استارباکس همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 10 درصد در سه ماه اول سال به عنوان coronavirus بسته کافه ها در چین و ایالات متحده

استارباکس در روز سه شنبه گفت که آن مالی سه ماهه دوم جهانی همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 10 درصد به عنوان coronavirus آمار فروش در آن دو تا از بزرگترین بازارهای ایالات متحده و چین است.

سهام این شرکت کاهش یافت و کمتر از 1% در گسترش تجارت است.

در اینجا چیزی است که این شرکت در گزارش سه ماهه منتهی به مارس 29:

  • سود هر سهم: 32 سنت تنظیم
  • درآمد: 6 میلیارد دلار

کافی شاپ های زنجیره ای گزارش مالی سه ماهه دوم سال درآمد خالص از $328.4 میلیون یا 28 سنت در هر سهم را از $663.2 میلیون یا 53 سنت در هر سهم سال قبل.

به استثنای موارد استارباکس به دست آورده و 32 سنت در هر سهم پایین نزدیک به نیمی از سال قبل. فاجعه برای پرداخت baristas ساعتی پرداخت را افزایش می دهد و هزینه فروشگاه موارد ایمنی مانند پوشش صورت در وزن سود در طول سه ماهه.

فروش خالص کاهش یافته و 5 درصد به 6 میلیارد دلار.

وال استریت پیش بینی درآمد هر سهم 34 سنت افزایش در درآمد حاصل از $5.89 میلیارد, بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv.

جهانی همان-فروشگاه خرید و فروش کاهش یافته و 10 درصد به عنوان کلی معاملات کاهش یافت و از 13 درصد. آمریکا همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 3 درصد در طول سه ماهه مشابه چینی-فروش فروشگاه سقوط 50% در همان دوره است. فروش در چین بهبود یافته است و پس از این شرکت آغاز شده بازگشایی کافه ها در اواخر فوریه و مصرف کنندگان انطباق با جدید طبیعی است.

استارباکس انتظار دارد که همان فروش فروشگاه در چین را کاهش بین 15% تا 25% در سال مالی 2020 به عنوان فروش همچنان به دوباره بجای اول برگشتن در نیمه دوم سال مالی. حدود 98% از کافی نت ها باید بازگشایی شد و در حال عملیاتی تحت تغییر ساعت و افزایش ایمنی پروتکل های.

حدود نیمی از استارباکس’ شرکت ایالات متحده اداره می شود مکان های بسته هستند. این شرکت در حال آماده سازی برای بازگشایی ایالات متحده کافه ها به عنوان برخی از ایالات آمریکا گزارش می دهند که تعداد coronavirus موارد plateaued و یا حتی کاهش یافته است.

در اوایل این ماه شرکت خود کناره مالی سال 2020 پیش بینی به نقل از “پویا طبیعت” از coronavirus بحران است.

“ما بر اساس تجربه قابل توجهی در چین به تاریخ ما همچنان به این باور است که اثرات Covid-19 شیوع موقتی هستند که کسب و کار ما خواهد شد به طور کامل بهبود می یابند در طول زمان” این شرکت اعلام کرد.

خواندن کامل گزارش درآمد اینجا.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>