با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile موافق به دویچه Telekom خطر بالاتر در ترکیب شرکت

T-Mobile مدیر عامل John Legere (L) و با حداکثر سرعت دویدن مدیر عامل Marcelo Claure ژست برای عکس در کف بازار بورس نیویورک مارس 30 سال 2018 است.

برندان McDermid | ایسنا

با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile توافق کرده اند که برای اصلاح خود ادغام مقابله توافق به دویچه Telekom بالاتر مالکیت سهام جدید در ترکیب, شرکت, شرکت ها, پنج شنبه اعلام کرد.

سهامداران مشترک نمی بینم تغییر در نسبت تبادل است که 9.75 با حداکثر سرعت دویدن سهم برای 1 T-Mobile به اشتراک بگذارید. SoftBank که صاحب بیش از 80 درصد از حداکثر سرعت دویدن را ببینید یک ارز نسبت 11 با حداکثر سرعت دویدن سهام برای هر T-Mobile به اشتراک گذاری این شرکت گفت. SoftBank توافق برای واگذاری حدود 48.8 میلیون T-Mobile سهام آن را به دست آورید در ادغام پس از معامله کامل است. SoftBank و Deutsche Telekom برگزار خواهد شد 24 درصد و 43 درصد از سهام در تازه ترکیب شرکت به ترتیب با توجه به اعلام.

T-Mobile گفت: این برنامه به ادغام آوریل 1. با حداکثر سرعت دویدن سهام شد تا بیش از 4 درصد بعد از یک ساعت پس از اعلام. T-Mobile سهام به پایین 1.5%.

Deutsche Telekom اکثر صاحب T-Mobile و SoftBank نمی خواهم به اصلاح رایج سهامداران بورس نسبت به دلیل یک تغییر نیاز به یک سهامدار جدید رای که اضافه کردن ماه به معامله بسته شدن با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع که خواسته بود به نام به این دلیل که بحث شد ، این دو شرکت در حال حاضر منتظر نزدیک به دو سال برای معامله پس از تصویب دولت به طور کلی وکیل شکایت کرد برای جلوگیری از برخورد.

SoftBank توافق به دویچه Telekom کمی بالاتر مالکیت سهام پس از با حداکثر سرعت دویدن مالی را فرسوده در مقابله روند تصویب کنند. اگر ادغام سهام شرکت بازدید 150 دلار بین 2022 و 2025 سافت می توانید آن اصلی درصد از سهام برگشت با توجه به پنج شنبه اعلام.

ایالات متحده منطقه قاضی حکم به نفع $26 میلیارد ادغام بین با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile در هفته گذشته. نیویورک دادستان کل Letitia جیمز کمک کرد که منجر به طرح دعوی در دادگاه از یک گروه از دولت به طور کلی وکیل در برابر ادغام اشاره کرد و گفت: او را هیچ درخواست تجدید نظر تصمیم گیری. ادغام هنوز هم نمی تواند تا کالیفرنیا خدمات عمومی را تصویب کمیسیون معامله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>