استارباکس برای اولین فراتر از محصولات گوشت در چین به عنوان بخشی از زنجیره ای قهوه را پایداری فشار

یک کارگر با استفاده از یک دماسنج برای بررسی متوسط از یک مشتری به عنوان او وارد یک فروشگاه استارباکس به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس جدید در پکن ژانویه 30 سال 2020 است.

یک کارگر با استفاده از یک دماسنج برای بررسی متوسط از یک مشتری به عنوان او وارد یک فروشگاه استارباکس به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس جدید در پکن ژانویه 30 سال 2020 است.

استارباکس اولین فراتر از محصولات گوشت در منوی آن در چین در روز چهارشنبه.

جهانی قهوه زنجیره ای ایجاد سه ظروف ساخته شده با فراتر از آن را جایگزین گوشت گاو و دو ساخته شده با گوشت خوک جایگزین از هنگ کنگ مبتنی بر Omnipork به عنوان بخشی از یک دور رسیدن به هدف برای تبدیل شدن به “منابع مثبت است.” استارباکس نیز ارائه خواهد شد Oatly را شیر جو به عنوان یک غیر لبنی جایگزین برای مصرف کنندگان چینی.

واقع بینانه بدون گوشت گوشت از شرکت های مانند فراتر از گوشت و غیر ممکن است مواد غذایی همراه با مطالعات نشان داده اند منفی اثرات زیست محیطی مصرف گوشت منجر شده بسیاری از مصرف کنندگان خود را به کاهش مصرف گوشت و خوردن بیشتر غذاهای گیاهی به جای.

استارباکس به بازگشایی بیش از 95 درصد از کافی نت ها در چین به طور موقت پس از بستن آنها به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

همکاری با استارباکس مارکس فراتر از ورود به بازار چین است. این ساز از گیاه مبتنی بر گوشت برای گسترش برنامه های تولید خود را به آسیا تا پایان سال 2020 با وجود این همه گیر به عنوان بخشی از استراتژی خود را به فروش آن بدون گوشت گوشت به مصرف کنندگان چینی.

فراتر از آن در حال حاضر همکاری با استارباکس را به یک گیاه بر اساس ساندویچ به مکان های کانادا.

استارباکس سهام که ارزش بازار از $88.4 میلیارد دلار کاهش یافته است 14% تا کنون در سال 2020 است. سهام فراتر از آن به ارزش $4.91 میلیارد تا 5% در همان دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>