استرلینگ می تواند به سقوط به سمت $1.20 اگر انگلستان-تجاری اتحادیه اروپا مذاکرات نا امید, از استراتژیست های پیش بینی

Pro-مبارزه با تروریسم در اروپا و طرفدار باقی می ماند تظاهرات را تحت سلطه وست پس از سال 2016.

مایک کمپ

بازار کم بها دادن به این احتمال که یک توافقنامه تجاری بین انگلیس و اتحادیه اروپا به پایان می رسد تا شبیه بسیار می ترسید “هیچ معامله” سناریو برخی از استراتژیست می گویند.

انگلستان را رسما ترک بلوک ساعت 11 شب به وقت تهران روز جمعه و هر دو طرف خواهد شد و سپس شروع به تلاش برای مذاکره جدید تجارت آزاد توافق قبل از پایان سال 2020 است. کمی حرکت قیمت است و انتظار می رود در شب, اما ابر عدم قطعیت بعید است که آسانسور در حال حاضر.

استرلینگ بسیج در ماه دسامبر پس از انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون حزب محافظه کار موفق به کسب اکثریت قابل توجهی در مجلس امکان تصویب توافق های خروج و به طور موثر به پایان دادن به ترس از آسیب “هیچ معامله” خروج.

پوند معامله شد در زیر $1.31 روز پس از آنکه بانک مرکزی انگلیس تصمیم به نگه داشتن نرخ بهره ثابت است.

اما دولت خیابان سر از ماکرو استراتژی لی Ferridge CNBC گفت که بازار کم بها دادن پتانسیل برای هر تجارت توافق بین انگلیس و اتحادیه اروپا به “نه خیلی بیشتر از تجارت جهانی (World Trade Organization) قوانین” بنابراین تقریبا معادل هیچ معامله سناریو.

“من هنوز هم فکر نمی کنم در بازار است که واقعا مقاطعه در که در تئوری هیچ-مقابله با خطر از بین رفته است چرا که وجود دارد یک معامله در حال حاضر, اما زمانی که ما صحبت کردن در مورد هیچ معامله Brexit آنچه که مردم واقعا صحبت کردن در مورد ‘چه تجارت توافق ؟ چه آینده روابط تجاری?'” Ferridge گفت CNBC در یک تماس تلفنی روز شنبه.

بن بست سیاسی

با جانسون پلت فرم نظارتی واگرایی و امتناع از تمدید دوره گذار فراتر از دسامبر سال 2020 بازده انتخاباتی موفقیت Ferridge گفت: نخست وزیر خواهد بود “جسارت” در مذاکرات در حالی که اتحادیه اروپا نمی خواهم به کمک مالی انگلستان یک “معامله شیرین” برای ترس از بانکها مورد Euroskeptics در دیگر کشورهای عضو است.

بانک مرکزی انگلستان در روز پنج شنبه هوا کم خونی انگلستان تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) رشد 0.8 درصد در سال 2020 و Ferridge پیشنهاد کرد که با سیاستهای تجارت نگه داشتن سرمایه گذاری سطوح پایین هر گونه نگرانی بیش از یک شکست در مذاکرات می تواند ارسال استرلینگ به پایین 1.20 s در برابر دلار.

“ما در حدود $1.30 در حال حاضر ما شده است را به پایین 1.20 s قبل از زمانی که مردم نگران هیچ معامله Brexit اما اگر تحقق است که واقعا وجود دارد نخواهد بود که خیلی از توافقنامه تجارت آزاد – آن را به کمتر دسترسی به بازار واحد از کانادا در حال حاضر — پس از آن وجود دارد باید به هر خطر که استرلینگ عقب می افتد به کسانی که کم 1.20 s ما قبل دیدم به خصوص اگر رشد پایین باقی می ماند.”

روزنامه تلگراف گزارش روز پنج شنبه که جانسون استفاده خواهد عمده سخنرانی به طرح که حاکمیت مهم تر از اصطکاک تجارت است. بروکسل در مقابل پیشنهاد کرده است که انگلیس باید قبول استانداردهای اتحادیه اروپا در کالا و محصولات به منظور حفظ اصطکاک تجارت است.

“از آنجا که مرحله گذار است که با توجه به پایان 31 دسامبر سال 2020 به وضوح وجود دارد مقدار زیادی از زمین را تحت پوشش این مذاکرات در یک دوره بسیار کوتاه از زمان” Rabobank ارشد FX استراتژیست جین فولی گفت: در یک یادداشت پنج شنبه.

“خطر برای اقتصاد انگلستان است که ممکن است بد یا حتی به دنبال توافق نتیجه. چنین نتیجه خواهد به وضوح بدتر شدن چشم انداز برای اقتصاد انگلستان و تشدید گمانه زنی ها در مورد میزان پولی سیاست مسکن.”

فولی پیش بینی شده است که مبارزه با تروریسم در اروپا ادامه خواهد داد به “لینک” در انگلستان سرمایه گذاران در ماه های آینده و پیش بینی شده که استرلینگ تجمع در پشت BOE نشست می توان به “کوتاه مدت” با GBP/USD کشویی در زیر $1.30 در هر دو سه و شش ماه از افق است.

اقتصادی ‘حلقه بازخورد’

بانک انگلستان با ذکر دلیل خود را برای نگه داشتن نرخ به عنوان یک درک اقتصادی وانت مشتق شده از قول بررسی داده ها در ژانویه و برخی از تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که با طولانی روند مذاکرات پیش رو پوند ممکن است reattach خود را به سنتی-شاخص های اقتصادی-به جای مبارزه با تروریسم در اروپا. برای Ferridge دو باقی خواهد ماند و مرتبط است.

“وجود دارد یک حلقه بازخورد. اگر مذاکرات به نظر نمی رسد به پیشرفت و از آن بیشتر می شود به احتمال زیاد ما به سازمان تجارت جهانی این سناریو پس از آن که به زودی کاهش در سرمایه گذاری دوباره آن را بازگشت به اقتصاد است. من فکر می کنم این دو به هم پیوسته” او گفت:.

Ferridge استدلال کرد که گسترده بازار تصور غلط است که ارزش منصفانه برای استرلینگ است در اواسط-به-بالا $1.40 s, محدوده با تجربه قبل از Brexit رای در ژوئن 2016.

“بسیاری از این مبتنی بر این دیدگاه است که استرلینگ ارزان است اگر هیچ معامله کردن جدول و سپس استرلینگ باید رالی بازگشت به قبل از رفراندوم سطوح و من فقط فکر می کنم که اشتباه است. در داده های ما فکر می کنیم ارزش منصفانه در برابر دلار در حدود 1.35 منصفانه, ارزش پوند در برابر یورو حدود 0.86 بنابراین استرلینگ است که کمی بالاتر از حد ارزشگذاری در برابر یورو.

استرلینگ بود تا 0.4% در برابر یورو در روز پنج شنبه بعد از ظهر با EUR/GBP تجارت در سراسر 0.8418.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>