آتی سهام کاهش پس از فرار جلسه برای بازارهای

سهام ایالات متحده آتی کمتر بود در یک شب و تجارت با اشاره به ضرر و زیان در روز چهارشنبه ادامه فرار هفته برای سهام گریبانگیر توسط coronavirus shutdown.

داو آتی کاهش یافته و 236 امتیاز دلالت شنبه افتتاح کاهش حدود 289 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به پایین باز می شود.

در روز سه شنبه, میانگین صنعتی داو جونز سقوط کرد 26 امتیاز و یا 0.1% دادن تا 900 نقطه افزایش دادند. S&P 500 نیز با ثبت یک کاهش خفیف در حال سقوط 0.2% شده تا بیش از 3 درصد است. شاخص Nasdaq Composite با بسته بعد پایین 0.3% زیر 3 درصد رالی.

“به عنوان [سهشنبه] در بازار سهام نشان می دهد نوسانات است به احتمال زیاد باقی می ماند برای برخی از زمان گفت:” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ،

برخی از سرمایه گذاران بر این باور سهام بودند جلوتر از واقعیت که در آن coronavirus خاموش شدن ناگهانی هستند به احتمال زیاد به وزن در اقتصاد به طور قابل توجهی فراتر از سه ماهه دوم. عمده میانگین بسیج حدود 20% از 23 مارس پایین.

گلدمن ساکس ارشد حقوق صاحبان سهام استراتژیست دیوید Kostin هشدار در مورد “تظاهرات خرس بازار” که به نظر می رسد مانند بازارهای کف اما معلوم بود زودرس.

“خطر به حرکت نزولی بیشتر از این فرصت را به حرکت صعودی از این نقطه ای که ما ایستاده امروز” Kostin گفت: در CNBC “Squawk در خیابان” در روز سه شنبه. “من فقط می خواهم به شما یادآوری است که در سال 2008 در سه ماهه چهارم وجود دارد بسیاری از مختلف تظاهرات من آنها را به یاد بازار تظاهرات که برخی از آنها تقریبا 20% از یک زن و شوهر از بار — اما بازار پایین تا مارس سال 2009.”

اما روز دوشنبه تجمع عظیم که در آن شاخص Dow به دست آورده بیش از 1,600 امتیاز نشان داد سرمایه گذاران می کند اولین گسترده بر اساس خبری که ایالات متحده coronavirus موارد به نظر می رسد کاهش یافته است در روزهای اخیر از آخرین قله.

“اگر منحنی خم برای اولین بار برخی از زمان خط است که به تمرکز برای راه اندازی مجدد حداقل بخش هایی از اقتصاد” Paulsen اضافه شده است. “این به این معنی که سرمایه گذاران می توانند شروع به کاهش خود را به بهترین حدس بزند که چه مدت این رکود اقتصادی و حتی اگر رکود بسیار عمیق و اگر مدت آن می تواند کوتاه و شناخته شده با برخی از وضوح بیشتری این امر تمایل به افزایش ارزش بازار سهام است.”

جی پی مورگان بازار گورو Marko Kolanovic گفت که او انتظار دارد که “محدود” re-opening اقتصاد در دو هفته. درست به خود quant طبیعت Kolanovic است که به دنبال در دماسنج هوشمند داده و معتقد است که تایید شیوع اوج در آمریکا

“ما اعتقاد داریم که ما دیده ایم یک قله جدید در مورد رشد ما 3-4 روز پیش و پس از آن مرگ را به اوج در حدود یک هفته پس ما به صورت محدود بازگشایی اقتصاد در 1-2 هفته” جی پی مورگان جهانی سر از کمی و مشتقات استراتژی Kolanovic گفت. “و ما فکر می کنم ما قادر خواهد بود برای بازیابی ضرر و زیان در بازارهای سهام مدتی در سال آینده.

هنوز این موارد در آمریکا و جهان را تحت تاثیر قرار کشور در صدر 383,000 با حداقل 12,000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

روز چهارشنبه کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو منتشر آن جلسه از آن نشست. در شرایط اضطراری تصمیم جلوتر که نشست فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به صفر برای اولین بار از زمان بحران مالی است.

اگر چه تغذیه دقیقه نباید بازار حرکت سرمایه گذاران را به برخی از بینش به آنچه که بانک مرکزی این است که با استفاده از به عنوان توجیهی برای تاریخی خود را کاهش اقدامات است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>