آتی سهام کمتر بود در یک شب تجارت زیر سهشنبه تاریخی رالی به عنوان سرمایه گذاران در انتظار بی سابقه ای بسته محرک برای مبارزه با تاثیر اقتصادی coronavirus.

به عنوان 10:21 p. m. ET آتی در میانگین صنعتی داو جونز سقوط 158 امتیاز با اشاره به کاهش حدود 135 امتیاز در چهار شنبه باز است. S&P 500 آتی و Nasdaq-100 آتی نیز با اشاره به کاهش این دو شاخص در روز چهارشنبه.

این اقدام در بازار معاملات آتی به دنبال یک حماسه گشت در وال استریت. داو افزایش یافت و بیش از 2100 امتیاز و یا بیش از 11 درصد اهمیت حیاتی آن یکی از بزرگترین روز در صد افزایش از سال 1933 و بهترین آن نقطه افزایش تا کنون. S&P 500 بسیج 9.4% بهترین حالت آن بعد از اکتبر 2008.

حتی با سهشنبه کون ارتجاعی, برخی در وال استریت تلاش برای دیدن نور در انتهای تونل به خصوص بدون روشن نشانه آن است که شیوع کروناویروس شامل می شود به زودی.

“این بود که یک روز bull بازار” CNBC جیم کرامر گفت: “بسته شدن بل” در روز سه شنبه. “شما تا به حال سهام است که نقل مکان کرد تا مقدار از آنها اساسا نقل مکان کرد که اگر نیمه دوم سال در حال رفتن به خوب است. من در تلاش برای پیدا کردن که چرا نیمه دوم سال باید خوب …من از آنها بدم میاید این نوع از تجمع. این بود که یک ماشین رانده رالی درست مثل فروش-آف … من می خواهید به صبر کنید تا ببینید.”

هفته گذشته Cboe Volatility Index (VIX) همچنین به عنوان شناخته شده وال استریت ترس سنج تحت الشعاع آن بحران مالی بالا و در بسته 82.69.

در حالی که VIX در محدوده 60 روز سه شنبه که در سطح حدود سه برابر میانگین دراز مدت برای شاخص در “حدود 20,” تیم ادواردز مدیر عامل شاخص استراتژی سرمایه گذاری در S&P Dow Jones شاخص گفت: CNBC “Squawk Box آسیا” صبح روز چهارشنبه به وقت سنگاپور.

3% و 4% حرکت جدید عادی حداقل برای کوتاه مدت برای شاخص S&P 500

تیم ادواردز

مدیر عامل شاخص سرمایه گذاری و استراتژی های S&P Dow Jones شاخص

“به طور متوسط در شاخص S&P 500 فوق العاده طولانی مدت زمان حرکت به بالا یا پایین در حدود 1% در هر روز است. شما می توانید انتظار برای دیدن در حدود سه برابر است که” ادواردز گفت. “3% و 4% حرکت جدید عادی حداقل برای کوتاه مدت برای شاخص S&P 500.”

قانونگذاران بسته شدن در عظیم محرک های مالی, لایحه ارزش 2 تریلیون دلار به بلانت اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر اما مذاکرات می تواند کشش به صبح روز چهارشنبه به عنوان دو طرف همچنان به کار را از طریق متن و هش کردن جزئیات نهایی.

مجلس نانسی پلوسی گفت: CNBC صبح روز سه شنبه وجود دارد که “واقعی خوش بینی” کنگره می تواند پرچ یک پیمان در عرض چند ساعت. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بعد گفت: این لایحه در “پنج خط محوطه.”

هنوز یک رای در این لایحه بعید است که در شنبه شب, NBC News در گزارش با استناد به دو حزب جمهوری خواه دستیاران و دموکراتیک بهداشت ، Dick Durbin.

در ضمن coronavirus موارد در آمریکا و سراسر جهان هنوز هم نشان داده شده است نشانه ای از اوج. بیش از 400 ، 000 موارد تایید شده اند در سراسر جهان از جمله بیش از 50 ، 000 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. تا کنون بیش از 600 مرگ و میر مربوط به coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا شهر نیویورک گزارش داد نزدیک به 15,000 موارد شنبه و 131 مربوط به مرگ و میر.

— CNBC جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de