متحده شديد coronavirus شیوع بیماری باید به طور جدی نگاه بستن,’ دکتر Fauci می گوید

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت در نامه وزیر بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) جلسه کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده 30 ژوئن 2020.

کوین Dietsch | ایسنا

متحده با سرعت در حال گسترش coronavirus شیوع بیماری باید به طور جدی در نظر گرفتن “خاموش کردن” مانند کشور بود که این ویروس برای اولین بار آمار ایالات متحده در ماه مارس کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: پنج شنبه.

نظرات خود را به عنوان ایالات متحده همچنان به فشار سوابق مورد جدید گزارش شده در هر روز رانده در درجه اول توسط متحده در جنوب و غرب در سراسر به اصطلاح کمربند آفتاب.

“آنچه ما شاهد رشد نمایی. آن را از به طور متوسط حدود 20000 تا 40000 و 50000 تا. که دو برابر. اگر شما همچنان دو برابر, دو برابر 50 100” Fauci گفت: در وال استریت ژورنال پادکست. “هر کشوری است که با داشتن یک مشکل جدی است که دولت باید به طور جدی نگاه بستن. آن را برای من می گویند چرا که هر ایالت متفاوت است.”

در اوایل این هفته در ایالات متحده گزارش داد یک رکورد تک-بعد سنبله از 60,021 موارد تایید شده. آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس را به خود اختصاص نزدیک به نیمی از تمام موارد جدید در ایالات متحده در روزهای اخیر.

کشور گزارش شده در مورد 52,444 موارد جدید در هر روز به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته تا 20.3 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. هفت روز به طور متوسط یک آمار یک رکورد در هر روز برای دو هفته گذشته با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل.

با وجود افزایش عمده در فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis قبلا گفت دولت نمی خواهد در جهت کسب و کار به دوباره. هر چند مقامات محلی در خصوص سخت ضربه استان ها و شهرستانها ممکن است امور را به دست خود.

“ما در حال رفتن به عقب بسته شدن همه چیز. من فکر نمی کنم که این واقعا چیزی است که رانندگی در آن مردم در حال رفتن به یک کسب و کار است نه آنچه که رانندگی آن را” DeSantis گفت: ژوئن 30. “من فکر می کنم زمانی که شما جوان تر مردمی, من فکر می کنم بسیاری از این بیشتر فقط در تعاملات اجتماعی به طوری که طبیعی است.”

افزایش موارد در سراسر ایالات متحده شده است برخی از ایالت ها که بازگشایی خیلی زود گفت: Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. وی افزود: افرادی که موفق به عمل بهداشت عمومی ارشاد حتی اگر خود را به مقامات دولتی سعی در تشویق آن نیز رانده گسترش ویروس.

فلوریدا برای آن بود که میان ایالات متحده برای اولین بار به بازگشایی با DeSantis اجازه می دهد بسیاری از رستوران ها و فروشگاه ها برای باز کردن با تغییرات در مارس 4.

“میان ایالات متحده و وجود پذیرش از درون برخی متحده رفت و با سرعتی بیش از حد برخی متحده رفت و با توجه به آنچه در این جدول بود اما مردم در دولت گوش نکرد و تنها به پرتاب احتیاط به باد,” او گفت:. “برخی از ایالت ها خسته کننده میشود چون نه به نام هر متحده اما برخی کشورها مسلما باز کرد تا خیلی زود و بیش از حد به سرعت به طوری که چیزی است که احتمالا باید اتفاق افتاده که منجر به این.”

حتی به عنوان موارد جدید سر به فلک کشید متوسط سن فرد آلوده کاهش یافته است در بسیاری از کشورهای. که قابل توجهی از آنجا که جوان و در غیر این صورت با افراد سالم کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به شدت بیمار و یا می میرند از Covid-19. اما Fauci گفت: بیشتر افراد جوان که آلوده می شوند بیشتر احتمال دارد آنها منتقل خواهد شد این ویروس به آسیب پذیر کسی که بزرگتر و یا دارای یک بیماری زمینه ای است که آنها را بیشتر در معرض خطر مرگ است.

“به می گویند که آن خوش خیم است درست نیست چرا که ما در حال حاضر شاهد بستری شدن در بیمارستان که در این کشورها” او گفت:. “ما در حال دیدن تخت های مراقبت ويژه در حال حاضر تقریبا به طور کامل اشغال شده را بی اهمیت چه خبر است. این داشتن یک تاثیر است.”

هفت روز به طور متوسط از بستری شدن در بیمارستان, افزایش حداقل 5% در 25 متحده روز چهارشنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه مستقل سازمان داوطلبانه راه اندازی شده توسط روزنامه نگاران در اقیانوس اطلس.

به شیوع بیماری تحت کنترل Fauci خواست آمریکایی ها به دنبال بهداشت عمومی راهنمایی و به تهدید ویروس به طور جدی. او افزود که مقامات ایالات متحده باید برای هماهنگی بهتر پیام خود را به طور موثر تر رسیدن به مردم آمریکا است.

“بدیهی است که شما می خواهم برای دیدن پیام مداوم در تمام طول که مردم درک” او گفت:. “اما برای بهتر یا بدتر که نیست دقیقا چه خبر است.”

— CNBC Nate Rattner کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>