استارباکس ” چین فروش قطره ما coronavirus موارد پرش به 197

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

  • جهانی در مورد: بیش از 97,800 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 3,347 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ما موارد: حداقل 197 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ما مرگ و میر: حداقل 12 با توجه به CDC و مقامات بهداشتی دولت.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:05 pm: EBAY سرکوب coronavirus لوازم مربوط

Ebay گفت: این امر جلوگیری لیست جدید و شروع به پاک کردن لیست برای صورت ماسک ماسک ضد عفونی کننده دست/ژل ضد عفونی کننده دستمال مرطوب به دلیل محدودیت های قانونی در ایالات متحده بی ماسک ممنوعیت شامل N95/N100 و فولاد ماسک.

“ما همچنان به نظارت بر وضعیت در حال تحول و به سرعت حذف هر مثال که اشاره COVID-19, coronavirus 2019nCoV (به جز کتاب) در عنوان یا توضیحات” این شرکت در بیانیه ای گفت. — میلر

6:57 pm: چگونه coronavirus مؤثر است millennials

Millennials هستند که به نام “نگران” نسل و تغییر عادات هزینه های خود را بیش از دیگران در میان کروناویروس جدید, شیوع یک مطالعه جدید نشان می دهد.

پنجاه و چهار درصد از millennials می گویند جدید کروناویروس در حال حاضر به طور قابل توجهی و یا تا حدودی نهفته خود را خرید تصمیم گیری برای اولین بار بینش موجود در نقشه برداري 500 نفر در فوریه. 28. که در مقایسه با 33 درصد از متولدین 42 درصد از نسل X و 49 درصد از Gen Z آن را گفت.”

به طور کلی هر کس نگران است در مورد آن هر کس معتقد است که وجود خواهد داشت مالی تاثیر” برای اولین بار بینش مدیر عامل گرگ پترو گفت CNBC. “اما وای رفتار در حال تغییر است به طرز چشمگیری بیشتر از هر نسل دیگر. اعضای این نسل کودکان بودند که 9/11 اتفاق افتاده است. و بسیاری از آنها در تلاش بودند برای دریافت شغل در سال 2008 در بحبوحه رکود بزرگ, او گفت:. —توماس

6:34 pm: Costco گزارش افزایش فروش از مشتریان جوراب زنانه ساقه بلند به عنوان ما coronavirus موارد صعود

Costco گزارش قوی تر از فروش از تحلیلگران انتظار داشتند که پنج شنبه, تشکر, در, بخش, برای افزایش این شرکت از مصرف کنندگان زیر در فروشگاه خود را به آماده شدن برای گسترده تر شیوع کروناویروس جدید.

“فوریه فروش بهره مند از یک چشم انداز مثبت در تقاضای مصرف کننده در هفته چهارم از دوره گزارش” این شرکت اعلام کرد. “ما این ویژگی به نگرانی بیش از coronavirus.”

Costco گفت: تاثیر افزایش ماهانه خود از همان فروشگاه فروش برای ماه فوریه با حدود 3 درصد است. برای ماه منتهی به مارس 1, همان فروشگاه فروش شد تا 12.1 درصد. —توماس

6:23 pm: استارباکس می گوید کسب و کار خود را در چین رو به بهبود است و از آن دیده نشده و بر ما فروش هنوز

کارمند کنترل دما از یک مشتری در ورودی یک استارباکس Corp. کافی شاپ در شانگهای چین در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

در ماه ژانویه با کافه ها در سراسر چین بسته شدن استارباکس پیش بینی یک ضربه بزرگ به آن مالی درآمد سه ماهه دوم.

در یک ثانیه پر استارباکس هشدار داد که آن هم فروش فروشگاه در چین در طول سه ماهه به احتمال زیاد به پایین 50 درصد و درآمد را کاهش بین 400 $میلیون و 430 میلیون. اما بیش از 90 درصد از شرکت فروشگاه در چین که در آن شیوع شروع به باز دوباره.

“ما دیدن تشویق نشانه هایی از بهبود در چین, ما ایالات متحده کسب و کار حرکت همچنان ادامه دارد و ما آماده پاسخگویی به پیامدهای COVID-19 در هر بازار در سراسر جهان” استارباکس مدیر عامل کوین جانسون گفت. —Higgins-دان

(تصحیح: فروشگاه تعطیلی را کاهش سه ماهه دوم درآمد در چین بین 400 $میلیون و 430 میلیون. نسخه قبلی این داستان misstated مدت زمان.)

6:16 pm: اپل رد iOS coronavirus نرم افزار

اپل ترک خوردگی در برنامه های مربوط به COVID-19 شیوع کروناویروس که نیست از موسسات به رسمیت شناخته شده مانند دولت و یا بیمارستان و آی فون توسعه دهندگان گفت CNBC.

چهار توسعه دهندگان مستقل CNBC گفت که اپل را رد کرد و برنامه های خود را. یک توسعه دهنده یک پاسخ کتبی از اپل گفت: “برنامه با اطلاعات در مورد زمان اطلاعات پزشکی نیاز به ارسال شده توسط یک نهاد به رسمیت شناخته شده” با توجه به تصویر دیده می شود توسط CNBC.

اپل شده است به طور خاص ارزیابی coronavirus نرم افزار برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط. —Leswing

5:56 pm: شهرستان سانتا کلارا تایید 7 جامعه انتقال موارد

شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشت عمومی تایید کرده اند شش مورد جدید وجود آوردن تعداد کل عفونت در شمال کالیفرنیا شهرستان به 20. هفت نفر از این 20 نفر باید “شناخته شده سفر و یا تماس مستقیم با دیگر موارد شناخته شده” James Williams, مدیر, مدیریت اضطراری به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

شهرستان سانتا کلارا بهداشت عمومی مدیر گروه دکتر سارا کودی گفت: این شهرستان معرفی لغو تجمع جرم و دیگر حوادث بزرگ برای کمک به کاهش سرعت گسترش شیوع. وجود 53 مورد در کالیفرنیا که از روز شنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان با ده ها تن از موارد جدید اعلام شده توسط مقامات بهداشت عمومی پنج شنبه.

“ما موارد به تاریخ به ما نشان می دهد که خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس در جامعه ما در حال افزایش است,” او گفت:, و اضافه کرد که تعداد موارد انتظار می رود به افزایش است.

کارفرمایان خواسته شده را به حالت تعلیق همه غیر ضروری کارمند سفر نگه داشتن کارکنان از کار بیش از آغوش-ظهر از یکدیگر اجازه می دهد تا انعطاف پذیر تر از مرخصی استعلاجی سیاست ها و افزایش تله و رفت و آمد. —Kopecki

4:46 pm: San Francisco مقامات بهداشتی می گویند COVID-19 و ‘گسترش در جامعه’

سان فرانسیسکو مقامات بهداشتی اعلام کرد که دو مورد اول از COVID-19 در این شهرستان گفت: آنها قادر به تعیین منبع عفونت.

بیمار برای اولین بار است که یک مرد در 90s که دارای شرایط بهداشتی اساسی است و در “بیماری جدی” سان فرانسیسکو بهداشت عمومی مدیر دکتر گرانت Colfax پنجشنبه به خبرنگاران گفت. دوم شخص است که یک زن در 40s خود را که در “نمایشگاه” وضعیت.

“ما نمی دانیم که در این نقطه چگونه آنها در معرض ویروس که نشان می دهد آن است که گسترش در جامعه” او در بیانیه ای گفت. “ما انتظار می رود که به اتفاق می افتد و در حال بررسی بیشتر شرایط این بیماران قرار گرفتن در معرض.” —Feuer

4:27 pm: تقریبا 300 میلیون بچه ها از دست رفته مدرسه به دلیل coronavirus یونسکو می گوید:

یک کارگر sanitizes یک کلاس درس میز یک بسته مدرسه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus در بیروت, لبنان, مارس 3 سال 2020 است.

محمد Azakir | ایسنا

این COVID-19 شیوع است مختل آموزش و پرورش نزدیک به 300 میلیون دانش آموز در سراسر جهان است و می تواند تهدیدی برای آینده خود آموزشی حقوق با توجه یونسکو گزارش منتشر شده در روز شنبه.

سازمان ملل سازمان که نظارت بر جهانی آموزش و پرورش گفت: تعدادی از کودکان از دست رفته مدرسه در سطح جهان بی سابقه است.

“در حالی که به طور موقت تعطیلی مدارس به عنوان یک نتیجه از سلامت و بحران های دیگر جدید نیست متاسفانه مقیاس جهانی و با سرعت فعلی آموزشی اختلال بی نظیر است و اگر طولانی مدت می تواند تهدیدی برای حق آموزش و پرورش” یونسکو مدیر کل آدری Azoulay در بیانیه ای گفت. —Bursztynsky

3:44 pm: Seattle-منطقه مقامات اعلام 20 جدید موارد مرگ 1

سیاتل و پادشاه مقامات شهرستان اعلام کرد 20 مورد جدید از این ویروس در آوردن تعداد موارد تایید شده در این شهرستان به 51. که به ارمغان می آورد کل در ایالت واشنگتن به 70 با توجه به وزارت بهداشت. این عفونت های جدید در خارج از سیاتل سوار ایالات متحده در مورد تعداد به 197.

محلی مقامات بهداشت نیز تایید جدید مرگ و میر آوردن تعداد کل مرگ و میر در آمریکا به 12. “این یک لحظه بحرانی در رشد شیوع COVID-19 در شهرستان کینگ” سیاتل و پادشاه شهرستان در بیانیه ای گفت. —Feuer

3:06 pm: Kroger محدودیت های مربوط به آنفولانزا خرید محصول

کروگر در بیانیه ای گفت به CNBC که از آن خواهد شد محدود کردن تعداد بهداشتی سرد و آنفولانزا محصولات مربوط به پنج هر کدام در هر سفارش. این کشور بزرگترین بقال نسبت به تغییر در سیاست به بالا تقاضا و تمایل برای خدمت به همه مشتریان خود را. —لوکاس

2:41 pm: San Francisco را تایید می کند شهر را دو مورد اول

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرد این شهر دو مورد اول. “این افراد شامل” نژاد گفت.

بیمار برای اولین بار است که یک مرد در دهه 90 است که در “بیماری جدی” با شرایط بهداشتی اساسی, سان فرانسیسکو, بهداشت عمومی, مدیر دکتر گرانت Colfax گفت. نفر دوم یک زن در 40 است که در “نمایشگاه” وضعیت. نه بیمار شناخته شده در ارتباط با فرد آلوده و یا سفر به تاریخچه شیوع منطقه است. “آنها نشان دهنده جامعه انتقال COVID-19” او گفت:. —Feuer

مردم با پوشیدن ماسک محافظ استفاده از ضد عفونی کننده دست در حالی که نشسته در Union Square, San Francisco, کالیفرنیا, ایالات متحده روز چهارشنبه 4 مارس سال 2020 است.

بلومبرگ | گتی ایماژ

2:00 pm: کنگره می گذرد $8.3 میلیارد اضطراری بسته

سنا جمع آوری رای کافی برای تصویب یک میلیارد دلار هزینه های بسته برای مبارزه با گسترش مرگبار coronavirus. این لایحه خواهد شد در حال حاضر سر به کاخ سفید که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام در آن است.

این $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری طرح میره از طریق خانه یک روز پیش از آن در یک 415-2 رای تنها چند ساعت پس از آن پرده برداری شد توسط سنا و مجلس تخصیص رهبران.

این لایحه که شامل بیش از 3 میلیارد دلار در تحقیقات واکسن و $2.2 میلیارد دلار در پیشگیری و آمادگی برای تلاش به مراتب بیش از $2.5 میلیارد پیشنهاد که کاخ سفید را به جلو در هفته گذشته. —Breuninger

1:31 pm: سرمایه گذاران خارجی ستون به این ما املاک و مستغلات به عنوان پناهگاه امن

سرمایه گذاران به دنبال آرامش در coronavirus طوفان و آمریکا مسکونی املاک و مستغلات به نظر می رسد آن را به طور خاص تک خانواده اجاره خانه.

این سرمایه گذاران هستند اما از آمدن به ایالات متحده به تور خانه های خود. آنها در حال خرید آنها را آنلاین.

Roofstock 5 ساله مستقر در کالیفرنیا fintech شرکت لیست تک خانواده اجاره خانه برای فروش در وب سایت خود را بیشتر با مستاجران در حال حاضر در محل. این نیز ارائه می دهد خدمات مدیریت, بنابراین سرمایه گذار هرگز به بازدید از اموال. در چند هفته گذشته آن را دیده ترافیک از سرمایه گذاران در آسیا را در سایت خود پرش 500%. مدیر عامل شرکت Gary Beasley گفت: این یک نتیجه مستقیم از coronavirus. —Olick

12:57 pm: داو فرو بیش از 900 امتیاز 10 ساله خزانه داری بازدید تمام زمان کم

سهام سقوط زیر عظیم امداد تجمع در جلسه قبلی به عنوان بازارهای متلاطم باقی مانده در این صورت از سرعت گسترش coronavirus.

میانگین صنعتی داو جونز در مورد کاهش یافته است 962 امتیاز یا 3.5 درصد. S&P 500 با کاهش مشابه 3.4 درصد و شاخص Nasdaq Composite با کاهش 3 درصد است. سهام خود را ضربه جلسه پایین ترین نرخ به عنوان نرخ 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در زیر 0.9 درصد بوده است. —Li, Franck

12:47 pm: CDC می گوید ایالات متحده در موارد افزایش 20 در یک روز

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید شده 20 مورد جدید از COVID-19 بیش از 24 ساعت در آوردن ایالات متحده در مجموع به حداقل 149.

حداقل 49 از آن موارد هستند افرادی که تخلیه شدند از ووهان, چین, کانون شیوع یا الماس شاهزاده کشتی کروز CDC گفت که داده بود در حال حاضر به عنوان از 4 p. m. دوشنبه. حداقل 30 در حال سفر مربوط به عفونت در حالی که 17 ناشی شد فرد-به-فرد گسترش یافته است. آمریکا مقامات بهداشتی نیز بررسی 53 موارد دیگر با حذف منبع عفونت CDC گفت.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد حداقل 162 مورد از این کروناویروس در آمریکا

CDC گفت: این آزمایش 1,526 مردم برای آنفولانزا مانند ویروس به عنوان چهارشنبه. می کند که شامل آزمایش های در حال انجام در دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه آغاز شد که در این هفته آژانس گفت. —Lovelace

12:43 pm: best coast می گوید تغذیه وحشتزده و کوتاه مدت نرخ ‘به رهبری نسبت به صفر’

“پیوند پادشاه” جفری best coast گفت که او معتقد است فدرال رزرو پاچه در کاهش نرخ بهره در اوایل این هفته است که در کوتاه مدت ایالات متحده نرخ رهبری برای صفر است.

“اگر ما نگاهی به تاریخ یک بار تغذیه می کند وحشت اینتر-جلسه رای, برش, به ویژه هنگامی که آن را 50 واحد … آنها به طور معمول برش خیلی سریع دوباره” best coast گفت. “بنابراین من در این اردوگاه که تغذیه است که برای کاهش دوباره نرخ حتی شاید در دو هفته.

“خواهیم دید کوتاه نرخ رهبری به سمت صفر است.” —Franck

12:32 pm: یک شاهزاده Cruises کشتی است — دوباره — منبع احتمالی شیوع کروناویروس

شاهزاده Cruises را تست کمتر از 100 نفر سرنشین بزرگ شاهزاده خانم کروز, کشتی, که, کالیفرنیا, مقامات بهداشت گفت: آیا سایت دیگری COVID-19 شیوع.

این کشتی که در یک هفته دو سفر به هاوایی دستور داده شد به بازگشت زود هنگام به سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, گفت:, و اضافه کرد که مسافران و خدمه را توسعه داده اند که علائم.

سهام شرکت مادر کارناوال Corp. سقوط بیش از 12 درصد در معاملات روزانه.

کشتی شد و با توجه به رسیدن در سن فرانسیسکو شنبه Newsom گفت: اما در حال حاضر در سواحل کالیفرنیا با توجه به Seascanner که آهنگ محل کشتی ها. آن را دارای ظرفیت 2600 مهمان و 1,150 خدمه. —Feuer

11:53 am: وال استریت می خواهد بیش از تغذیه کاهش نرخ

بین کنگره محرک های مالی و فدرال رزرو, کاهش, وال استریت احساسات روشن است: هزینه های دولت است و راه مهم تر در تلاش برای مبارزه با ویروس و به نوبه خود آرام سرمایه گذاران.

اورژانس 50 اساس نقطه تغذیه قطع در حالی که شاید اطمینان سیگنال بانک مرکزی مایل به عمل به سرعت به حمایت از اقتصاد نمی تواند صحیح بزرگ عرضه شوک ناشی از این ویروس گفت: Nathan ورق اقتصاددان ارشد در PGIM درآمد ثابت.

“فدرال رزرو محرک نیست و رفع شکستگی زنجیره تامین و یا متقاعد کردن افرادی که نگران بودن در معرض ویروس به ترک خانه های خود و صرف” ورق در نوشت یک ایمیل به CNBC. “اما آن را باید خالص ایمنی ارائه انواع کمک به اطمینان حاصل شود که شرایط مالی باقی می ماند, حمایت, بلند کردن احساسات به طور کلی بیشتر و کمک به اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که نقدینگی کافی در سیستم است.”

“خط پایین این است که بانک فدرال اقدام مفید است اما نوش دارو نیست,” او اضافه شده است. —Franck

11:41 am: که در همه ملت ها به جلو و از همه متوقف می شود’ به مبارزه با شیوع

سازمان بهداشت جهانی به نام همه ملت به “جلو و از همه متوقف می شود” برای مبارزه با COVID-19 coronavirus به عنوان آن را همچنان به گسترش در خارج از چین است.

“این بیماری همه گیر را می توان تحت فشار قرار دادند اما تنها با یک هماهنگی و رویکرد جامع است که درگیر تمام ماشین آلات از دولت” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان ملل در ژنو. “ما در حال تماس در هر کشور به عمل با سرعت و مقیاس و روشن فکر تعیین.”

Tedros جهان گفت: مقامات بهداشتی هستند “عمیقا نگران” در مورد افزایش تعداد کشورها گزارش موارد به خصوص کسانی که با ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی. او همچنین نگران است که برخی از کشورها نیست این به طور جدی به اندازه کافی و یا تصمیم گرفته اند که هیچ چیز آنها می توانید انجام دهید برای جلوگیری از محلی شیوع است. —لاولیس, Higgins-دان

11:17 am: Dunkin’ فرم بحران تیم مکث لیوان دوباره پر کردن برنامه

در UBS سرمایه گذار در کنفرانس در بوستون, Dunkin’ مشخص احتیاط آن است که مصرف در ایالات متحده با توجه به شیوع. کافی شاپ های زنجیره ای تا به شکل یک بحران تیم که در دیدار روزانه به آدرس شیوع. تیم به روز رسانی رهبری دو بار در هفته و تمام franchisees یک بار در هفته. جلسات و سفر شده اند را قطع و آن لیوان دوباره پر کردن برنامه متوقف شده است.

Dunkin’ رئیس جمهور آمریکا, Scott Murphy همچنین گفت: در این زنجیره دیده است مشتریان بیشتر امید بستن برای درایو از طریق دیجیتال به منظور انتخاب و حتی در برخی موارد. چین که در آن Dunkin’ به حدود 70 فروشگاه نشان دهنده کمتر از 1 درصد از فروش خود را در سطح بین المللی. جنوب شرقی آسیا و کره جنوبی و ژاپن هستند و حدود 5,200 Dunkin’ کافه ها و حساب برای بیش از نیمی از آن حضور بین المللی. —لوکاس

11:10 am: مجموع موارد در انگلستان افزایش به 115

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر بریتانیا افزایش یافته است به 115 از 85 روز چهارشنبه وزارت بهداشت گفت. —رویترز

10:56 am: اپل آی فون شریک Foxconn فوریه درآمد مخازن در رکود

اپل تامین کننده Foxconn فوریه درآمد کاهش 18.13% به NT 216 میلیارد دلار (در حدود $7.26 میلیارد دلار) بزرگترین سال بیش از سال افت از ماه مارس سال 2013 زمانی که این کاهش بیش از 19 درصد با توجه به شرکت. درآمد کاهش 40.35% ماه بیش از ماه است.

Foxconn کاهش تولید در چین بیش از ترس از گسترش شیوع کروناویروس. این شرکت روز سه شنبه گفت که خروجی بازگشت به 50 درصد از ظرفیت اما که از آن انتظار بود به فصلی ظرفیت تا پایان ماه مارس است. —Bursztynsky

10:41 am: آمازون می گوید سیاتل-منطقه کارکنان به محل کار از خانه به عنوان coronavirus گسترش می یابد

آمازون است که به درخواست کارکنان خود در سیاتل و Bellevue دفاتر به کار از خانه تا پایان ماه بعد از یک کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus.

شرکت اطلاع کارکنان از تغییر اواخر روز چهارشنبه یک روز پس از آمازون تایید کرد که یک کارمند که با این نسخهها کار در یکی از آن سیاتل دفاتر آزمایش مثبت برای COVID-19. آمازون است که مقر آن در سیاتل و دارای دفاتر در بللوو که در آن استخدام بیش از 2000 نفر است.

آمازون سخنگو گفت CNBC در بیانیه ای اعلام کرد: “ما در حال معرفی است که کارکنان در سیاتل/Bellevue که قادر به کار از خانه انجام این کار از طریق پایان ماه.” —پالمر

10:12 am: Facebook بسته یک دفتر سیاتل پس از پیمانکار تست مثبت برای coronavirus

یک Facebook کارگر مستقر در یکی از آن سیاتل دفاتر آزمایش مثبت برای coronavirus و این شرکت تشویق همه 5,000 کارکنان در منطقه به کار از خانه و بقیه ماه. Facebook گفته است که بسته شدن آن ورزشگاه دفتر شرق تا روز دوشنبه در پایان دوره کمون برای پیمانکار بود که در گذشته در دفتر on Feb. 21. این شرکت تشویق همه سیاتل مبتنی بر کارکنان به محل کار از خانه تا 31 ماه مارس بر اساس King شهرستان به روز شده هدایت. در اوایل این هفته یک مستقر در سیاتل کارمند آمازون آزمایش مثبت برای COVID-19. آمازون خواسته کارکنان که در حال تجربه علائم در خانه بمانند و به دنبال توجه پزشکی. —Steinberg

9:42 am: داو مخازن 700 امتیاز در باز

سهام سقوط بلافاصله پس از بازار باز برای معاملات زیر عظیم امداد تجمع در جلسه قبلی. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته و حدود 765 امتیاز در باز است. S&P 500 با کاهش 2.1% در حالی که شاخص ترکیبی Nasdaq معامله 2.3% پایین تر است. حرکت بازار آمد در میان یک roller-coaster هفته در وال استریت که دیدم 30-سهام داو نوسانی 1,000 امتیاز یا بالاتر دو بار در سه روز گذشته. داو ارسال شده دوم آن-بزرگترین نقطه به دست آوردن روز چهارشنبه به عنوان عمده برنده از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در سه شنبه موجب تسکین تجمع به خصوص در مراقبت های بهداشتی بخش. —لی هوانگ

9:32 am: ضربه فیلم های پورنو کار را کردن در سهام-up’ موارد

BJ عمده فروشی باشگاه می گوید تاثیر از coronavirus در کسب و کار خود را بیش از حد مایع سنج بنابراین آن را پخته به آن مالی پیش بینی در حال حاضر. این شرکت را لغو کرده است و رهبری جلسه که برنامه ریزی شده برای هفته آینده در اورلاندو فلوریدا و آن را پله نظافت و بهداشت در امکانات آن است. این شرکت انتظار دارد برای دیدن حمل و نقل تاخیر برای “جزئی بخشی” از آن تابستان فصلی موارد اما هشدار داد تاثیر کامل در آن زنجیره تامین نامشخص است. “در کوتاه مدت ما در حال کار برای مدیریت موجودی ما مناسب برای پاسخ به کوتاه مدت عضو خواسته برای برخی از سهام تا موارد مانند تمیز کردن لوازم و مواد غذایی کنسرو شده” مدیر عامل لی زدن گفت: در شرکت مالی سه ماهه چهارم تماس بگیرید. سهام پایین در حدود 5% پس از ضربه فیلم های پورنو کار را در همان فروشگاه فروش رشد موفق به افزایش سود.—نگار

9:20 am: فرمانداران مصرانه از کنگره برای تصویب بودجه اضطراری

هر دو حزب ملی انجمن فرمانداران با ارسال نامه ای به کنگره در روز چهارشنبه ترغیب سنا برای تصویب $8.3 میلیارد اضطراری تکمیلی درخواست برای کمک به دولت های محلی و ایالتی مبارزه با کروناویروس’ گسترش یافته است. متحده دیده می شود هزینه های خود را تشدید آنها به عنوان کمک به مقامات بهداشت فدرال مبارزه با COVID-19 با توجه به نامه ای که امضا شد 38 فرمانداران. این هزینه بسته به تصویب مجلس اوایل روز چهارشنبه است و انتظار سنا عمل است. “کنگره باید اطمینان متحده و سرزمین های که منابع لازم ارائه خواهد شد به آدرس بسیاری از هزینه های مرتبط با بهداشت عمومی اورژانس” فرمانداران نوشت. فعلی لایحه اختصاص $2.2 میلیارد دلار برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, با نزدیک به 1 میلیارد دلار به معنای برای دولت های محلی و آمادگی پاسخ. —Higgins-دان

9:09 am: نیویورک تایید دو نفر قرارداد از طریق جامعه گسترش

شهردار نیویورک, بیل د Blasio تایید دو مورد جدید از COVID-19 — یک مرد و یک زن با هیچ اتصال به افراد دیگر به تازگی مبتلا به این ویروس است.این موارد جدید را در شهرستان و در مجموع به چهار با توجه به د Blasio. این شهر همچنین چک کردن حداقل پنج نفر دیگر به این ویروس با توجه به وب سایت شهر. صبح روز پنج شنبه de Blasio گفت: MSNBC را “صبح جو” که محلی مقامات بهداشتی پیدا کرده بود “4 نفر از امروز صبح که تست مثبت است.”

8:49 am: شیوع هزینه جنوب غربی به 300 میلیون دلار در سه ماهه اول

خطوط هوایی جنوب غربی سرمایه گذاران هشدار داد که شیوع هزینه خواهد شد در ایالات متحده حامل تا 300 میلیون دلار در طول سه ماهه اول. “در روزهای اخیر این شرکت دارای تجربه قابل توجهی در کاهش تقاضای مشتری و همچنین به عنوان یک افزایش در سفر لغو شد که فرض را منتسب به نگرانی های مربوط به موارد گزارش شده از COVID-19” این شرکت هواپیمایی گفت. آن گفت: آن درآمد به ازای هر صندلی در دسترس مایل کلیدی اندازه گیری عملکرد بود کاهش داد. این شرکت در حال حاضر می گوید آن را به سقوط به جایی بین 1%) و 2% کاهش است. آن را قبلا گفته آن سال بیش از سال درآمد هر صندلی مایل را افزایش 3.5 درصد به 5.5 درصد. —Kopecki

7:17 am: آفریقای جنوبی تایید اولین مورد

آفریقای جنوبی وزارت بهداشت تایید اولین مورد از coronavirus. “بیمار 38 ساله نر که در سفر به ایتالیا با همسر خود. آنها بخشی از یک گروه از 10 نفر و آنها وارد شدند در آفریقای جنوبی در مارس 1 سال 2020” وزارت بهداشت گفت. —رویترز

7:09 am: ما به خرید 500 میلیون ماسک برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت که قصد دارد به خرید 500 میلیون N95 ماسک ماسک برای مراقبت از سلامت کارگران بیش از 18 ماه آینده. HHS گفت: ماسک خریداری خواهد شد به عنوان بخشی از برنامه استراتژیک ملی ذخایر. بخش خصوصی سفارشات پر خواهد شد برای اولین بار HHS گفت: اما این “تضمین سفارشات” را تشویق تولید کنندگان برای افزایش تولید. HHS گفت: در اوایل این هفته در ایالات متحده در حدود 1 ٪ از نیاز تنفسی ماسک که مورد نیاز خواهد بود برای حرفه ای پزشکی اگر coronavirus شیوع بودند به فوران به یک بیماری همه گیر در اینجا. —Feuer

6:49 am: HSBC کارمند در لندن گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus

یک کارمند در HSBC بخش تحقیقاتی در لندن آزمایش مثبت برای coronavirus سه منبع به رویترز گفت در روز پنج شنبه. کارمند مطلع این بانک بیش از آخر هفته و کارکنان که در تماس با او گفته شده به کار از خانه یک منبع آشنا با این موضوع گفت. —Ellyatt

6:05 am: ایران گزارش 3,513 عفونت و مرگ و میر 107

ایران خود را به روز رسانی آخرین coronavirus اعداد با 3,513 افراد آلوده به ویروس و 107 مرگ و میر, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur اعلام کرد در تلویزیون دولتی روز پنج شنبه گزارش رویترز. —Ellyatt

5:28 am: ایران مجموعه ایست های بازرسی بین شهرستانها و بسته مدارس و دانشگاه ها

ایران به وزیر بهداشت می گوید مقامات آغاز خواهد شد منینگ پست های بازرسی به منظور محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ در میان این ویروس شیوع آسوشیتد پرس گزارش داد. مدارس و دانشگاه ها به بسته تا مارس 20. —Ellyatt

5:18 am: ضربه به شرکت های هواپیمایی می تواند $113 میلیارد و گروه تجارت می گوید:

بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: تاثیر مالی از coronavirus در جهانی حمل و نقل هوایی صنعت می تواند بیش از 100 میلیارد دلار. IATA در حال حاضر می بیند 2020 جهانی درآمد از ضرر و زیان برای مسافر کسب و کار $63 میلیارد دلار به 113 میلیارد دلار بسته به اینکه تا چه حد این ویروس گسترش می یابد. انگلیسی حامل Flybe اعلام کرد در اوایل روز شنبه شد که آن را به دولت — یک شکل از ورشکستگی حفاظت از طلبکاران. —رویترز

جزئیات CNBC پوشش از آسیا و اقیانوس آرام یک شبه: ایران مجموعه ایست های بازرسی بین شهرستانها; بسته مدارس و دانشگاه ها

—CNBC جسیکا Bursztyn, آسمان, یون Li, Eustance هوانگ, Amanda نگار, Holly Ellyatt, Saheli روی Choudhury , Marty Steinberg, امیلیا, لوکاس, تام Franck, آنی پالمر, trulia, Kif Leswing و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>