آتی سهام کاهش ضرر و زیان به طور خلاصه به نوبه خود مثبت به عنوان وال استریت در انتظار گزارش اشتغال

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده کمرنگ زودتر ضرر و زیان در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران آماده برای آخرین ماهانه شغل گزارش.

میانگین صنعتی داو جونز آتی کاهش یافت و 80 امتیاز بنحوی باز از دست دادن حدود 79 امتیاز پس از سقوط بیش از 200 نقطه در اوایل. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز معامله به خوبی خود را پایین. آتی به طور خلاصه تبدیل به مثبت حدود 8 a. m. ET.

وزارت کار برنامه ریزی شده است برای انتشار در مارس شغل گزارش در 8:30 a. m. ET. که داده ها را پس از دولت ایالات متحده در گزارش هفتگی مدعیان به ضرب گلوله توسط 6.6 میلیون در هفته مارس 27. IHS مدیران خرید متعلق به Markit نیز برای انتشار در 9:45 a. m. ET.

صبح زود حرکت می کند روز جمعه به دنبال یکی از هفته بهتر روز به روز پنج شنبه به نفت را یکی از بزرگترین روز تجمع همیشه ساکت سرمایه گذاران که می خواهم رشد نگران بیش از مالی و ضرر و زیان در بخش انرژی است. هر چند وست تگزاس قراردادهای آتی نفت خام هنوز هم باقی می ماند بیش از 50 درصد کاهش برای سال یک روز تجمع بود به اندازه کافی برای حمل عمده سهام شاخص بالاتر است.

شاخص Dow و S&P 500 بسیج بیش از 2 ٪ در هر روز پنج شنبه. عمده شاخص بودند و هنوز هم رهبری خود را برای سومین هفته از دست دادن چهار. ورود روز جمعه جلسه داو بود پایین 1% در حالی که S&P 500 در حال تضعیف 0.6%.

“روند در حال حاضر شده است یک وری برای آمریکا و بازارهای سهام اروپا برای گذشته هفت جلسه معاملاتی به رغم عظیم نوسانات گفت:” علامت گذاری نیوتن مدیریت در نیوتن مشاوران در توجه داشته باشید. “دستاوردهای تثبیت کرده اند اما داده اند و نه راه به مقدار ضعف است که کافی است به انتظار فوری آزمون کم است.”

هر دو شاخص Dow و S&P 500 باقی می ماند بیش از 25 درصد کمتر از مربوطه خود را در همه زمان اوج مجموعه در ماه فوریه به توافق با گسترش COVID-19 فاستر فرار معاملات در وال استریت.

شده اند وجود دارد بیش از 245.000 تایید عفونت در ایالات متحده و بیش از 6 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان بیش از 1 میلیون نفر تایید شده است.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>