اسپری که ” محافظت سطوح از COVID-19 به مدت 90 روز طراحی و توسعه توسط دانشمندان

یک پوشش ضد ویروسی است که می تواند در محافظت از سطوح از coronavirus برای 90 روز شده و توسعه یافته توسط دانشمندان است.

پوشش به نام MAP-1 گرفته شده 10 سال به منظور توسعه و اسپری می تواند در سطوح اغلب استفاده می شود در مکان های مانند آهن و آسانسور دکمه برای محافظت در برابر coronavirusesمحققان در کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری (HKUST) می گویند.

“این مکان ها اغلب لمس کرد و در همان زمان به عنوان یک خدمت بسیار موثر رسانه برای انتقال بیماری” گفت: HKUST کمکی پروفسور جوزف کوان یکی از رئیس محققان.

این اسپری در پوشش ایجاد شده است از میلیون ها نفر از نانو کپسول حاوی مواد ضد عفونی کننده است که باقی می ماند موثر در کشتن باکتری ها و هاگ و حتی پس از آن خشک شده است, پروفسور کوان گفت.

او گفت: نقشه-1 اثر افزایش گرما حساس پلیمر است که در محفظهای قرار دادن و انتشار مواد ضد عفونی کننده در تماس با انسان – بر خلاف ضد عفونی کننده های معمول مانند سفید کننده یا الکل.

آن را نیز غیر سمی و بی خطر برای پوست و محیط زیست محققان گفتند.

نقشه-1 تصویب شد به صورت رسمی و انبوه استفاده مصرف کننده در ماه فوریه پس از آزمایشات بالینی در هنگ کنگ در بیمارستان و مراقبت در منزل در اوایل این سال است.

بیشتر از Covid-19

آن را در فروش در هنگ کنگ مغازه ها در ماه آینده و با کمک از یک موسسه خیریه سمپاشی شده در اطراف خانه های بیش از یک هزار نفر از خانواده های کم درآمد در این شهرستان است.

“من احساس می کنم مثل آن را تقویت حفاظت از ما در برابر ویروس” گفت: قانون در هکتار یو, یک مادر و دو زندگی در یک 110sq ft “تابوت” که به تازگی اسپری.

مراکز خرید و مدارس و امکانات ورزشی در سراسر هنگ کنگ شده اند با استفاده از این پوشش نیز به گفته محققان.

اسپری کل مدرسه آن هزینه £2,050-£5,130 بسته به اندازه آن است.

Germagic یک واحد از دانشگاه صنعتی شریک Chiaphua صنایع با مسئولیت محدود در حال برنامه ریزی در معرفی 50 میلی لیتر و 200 میلی لیتر نسخه برای استفاده داخلی با قیمت اعم از £70-£25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>