آتی سهام گزاف گویی در یک شب معامله پس از داو 1000 نقطه تار و مار

آتی سهام منعکس کمی در دوشنبه شب پس از بازار بدترین کاهش از دو سال در coronavirus نگرانی.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز شد تا با 89 امتیاز نشان می دهد 110 نقطه به دست آوردن در. S&P 500 آتی بالاتر توسط 0.3%.

اندکی دستاوردهای آمد و حتی به عنوان پس از زنگ هواپیمایی متحده و مسترکارت هشدار داد در مورد تاثیر بالقوه coronavirus را در سال 2020 نتایج. سهام خود را اضافه دوشنبه جلسه کاهش با ایالات از دست دادن 0.6% و مستر کارت حذف نزدیک به 3 درصد پس از ساعت.

فرار سرمایه گذاران بازار سهام به سرعت در حال در روز دوشنبه جلسه به عنوان یک افزایش در coronavirus موارد خارج از چین تشدید ترس از طولانی شدن رکود اقتصادی جهانی. داو غرق بیش از 1 ، 000 امتیاز و رنج خود بزرگترین نقطه و درصد افت Feb. 2018. S&P 500 فرو 3.3% همچنین بدترین افت در دو سال است. با روز دوشنبه کاهش شاخص S&P 500 و Dow هر دو از بین برود همه 2020 سود.

شیب دار فروش آمد و به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش در کشورهای دیگر به خصوص کره جنوبی و ایتالیا.

کره جنوبی مطرح آن coronavirus هشدار به “بالاترین سطح” با آخرین سنبله در اعداد آوردن مجموع آلوده به بیش از 800. در ضمن ایتالیا شده است بدترین آسیب دیده کشور در خارج از آسیا با بیش از 130 موارد گزارش شده و هفت مرگ و میر. ایران همچنین تایید کرد مرگ و میر 12.

معامله گران در انتظار coronavirus عفونت اعداد از چین کره جنوبی و ایتالیا یک شبه به دیکته تجارت.

“بزرگ پرش به بیش از آخر هفته های مختلف به کشورهای دیگر است بسیاری از بازشناسی 2020 رشد تخمین می زند” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست برای LPL مالی. “ما می تواند به سرعت کاهش درآمد و رشد چشم انداز.”

اما اگر سابقه هر گونه راهنمای سهام تمایل به دوباره بجای اول برگشتن بلافاصله پس از سقوط. رفتن به 2009 S&P 500 بازگشته 1 درصد به طور متوسط در روز بعد معیار ریختن بیش از 2% در روزهای دوشنبه با توجه به قرار دادی گروه سرمایه گذاری.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>