شروع یو پی اس قطع تقریبا 4000 شغل در ماه مارس به عنوان coronavirus تاثیر امواج از طریق تکنولوژی

سان فرانسیسکو

Compassandcamera | گتی ایماژ

شروع یو پی اس و حذف تقریبا 4000 شغل در این ماه به عنوان coronavirus بحران مختل کسب و کار به عنوان معمول در سراسر اقتصاد است.

اخراج گردآوری شده توسط CNBC بر اساس چند گزارش های رسانه ای شامل بیش از 3,800 مردم پوشا بیش از 40 شرکت فعال در بخش های از جمله مهمان نوازی و حمل و نقل و تحویل غذا و هوش مصنوعی است. آنها که مقر آن در سراسر کشور در کالیفرنیا Austin بوستون پرتلند و سنگ., در میان دیگران است. شرکت های جمعی مطرح شده و نزدیک به 15 میلیارد دلار با توجه به Techcrunch داده است.

این کار کاهش تاکید گسترده تاثیر بحران و نشان می دهد که پس از رشد سریع کسب و کار در دره سیلیکون و فراتر از آن محافظت نشده از سقوط کردن. روز سه شنبه مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و تشکر. Ro Khanna, D-کالیفرنیا خواست سر از وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک برای اطمینان از شروع یو پی اس می توانید دریافت تسکین کمک های مالی از دولت فدرال تعیین شده برای کسب و کارهای کوچک.

آنها هشدار داد که “بیش از حد سخت افزار” از SBA حکومت را رد درد و رنج شروع یو پی اس از این وجوه است. Khanna قبلا توضیح داده شده در توییتر که SBA می توانید انتخاب کنید به دفعات مشاهده شده همه شروع یو پی اس مورد حمایت توسط همان شرکت سرمایه گذاری به عنوان بخشی از کسب و کار ساخت آنها را فاقد شرایط لازم برای بودجه اگر آنها در مجموع بیش از 500 کارمند است.

تغییرات در شروع یو پی اس است که اتفاق می افتد با افت گسترده تر کاهش شغل. بیش از 3 میلیون آمریکایی در زمینه رفع بیکاری دو هفته پیش, افزایش, گذشته سطح رکورد در گذشته بحران اقتصادی است. کارگران که شغل تکیه بر فرد در تعامل بوده اند به ضربه بسیار سخت بود و در رستوران و مسافرت صنایع.

حتی کسب و کار است که به نظر می رسد به رشد در یک کنترل از راه دور-کار جهان شد نه کاملا ایمنی بدن. Foodsby و مواد غذایی تحویل و راه اندازی در مینیاپولیس گفت: آن مجبور شد به مهم نیروی کار کاهش به دلیل درد و رنج رستوران بخش با توجه به یک بیانیه ارائه شده به MinneInno. این شرکت را فاش نمی کند میزان کاهش است. Foodsby شاغل بیش از 150 نفر در ماه فوریه با توجه به لینک داده.

پس از یک دوره سنگین سرمایه گذاری برخی شرکت های سرمایه گذاری باید نشانه های آن زمان برای دست و پنجه نرم کردن به عنوان بحران بهداشت عمومی ushers در رکود اقتصادی. سرمایه سکویا هشدار داد نمونه کارها خود را شرکت در اوایل این ماه به آماده شدن برای تغییرات عمده و محدود باند. برخی از شروع یو پی اس تبدیل به اخراج و یا کل بسته-فراز پس از تامین بودجه از طریق کاهش یافت. خدمات راه اندازی است که اختلال در جبران خسارت برای مسافران بسته تا مغازه در 20 مارس پس از هر دو جمع آوری کمک های دور و اکتساب تلاش سقوط در تسریع بحران با توجه به پیام بر روی آن در حال حاضر از بین رفته سایت.

در علاوه بر این به اخراج چندین شرکت کرده اند گفت: آنها furloughing کارکنان و یا قرار دادن آنها در حالت آماده به کار. خرید و فروش ماشین شروع به تغییر است furloughing 30 درصد به 50 درصد از آن 250 نفر تیم عملیات با توجه به پروتکل گزارش. مشاغل پلت فرم ZipRecruiter است furloughing 49 در بالا از بیش از 400 آن اجازه رفتن کسب و کار خودی گزارش شده است. انعطاف پذیر کاری ارائه دهنده Knotel است furloughing 68 کارگران علاوه بر 127 آن گذاشته سخنگوی تایید به CNBC ساخت تا حدود نیمی از آن 394 جهانی کارکنان قبل از کاهش.

نمایندگان برای Foodsby بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

تماشا کنید: چگونه به حفظ سلامت خود را بیمه اگر شما furloughed یا گذاشته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>