یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او در تمرینات در مارس 03, 2020 در دبی, امارات متحده عربی.

فرانسوا Nel | گتی ایماژ

یک درمان جدید است که کمک می کند تا به از بین بردن علائم کروناویروس می تواند به ارمغان آورد به بازار در سه ماه زمان اگر مطالعات به خوبی با توجه به یک محقق که در پروژه.

“این خیلی زود به می گویند در این مرحله,” دکتر گفت: Fatima al-Kaabi رئیس هماتولوژی و انکولوژی در شیخ خلیفه پزشکی شهرستان در امارات متحده عربی.

“ما خوشحال شده است که ما ایمنی اولیه نتایج امیدوار کننده است چرا که ما در حال رفتن به مرحله بعد از اثربخشی این درمان,” او گفت: CNBC هدلی قمار در روز دوشنبه.

“اگر همه … خوب پیش رفت و آن را به خوبی کار می کرد و سپس من پیشنهاد می کنم … سه ماه زمان” او گفت: “وقتی پرسیده شد که چگونه به سرعت درمان که توسعه یافته توسط پزشکان و محققان در ابوظبی مرکز سلول های بنیادی می تواند رسیدن به بازار است.

به تاریخ وجود دارد شناخته شده واکسن خاص یا داروهای ضد ویروسی در برابر Covid-19. آمریکا مقامات بهداشتی می گویند در حال توسعه یک واکسن را حداقل 12 تا 18 ماه.

امارات متحده عربی است 14,163 موارد و 126 مرگ و میر به دلیل coronavirus بر اساس داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

درمان با استفاده از “کم تهاجمی” روش که در آن یک Covid-19 بیمار سلول های بنیادی استخراج شده فعال شده و تبدیل به غبار ریز به استنشاق. این کاهش علائمی مانند تنگی نفس و احتمالا سرفه دکتر گفت: al-Kaabi.

“فرضهای آن است که اثر درمانی خود را با بازسازی سلول های ریه و تعدیل پاسخ ایمنی به نگه داشتن آن را از زیاده به COVID-19 عفونت و بیشتر باعث آسیب به سلول های سالم” امارات متحده عربی وزارت بهداشت درمان و پیشگیری گفت: یک بیانیه است.

برخی از 73 بيمار با متوسط تا شدید علائم دریافت این درمان و تمام شد “با موفقیت درمان می شود و درمان” در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که هیچ گزارش “فوری عوارض جانبی.” حدود یک چهارم از این بیماران انتوبه شد و در واحد مراقبت های ویژه.

درمان داده شد همراه با “مداخله پزشکی متعارف” و نمی خواهد جایگزین تاسیس پروتکل با توجه به این بیانیه.

“ما امیدوار,” دکتر گفت: al-Kaabi اشاره کرد که نتایج حاصل از مطالعات بر روی اثر بخشی درمان را تنها می توان از یک زن و شوهر از هفته زمان است. “ما دیده ایم (یک) نتیجه مطلوب.”

یکی دیگر از درمان برای coronavirus یک داروی ضد ویروسی از علوم جلعاد شده است در کانون توجه مثبتی نتایج اولیه از محاکمه. امریکا غذا و دارو اعطا طب اورژانس با استفاده از مجوز هفته گذشته است. این بدان معناست که پزشکان می تواند اداره remdesivir به بیماران بستری با Covid-19 حتی اگر این دارو دستخوش نیست همان FDA نقد به عنوان درمان های دیگر.

به طور جداگانه محققان برش های کوتاه یک مطالعه تست ضد مالاریا, داروی کلروکين به عنوان یک پتانسیل Covid-19 درمان در ماه گذشته. این دارو به دست آورده گسترده بین المللی توجه پس از دو مطالعات منتشر شده در فرانسه پیدا coronavirus عفونت های پاک شده خیلی سریع تر برای بیماران مصرف آن هنگامی که در مقایسه با گروه کنترل.

اما با استناد به یک خطر مرگ دانشمندان در حال حاضر اوراق آزمایشات هشدار را باید بی درنگ درجاتی از شک و تردید از سوی مشتاق ادعا می کند از مواد مخدر است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تبلیغ کلروکين به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در مبارزه با ویروس.

— CNBC برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de