متحده کاوشگر زوم ممکن است نقض حریم خصوصی پس از قانونگذاران’ تماس Zoombombed

اریک یوان بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی از زوم تصویری Communications, Inc. صحبت می کند در طول BoxWorks 2019 کنفرانس در مرکز Moscone در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده در روز پنج شنبه, اکتبر. 3, 2019.

بلومبرگ

حداقل سه متحده در حال کاوش زوم به صورت بالقوه نقض حریم خصوصی پس از تماس با مقامات دولتی قربانی “zoombombing,” کانکتیکات دادستان کل ویلیام تانگ جمعه اعلام کرد.

به طور کلی وکیل برای نیویورک و فلوریدا پیوست تلاش تانگ اضافه کرد: این امر می تواند به کشورهای دیگر به افشای دخالت خود را. او کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از ایالت ها شرکت دارند.

مقامات به دنبال درک زوم را به شیوه های حفظ حریم خصوصی و چگونه از آن محافظت کاربران است. تانگ قربانی به اصطلاح zoombombing در اوایل این هفته پس از یک زوم فروم او برگزار شد با کانکتیکات معاون فرماندار سوزان Bysiewicz مورد سرشماری گرفتگی شد با بی حرمتی کردن پیام ها در چت باکس.

دولت به رهبری بررسی یک سیگنال روشن از نصب نظارتی فشار بر Zoom که به تازگی محوری به مراتب بیشتر قابل مشاهده نقش اجتماعی فاصله اقدامات مردم مجبور به اتصال بیش از ویدئو کنفرانس سیستم عامل است. زوم رفت و عمومی کمتر از یک سال پیش به عنوان یک نادر سود شرکت فن آوری. به عنوان بازار سهام است buckled در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس زوم شده است یکی از معدود سهام به رشد.

اما با سایر کاربران آمد مشکلات جدید و موشکافی. زوم توسعه داده شد به عنوان یک شرکت ارتباطات ابزار و ناگهان تبدیل به کفن در مسائل مربوط به مصرف کننده فن آوری شرکت است. روز چهارشنبه مدیر عامل شرکت اریک یوان گفت: در یک پست وبلاگ که محصول طراحی نشده بود “با این پیش بینی که در چند هفته هر فرد در جهان به طور ناگهانی کار مطالعه و معاشرت از خانه است.”

این شرکت گفت: این بروزرسانی اطلاعات در مورد چگونه به مجموعه ای از ویژگی های است که می تواند به جلوگیری از zoombombing به روز شده سیاست حفظ حریم خصوصی به طور شفاف تر در مورد داده های آن را جمع آوری و حذف Facebook کد بود که ارسال اطلاعات به پلت فرم. این شرکت قصد دارد به منظور افزایش آن اشکال فضل برنامه و شخص ثالث کارشناسان بررسی پتانسیل مسائل امنیتی برای کاربران مصرف کننده.

در میان coronavirus بحران تانگ گفت: در تماس با خبرنگاران جمعه “ما تکیه بر زوم, Facebook, Skype, مایکروسافت, تیم ما نیاز به این سیستم عامل ارتباط امن و قابل دسترس برای همه است.”

در حالی که در این هفته بود تانگ اولین تجربه بودن zoombombed, Bysiewicz گفت: این اتفاق افتاده است به یک تعداد انگشت شماری از دیگر زمان ها است.

“این فقط فوق العاده خسته کننده به تماشای این نفرت و قلدری چیزهای رفتن به پایین در سمت از صفحه نمایش,” او گفت: در این تماس را فشار دهید.

Bysiewicz گفت که او خواسته آمریکا وکیل برای کانکتیکات جان دورهام برای کار با دفتر تحقیقات فدرال به توقف zoombombing. با توجه به Bysiewicz دورهام گفت که از او سایبر بخش اگر آنها شروع به نگاه به مسئله است.

Bysiewicz گفت دفتر او را امضا کرده بود تا برای یک ماه اشتراک با زوم, اما او در حال حاضر از او خواست رئیس ستاد به بررسی گزینه های دیگر.

زوم بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد پروب. سهام زوم بسته تا بالای 5 درصد در روز جمعه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چرا دولت ایالات متحده است سوال خود را در حفظ حریم خصوصی آنلاین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>