کار رهبر آقا Keir Starmer خواسته است تا نخست وزیر را برای تشکیل یک “اجماع ملی” در مرحله بعدی پاسخ بریتانیا به کوروناویروس.

آقا Keir مجموعه ای است از هفت اصل او می خواهد بوریس جانسون را در نظر بگیرید به عنوان ساعت کار می کند در نظر دارد برای سهولت مستند.

محدودیت معرفی شدند در پایان ماه مارس به سرعت گسترش COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس.

The main hall where the beds will be located is bigger than a football pitch
دولت قصد دارد نقشه راه از مستند

دولت است که توسط قانون مورد نیاز به نقد و بررسی این مستند روز با آقای جانسون مجموعه به جزئیات یک “نقشه راه” برای بریتانیا در گام های بعدی در روز یکشنبه.

پیش از آن کار کرده است مجموعه ای از برخی از مسائل کلیدی و نگرانی های آن را می خواهد دولت برای رسیدگی در مرحله بعد از آن در پاسخ به شیوع بیماری است.

بیشتر از Covid-19

این حزب خواستار یک “استاندارد ملی ایمنی” برای کسب و کار و مدارس یک “هدف بلند پروازانه” برای تماس با ردیابی و معرفی قرار دادی پشتیبانی از افراد و صنایع در مواجهه با چالش های بزرگ مانند بخش مهمان نوازی.

کار نیز اصرار وزیران به تدبیر یک طرح ملی برای اطمینان زنجیره تامین برای تجهیزات حفاظتی تضمین شده و همچنین به عنوان یک “رویکرد ساخت یافته برای کاهش و محدودیت های سفت”.

صحبت های پیش از توافق با PM در این هفته کار رهبر حمایت فرمت اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش ویروس و وعده داده شده به کار “سازنده” با خیابان داونینگ.

اما آقا Keir reprised انتقاد خود از دولت را از دست داده و شیوع گفت: وزرای شده بود خیلی آهسته در حال افزایش تست ارائه تجهیزات حفاظتی و معرفی مستند.

Professor Ferguson said he is sceptical a model that just shielded the elderly and vulnerable would work
بازنشستگان بیان سرخوردگی بیش از مستند

“اشتباهات ساخته شد در آغاز این بحران” آقا Keir گفت: “ما نیاز به یادگیری از کسانی که اشتباه می کنند.”

او ادامه داد: “ما می خواهیم به حمایت دولت از این حق است که چرا ما نیاز به یک وحدت ملی در آینده چه اتفاقی می افتد,” او گفت:.

“اولویت ما این است که حفاظت از عمومی بهداشت و صرفه جویی در زندگی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“همین دلیل است که ما به حمایت از مستند و دوباره حمایت محدودیت اقامت در محل در این زمان.

“اما ما باید صادقانه با مردم در مورد چالش های پیش رو.

Scenes like this are now a common sight on high streets across the country
کسب و کار ترس مستند بلند کردن اجسام

“ما در این برای مسافت های طولانی. ضروری است که دولت به درستی برنامه ریزی برای آینده چه اتفاقی می افتد و به درستی حمایت از ما بیمه خدمات درمانی و خدمات اجتماعی.”

کار رهبر اذعان کرد وجود خواهد داشت و نگرانی در میان اعضای عمومی پس از بیش از شش هفته از گفته بودن به ماندن در خانه.

“مردم به درستی نیاز به اعتماد به نفس آن را بی خطر قبل از آنها به بازگشت به محل کار سفر و یا استفاده از خدمات عمومی” او اضافه شده است.

Burley and Hancock

این هفته کی Burley خواهد شد میزبانی زنده Q&A با وزیر بهداشت مت Hancock. شما می توانید سوالات خود را به آقای هنکاک در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر زندگی خود را زندگی می کنند در اخبار آسمان.

ایمیل با ما سوالات خود را – و یا شما می توانید ضبط یک ویدئو کلیپ از سوال شما بر روی تلفن خود را و ارسال آن به AskTheHealthSecretary@sky.uk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر