دولت از اتحادیه لحظات برگزیده: مغلوب ساختن پیشی جستن افتخارات Limbaugh و Pelosi اجازه می دهد تا آن را پاره

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه دولت از آدرس اتحادیه در کنگره ایالات متحده در واشنگتن دی سی در فوریه 4 سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده سوم خارجه این اتحادیه در روز سه شنبه قبل از جلسه مشترک کنگره است.

سخنرانی در آمد ضخامت از رئیس جمهور 2020 انتخاب مجدد کمپین و یک روز قبل از او انتظار می رود که تبرئه شده توسط سنا در استیضاح اتهامات عنوان شده توسط مجلس نمایندگان در همان اتاق که در آن او تحویل دولت از اتحادیه.

تشریفاتی آدرس شبیه یک کمپین سخنرانی با رئیس جمهور مباهات از رکورد خود در شغل متعهد به حفاظت از امنیت اجتماعی و هشدار دموکراتیک سیاست های پیشنهادی. جمهوری خواهان به رهبری یک شعار از “چهار سال دیگر” در شروع است. رئیس جمهور با اشاره نکرده است استیضاح.

در میان کسانی که در حضور líder ژوئن Guaido آنها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت کرده است در تلاش خود را برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro سوسیالیستی در این کشور شد.

مهمترین آنها وجود ندارد از این سخنرانی بود که یک تخته سنگ از بالا مشخصات دموکرات ها از جمله مترقی اول مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و Ayanna Pressley ماساچوست.

اینجا شب بالا لحظات.

تهمت نمی لرزش پلوسی دست او ریپ کردن سخنرانی

شب آغاز شد و به پایان رسید با اقدامات چشمگیر تعصب.

مجلس نانسی پلوسی به دنبال لرزش رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دست او آنچه به نظر می رسد یک کپی از سخنان خود. اما تهمت نمی لرزش دست او است.

در پایان سخنرانی پلوسی پاره پاره کردن روزنامه ها و بازیگران آنها را کنار گذاشته است.

پرسید که چرا او پس پلوسی توضیح داد به خبرنگاران گفت پس از آن: “این ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین است.”

پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن را درهم بیش از سیاست و مسائل مربوط به خلق و خو با افزایش تنش بالا به خصوص در طول روند استیضاح. اما پلوسی-مغلوب ساختن پیشی جستن و دشمنی شروع بسیار زودتر.

در ماه مه حتی به عنوان او در برابر خواستار استیضاح, Pelosi پیشنهاد کرد که تهمت کارکنان باید مرحله “یک مداخله است.”

Limbaugh اهدا مدال ریاست جمهوری آزادی

رئیس جمهور اعطا مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh آمریکا بالاترین غیرنظامی افتخار, با بانوی اول الصاق افتخار خودش.

Limbaugh, یک متحد نزدیک به رئیس جمهور اعلام کرد در برنامه رادیویی روز دوشنبه که او تا پیشرفته سرطان ریه است.

“این خوب نیست اخبار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به تشخیص. “اما خبر خوب این است که او بزرگترین جنگنده و برنده است که شما تا کنون ملاقات کند. راش Limbaugh: با تشکر از شما برای دهه خستگی ناپذیر ارادت به کشور ما است.”

تهمت نیز اهدا مدال ریاست جمهوری آزادی به سابق بهداشت ، اورین هچ اواخر قاضی آنتونین اسکالیا آستین مرده موسیقی افسانه الویس پریسلی و ستاره تایگر وودز گلف باز.

مغلوب ساختن پیشی جستن جشن Guaido ونزوئلا را “مشروع” رهبر

یکی از رئیس جمهور مهمان ویژه روز سه شنبه بود líder ژوئن Guaido که فشار برای سرنگونی نیکلاس مادورو این کشور رئیس جمهور است.

“مادورو نامشروع حاکم مستبد که مختلف مردم خود را. اما مادورو گرفتن از ظلم و ستم خواهد بود شکست و شکسته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در اینجا در این شب است که حمل با او امیدها و رویاها و آرزوهای همه ونزوئلا. پیوستن به ما در گالری درست و مشروع رئیس جمهور ونزوئلا خوان Guaido.”

خبرگزاری بلومبرگ در گزارش ماه دسامبر که رئیس جمهور بود شروع به از دست دادن اعتماد به نفس در Guaido توانایی سرنگونی مادورو.

کاخ سفید بوده است بردن آن فشار مبارزات انتخاباتی در ونزوئلا در هفته های اخیر. دولت در ماه گذشته اعلام کرد که تحریم های جدید بر روی بیش از یک دوجین هواپیما توسط این کشور دولتی نفت companythat حمل و نقل اعضای ارشد مادورو رژیم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات دموکراتیک بهداشت و درمان-مراقبت از پیشنهادات به عنوان “سوسیالیسم”

مغلوب ساختن پیشی جستن است hyper-آگاه باشید که او به زودی می تواند در مواجهه با یک دموکرات که پشتیبانی تعمیرات اساسی این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی. روز سه شنبه او را نجات داد برخی از شدیدترین انتقاد دموکراتیک بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات.

“کسانی هستند که می خواهند را به دور از مراقبت های بهداشتی خود را با دکتر خود و لغو بیمه های خصوصی به طور کامل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “صد و سی و دو مجلس در این اتاق را تایید قوانین به اعمال سوسیالیستی تصاحب مراقبت های بهداشتی ما, سیستم, پاک کردن خصوصی برنامه های بیمه درمانی از 180 میلیون آمریکایی.”

“به کسانی که به تماشای امشب در خانه من می خواهم شما بدانید که: ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکا, بهداشت و درمان,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین هشدار داد که دموکرات ها می خواستم به “نامحدود ارائه مراقبت های بهداشتی رایگان به بیگانگان غیر قانونی.”

برخی از 2020 نامزد از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن اند گفت: آنها معتقدند مهاجران مستند نشده باید تحت پوشش یک دولت-اجرای طرح بهداشت, با توجه به, واشنگتن پست بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>