استاندارد زندگی آبردین منصوب سابق سیتی exec پرنده به عنوان مدیر عامل

استاندارد زندگی لوگو نشسته بر روی یک دیوار در خارج از استاندارد زندگی و خانه و مقر استاندارد زندگی Plc در ادینبورگ انگلستان در شنبه Aug. 9, 2014.

سیمون داوسون | بلومبرگ | گتی ایماژ

انگلیسی asset manager استاندارد زندگی آبردین گفت: Keith Skeoch خواهد گام پایین به عنوان مدیر اجرایی و جایگزین سابق سیتی اجرایی Stephen پرنده پس از پنج سال در راس.

اعلام نمرات پایان از 14 سال فعالیت حرفه ای به عنوان مدیر Skeoch که در طی آن او نظارت ادغام استاندارد زندگی و Aberdeen Asset Management و فروش شرکت کسب و کار بیمه عمر به ققنوس ،

“با ادغام به خوبی پیشرفت کرده و پس از ساخته شده است قابل توجه ترازنامه قدرت این ملاقات راه اندازی مرحله بعدی تکامل با هدف توسعه و گسترش فرصت های درآمد در دسترس SLA” این در بیانیه ای گفت.

پرنده را از پیوستن به هیئت مدیره به عنوان رئیس اجرایی در جولای 1 و Skeoch خدمت کردن باقی مانده از قرارداد خود را به عنوان غیر اجرایی رئیس آبردین استاندارد سرمایه گذاری موسسه تحقیقات.

استاندارد زندگی در آن گفت: انتظار این انتقال را تا پایان سه ماهه سوم منوط به دریافت تصویب قانونی.

پرنده اخیرا به عنوان مدیر عامل شرکت سیتی گروپ جهانی بانکداری مصرف کننده واحد از 2015 به نوامبر سال 2019.

قبل از که او مدیر عامل برای سیتی گروپ را در آسیا و اقیانوس آرام کسب و کار از جمله هند و چین است.

“او یک الهام بخش رهبر با سابقه و تجربه در کسب و کار پیشرو برای مهار فن آوری دیجیتال برای بهبود بهره وری و مشتری و تجربه مشتری” گفت: SLA رئیس داگلاس فلینت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *