یک کارگزار نظارت بر اطلاعات مالی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر در طبقه تجاری در ETX سرمایه, کارگزار قرارداد برای تفاوت, در, لندن, انگلستان در پنجشنبه 8 ژوئن 2017. پوند شیرجه می تواند به عنوان کم به عنوان $1.20 روز جمعه در یک سطح دیده می شود در ماه ژانویه باید انگلستان ضربه محکم و ناگهانی انتخابات منجر به آویزان مجلس, بر اساس یک نظرسنجی بلومبرگ از تحلیلگران.

Jason Alden | بلومبرگ | گتی ایماژ

استرلینگ تضعیف زیر $1.19 روز چهارشنبه به آمار پایین ترین نقطه آن از اکتبر 2016 به عنوان نقدینگی نگرانی فرستاده دلار صعودی و چکش ارزهای در سراسر جهان است.

پوند کاهش یافت و بیش از 1.5 درصد در این جلسه به آمار $1.1826 به آمار پایین ترین نقطه آن از سال 1985 به غیر از یک شب “فلش سقوط” در اکتبر 2016 که در زمان استرلینگ به دلار شدن 1.1450. پوند در حال حاضر معاملات زیر سطح دیده می شود پس از رفراندوم Brexit.

ترس بیش از اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر و رادیکال سیاست های پولی از سوی فدرال ریزرو ایالات متحده در حال اعمال بیشتر فشار رو به پایین در طول دو هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران گله به ضامن دلار.

دلار افزایش فرستاده است ارزهای در سراسر جهان غلت به مایع ارز بریده شده چند سال اخیر در برابر استرالیا و نیوزیلند دلار در حالی که نروژی تاج آمار پایین ترین سطح خود در برابر دلار آمریکا است.

شاخص دلار روز چهارشنبه پیشرفته به 100 بالاترین سطح خود از مارس 2017.

استرلینگ ارتجاعی?

دلیل اصلی برای دلار تقاضای نقدینگی نگرانی در میان نوسانات ناشی از این بیماری همه گیر. در چنین فرار از شرایط شرکت ها و سرمایه گذاران نیاز به دلار برای حل و فصل معاملات با توجه به UBS استراتژیست های دین ترنر و توماس Flury.

UBS پیشنهاد در یک یادداشت که روز شنبه استرلینگ در حال حاضر معاملات در بیشتر از 20% تخفیف در برابر دلار اما ترنر و Flury بینی ارتجاعی هنگامی که اقتصاد جهانی تثبیت شد.

“به عنوان بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی هماهنگی برای ارائه نقدینگی دلار در سراسر جهان از طریق ابزار مانند تعویض خطوط ما انتظار داریم کسانی که نگرانی برای دفع پس از آن می تواند منجر به یک واکنش است که می تواند به عنوان خشونت به عنوان سقوط در روزهای اخیر” ترنر و Flury اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de