Starmer برنده مسابقه موفق Corbyn به عنوان کار رهبر

آقا Keir Starmer برنده این مسابقه به موفقیت جرمی Corbyn به کار کرد.

سایه مبارزه با تروریسم در اروپا, منشی, است که یک نماینده پس از 2015, ضرب و شتم رقابت از مقابل نیمکت همکار ربکا طولانی بیلی و ویگان MP لیزا Nandy.

آقا Keirکه پس از حزب کارگر بنیانگذار Keir Hardie شد به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع خود سه ماه مسابقه.

GLASGOW, SCOTLAND - FEBRUARY 15: (L-R) Rebecca Long-Bailey, Lisa Nandy and Sir Keir Starmer pose for photographs after speaking at the Labour leadership hustings on the stage at SEC in Glasgow on February 15, 2020 in Glasgow, Scotland. Sir Keir Starmer, Rebecca Long-Bailey and Lisa Nandy are vying to replace Labour leader Jeremy Corbyn, who offered to step down following his party's loss in the December 2019 general election. Emily Thornberry was eliminated from the race yesterday after failing to secure enough nominations from local constituency parties. (Photo by Robert Perry/Getty Images)
تصویر: آقا Keir ضرب و شتم ربکا طولانی بیلی (سمت چپ) و لیزا Nandy (مرکز)

داشتن شده است به عنوان اوایل مورد علاقه او ساخته شده است تا غیر قابل بحث سطح حمایت در میان کار نمایندگان مجلس و مربوط به حوزه های محلی احزاب قبل از رای گیری از اعضای افتتاح شد در ماه فوریه است.

آنجلا Rayner در ضمن انتخاب شده است به عنوان حزب جدید معاون رهبر.

سایه وزیر آموزش و پرورش به پایان رسید پیش از ریچارد داگ burgon سحر ساقی ایان موری و Rosena Allin-Khan در رای گیری.

نتایج اعلام شد و از طریق این حزب در رسانه های اجتماعی خوردها در 10.45 هستم در کنار قبل از ثبت ویدئوها از آقا Keir و Ms Rayner.

بیشتر از Keir Starmer

یک برنامه ریزی ویژه کنفرانس به پرده برندگان هر دو مسابقات لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این COVID-19 بحران و دقیق دولت را پاسخ خواهد بود یکی از مسائل بزرگ در سر Keir اولیه روز به عنوان رهبر.

دیگری مشغول به کار خواهد شد به قرار دادن کار در موقعیت برای پیروزی در انتخابات یک بار دیگر با داشتن گذشته موفق به این کار 15 سال پیش.

متحدان آقا Keir گفت: پیش از اعلام نتیجه که مقیاس خود پیش بینی پیروزی خواهد تعیین کند که تا چه حد او قادر به تبدیل این حزب در تصویر خود را.

او به احتمال زیاد به اعلام اولین کابینه در سایه قرار ملاقات روز یکشنبه با انتخاب خود را از سایه صدراعظم دیده می شود به عنوان یک شاخص قوی از مسیر او در نظر دارد برای ایجاد.

What does the future hold for Labour?
کار جدید رهبر: چالش های پیش رو

این خواهد بود که به تماشای کاملا توسط کسانی که در کار در وست مینستر و در این کشور بزرگ.

آقا Keir در حال حاضر گفت که او در نظر دارد به چوب به بسیاری از Mr Corbyn گل سرسبد سیاست مانند لغو شهریه و nationalising صنایع کلیدی.

آقای Corbyn تصمیم گرفتند برای ایستادن پس از پنج سال به عنوان رهبر بعد از دسامبر انتخابات عمومی.

Labour leader Jeremy Corbyn
در کامل: Corbyn آخرین مصاحبه با اسکای نیوز به عنوان رهبر کارگری

یک فاجعه برای کار دیدم این حزب ثبت نام خود بدترین عملکرد در صندوق های رای پس از 1930s.

بوریس جانسون پیروزی بود و یک بازی far cry از دو سال قبل زمانی که آقای Corbyn به مبارزه طلبیده انتظارات و تضمین ترزا ممکن است از دست محافظه کاران’ اکثریت مجلس.

که ثابت می شود نقطه بالایی از وقت خود را به عنوان رهبر مخالفان با آقای Corbyn serenaded با یک تفسیر از “آه جرمی Corbyn” در گلستنبوری.

او حتی بنا به گزارش اعلام شده به جشنواره بنیانگذار که او را در خیابان داونینگ که کریسمس.

در یک پیام در Facebook صفحه Mr Corbyn اعلام کرد که او نمی خواهد آرام باشد در حال حاضر که او در حال بازگشت به backbenches.

“من می توانم به شما اطمینان دهم صدای من را نمی خواهد آرام” او گفت:.

Jeremy Corbyn
چرا کار خود را از دست بدهند سرزمین?

“من خواهید بود در خارج وجود دارد مبارزه برای سوسیالیسم صلح و عدالت, و من احساس می کنم که ما می خواهیم انجام می شود که با هم.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>