بهار آب و سوخت ترس از coronavirus مستند متلاشیکننده

گرم و آفتابی آب و هوا به سوخت ترس مردم را سرمایه گذاری کردن و دست انداختن coronavirus مستند به عنوان محدودیت در نیروی باقی می ماند برای پنجمین آخر هفته در حال اجرا است.

با درجه حرارت تنظیم شده تا رسیدن به 22C (71F) در بسیاری از نقاط کشور نگرانی های در حال نصب است که می تواند چشم پوشی اجتماعی فاصله اعمال قوانین در پاسخ به COVID-19 همه گیر و سر پارک ها و سواحل است.

صف های طولانی در حال حاضر دیده شده است که بعد از B&Q بازگشایی در حدود نیمی از آن انگلستان فروشگاه های این هفته با اقدامات ایمنی در محل.

Customers join a long line waiting to get into reopened B&Q
B&… صف ؟ صف های طولانی به عنوان سخت افزار های زنجیره ای بازگشایی

دبیر خانه Priti پاتل است برای هشدار عمومی به چوب به کروناویروس مستند زیر نشانه هایی که سفر افزایش یافته است و در روزهای اخیر.

صحبت پیش از این وزیر کابینه پیشرو روزانه در خیابان داونینگ نشست خبری یک دفتر خانه منبع گفت: “اکثریت قریب به اتفاق مردم هنوز هم کار درست انجام می دهند.

“با این حال حمل و نقل با استفاده از علامت است در راه است که نشان می دهد چیزی بیشتر در جریان است که با تنظیم کردن زنگ آلارم.

“ما می دانیم سخت است اما هر کس نیاز به چوب با آن.

بیشتر از Covid-19

“بیشتر مردم با رعایت قوانین و ما از گسترش این ویروس را هر چه زودتر ما می توانیم فکر می کنم در مورد کاهش برخی از اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.”

اما کارشناسان می گویند تفاوت وجود دارد بین مردم با استفاده از حمل و نقل و شکستن قوانین و انتقاد دولت پیام.

سوزان Michie, استاد روانشناسی سلامت در دانشگاه کالج لندن و یک وایت مشاور گفت: “آنچه که ما را دیده اند این آخرین هفته است که بسیاری از کارفرمایان در حال باز کردن برای کسب و کار دوباره و درخواست کارگران برای بازگشت به کار و کارگران سفر در حمل و نقل.

“ما باید متوجه برخی از مردم در پاسخ به آنچه که آنها در حال خواسته به انجام آنها هستند و نه نقض قوانین.

“من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است زمانی که ما در حال گرفتن پیام های مخلوط از دولت است.

“از یک طرف در خانه بمانند و از سوی دیگر به غیر ضروری کار می کنند.

“من فکر می کنم این به فوریت نیاز به رسیدگی می شود.”

برای اطمینان از ادامه پایبندی به قوانین پروفسور Michie تاکید کرد که باید به مردم ارائه با پاک کردن پیام امنیت مالی و حمایت روانی.

در همین حال گزارش شده است که مردم می تواند اجازه برای ملاقات با 10 خود را نزدیک خانواده و یا دوستان تحت آینده کاهش مستند – شبیه به یک ایده در حال حاضر در حال بحث در بلژیک.

به عنوان انگلستان چشم طرح خروج آن نیز پدید آمده است که مذاکرات شده اند در حال وقوع بین وزرا و لیگ برتر دوباره شروع فصل فوتبال هنگامی که دولت تصمیم می گیرد شرایط را برای آرامش محدودیت برآورده شده است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

فشار در حال رشد بوده است در دولت به طلسم کردن چگونه آن را شروع به بلند کردن مستند و دوباره شروع به ویران اقتصاد است.

اضافه کردن صدای خود را به نصب کر سابق صدراعظم فیلیپ هاموند گفت که این کشور نمی تواند به استطاعت صبر کنید تا یک واکسن در دسترس می شود.

با بوریس جانسون انتظار می رود به بازگشت به خیابان داونینگ در هفته آینده پس از دوره نقاهت بعد از ویروس, آقای هاموند گفت که او امیدوار است آن را علامت گذاری به عنوان یک “گام به تغییر” در دولت در پاسخ به بحران است.

او به بی بی سی گفت: “ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که یک واکسن است توسعه یافته در تولید مقدار کافی و نورد از سراسر جمعیت است. اقتصاد زنده نخواهد ماند که طولانی است.

“اما ما می رویم به آن را انجام دهد در کنار این اقدامات که در محل برای محافظت از مردم از COVID.

“که برای رفتن به یک مقدار پیچیده تر فاز از این بحران اولیه نسبت به فاز حاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>