آتی سهام هستند و تقریبا مسطح پس فروش در وال استریت

سهام ایالات متحده آتی بودند کمی تغییر اوایل روز شنبه پس از ضعف در شاخص های سهام در جلسه قبلی.

داو آتی پیشنهاد باز کردن و به دست آوردن حدود 20 امتیاز. S&P 500 آتی و Nasdaq-100 آتی بودند و هر دو نیز تقریبا بدون تغییر.

در روز سه شنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش 397 امتیاز یا 1.5% شکستن یک دختر دو رگه برنده. داو آورده بود پایین توسط یک 4.8% کاهش می دهند. S&P 500 نیز ثبت نام از دست دادن لغزش 1.1% به پنج روز برنده خط خط.

شاخص Nasdaq Composite با از دست 0.86% پس از اهمیت حیاتی آن 27 روز به داخل بالا تمام وقت از سال پیش از آن در جلسه روز سه شنبه. تکنولوژی-سنگین شاخص مثبت بود برای بسیاری از روز به لطف قدرت در اپل, مایکروسافت, Facebook و Netflix بکشد که تمام آمار رکورد.

“در حالی که دستاوردهای قابل توجهی در سهام تکنولوژی نگهداری بازار شناور دیروز حتی این بازار عزیزان تسلیم در طول ساعات بعد از ظهر امروز” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC.

سهام که لولا در بازگشایی اقتصاد کشیده پایین تر بازار را به عنوان سرمایه گذاران هضم یک تجدید حیات در coronavirus موارد در آمریکا بیش از 2.93 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا همراه با حداقل 130,306 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“نگرانی در مورد افزایش متحده Covid مورد شمارش در ادامه به لرزش اعتماد به نفس در بازگشایی تلاش در مورد کشور” Paulsen اضافه شده است.

احساسات تقویت شد که دولت ایالات متحده اعطا داروسازی Novavax یک 1.6 میلیارد دلار قرارداد برای توسعه coronavirus واکسن بزرگترین مقدار در عین حال اعطا تحت کاخ سفید را “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>