کوک رفع سهام tanking به عنوان وال استریت ترس هسته کسب و کار می تواند رسیدن به ‘نقطه اشباع’

کاترینا دریاچه بنیانگذار و مدیر اجرایی کوک رفع Inc.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

کوک رفع سهام cratering به عنوان وال استریت سوالات عمر یک کسب و کار است که کشتی های مشتریان لباس بر اساس ثابت شده با استفاده از داده های علوم به معاون کشیش بخش لباس های آنها ممکن است مانند.

سهام آن گذشته کاهش بیش از 30% صبح روز سه شنبه پس از کوک ثابت گزارش فروش سه ماهه بعد از ظهر دوشنبه که از دست رفته تحلیلگران تخمین می زند و با صدور تلخ چشم انداز برای سال کامل.

ستون به فروش کوک ثابت سرمایه گذاران از ترس شرکت “رشد کرده و بزرگ” که در آن مستقیم جدید خرید گزینه “یک اعتبار است که رفع در حال رسیدن به نقطه اشباع” BMO خرده فروشی تحلیلگر شمعون سیگل گفت. “رفع” در حال چه این شرکت تماس لباس محموله آن را می سازد به مشتریان به طور منظم.

کوک رفع تبلیغ مستقیم آن خرید گزینه های که آن را راه اندازی در اواخر سال 2019 به تحلیلگران در طول یک پست-درآمد تماس کنفرانس دوشنبه. این گزینه اجازه می دهد تا مشتریان به خرید آیتم های تک, a la carte, در مقابل کل جعبه لباس در یک خودکار بر اساس. این شرکت گفت: مستقیم خرید باید اجازه می دهد آن را به تصرف خود و حتی بیشتر سهم بازار در صنعت پوشاک.

اما بزرگتر تغییر نسبت به مستقیم, خرید نیز به معنی کوک ثابت است که به ظاهر در حال حرکت به دور از چگونه آن آغاز شده است — به عنوان یک ظاهر طراحی شده خدمات است که می فرستد سفارشی جعبه لباس را به مشتریان یا هر دو یا سه هفته, هر ماه, هر ماه یا هر سه ماه.

“یکی از چیزهایی که ما در مورد هیجان زده با لینک مستقیم خرید است که آن چنان افزایشی” مدیر عامل کاترینا دریاچه گفت.

“به دنبال در واحد اقتصاد مستقیم, خرید حاشیه مشخصات در حال حاضر قابل مقایسه با رفع پروفایل حتی اگر در حال حاضر هر یک از مستقیم خرید مورد به طور جداگانه حمل,” او اضافه شده است. “ما قادر به ارائه اين واحد اقتصاد از طریق ترکیب بسیار کم بازگشت نرخ به دلیل دقت الگوریتم های ما.”

نشانه هایی وجود دارد که مصرف کنندگان در حال پوست کندن از کوک ثابت کسب و کار اصلی ،

کوک ثابت نسبت داده شده بخشی از آن آخرین فروش دست به این واقعیت است که کاربران در آن مالی سه ماهه دوم صرف کمتر در هر ثابت به طور متوسط با توجه به افزایش فعالیت های تبلیغاتی در سراسر صنعت خرده فروشی. درآمد خالص افزایش به $451.8 میلیون از $370.3 میلیون سال پیش. اما هنوز هم از دست رفته انتظارات برای $452.5 میلیون بر اساس Refinitiv داده است.

این گزارش مشتریان فعال از 3.5 میلیون تا 17 ٪ در سال بیش از سال و کمی بهتر از آنچه تحلیلگران پیش بینی است.

“واقعیت این است که این شرکت همچنان به پست صنعت پیشرو رشد درآمد” BMO را سیگل گفت.

این شرکت ارائه کرده است و نه به اندازه کافی وضوح “است که درآمد پایدار هستند و بدون حاشیه سرمایه گذاری,” او گفت:.

دیگر تحلیلگران هنوز هم فکر می کنم که کوک ثابت قابلیت شخصی سازی هستند و بر خلاف آنچه در سایر پوشاک خرده فروش می تواند ارائه و فروش شد تا حد زیادی به دلیل شرکت چشم انداز 2020 بودن تعدیل.

آن را خواستار سالانه درآمد خالص به حدود 1.81 میلیارد دلار و 1.84 میلیارد دلار است. تحلیلگران بوده است خواستار $1.92 میلیارد دلار با توجه به Refinitiv داده است.

“رشد داستان با رفیع ارزیابی می تواند انتظار برای تعدیل آن topline چشم انداز” Telsey گروه مشورتی تحلیلگر دانا Telsey گفت. “ما همچنان از پتانسیل رشد در این شرکت شخصی, مدل, در حالی که مستقیم خرید قابلیت می تواند به افزایش سهم از کیف پول.”

کوک رفع سهام را بیش از 42 درصد بیش از 12 ماه گذشته. این شرکت دارای یک درپوش بازار در حدود 1.5 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>