Spotify حذف پادکست این برنامه شامل مصاحبه با توطئه نظریه پرداز David Icke, در حالی که اپل دکه

Spotify David Icke

Spotify در

Spotify حذف بحث برانگیز پادکست این برنامه شامل مصاحبه با توطئه نظریه پرداز David Icke.

سرویس جریان کشیده قسمت منتشر شده توسط لندن در مارس 7 ساعت پس از CNBC آورده و آن را به توجه شرکت در روز چهارشنبه.

“آن قسمت حذف شده از Spotify در پلت فرم آن را به عنوان یک تخلف از مطالب ما سیاست” یک سخنگو گفت CNBC.

اپل هنوز به همان حذف پادکست از پادکست خود را پلت فرم. اپل پاسخ نمی دهند به CNBC درخواست برای نظر.

پادکست با عنوان “David Icke – coronavirus توطئه: چگونه Covid-19 خواهد دست گرفتن حقوق خود و نابود کردن اقتصاد ما.”

لندن میزبان واقعی برایان رز شروع می شود در این قسمت با توضیح چگونه آخرین مصاحبه با Icke رفت ویروسی دریافت بیش از 7 میلیون گوش و نظرات بیشتر از هر لندن واقعی قسمت. “است که می گوید من یک چیز مردم می خواهیم به شنیدن نظر خود را,” او گفت:.

در این قسمت است که 2 ساعت و 33 دقیقه طولانی Icke شک و تردید وجود coronavirus و لینک آن را به 5G.

وجود coronavirus است که از نظر علمی اثبات شده و دانشمندان هیچ شواهد نشان می دهد هر گونه لینک به 5G. تئوری توطئه باعث شده است تا برخی از مردم به آتش به 5G دکل در بریتانیا.

سازمان بهداشت جهانی به روز شده آن coronavirus افسانه متلاشیکننده صفحه وب در ماه گذشته برای اطلاع رسانی به مردم که 5G نمی گسترش Covid-19.

نسل بعدی 5G شبکه تلفن همراه متکی بر سیگنال های انجام شده توسط امواج رادیویی که بخشی از طیف الکترومغناطیسی است. این اجماع علمی است که 5G امن است و شمار بدون خطر برای انسان است.

دیگر شرکت های فن آوری در حال حاضر کشیده Icke مطالب از سیستم عامل خود را.

در مه 2, یوتیوب حذف Icke کانال پس از بارها و بارها گفتن او را که او نقض یوتیوب سیاست با ارسال اطلاعات گمراه کننده در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در مارس 1, Facebook در زمان پایین Icke رسمی صفحه: پس از انعقاد او نوشته شده “سلامت اطلاعات غلط است که می تواند باعث آسیب فیزیکی”.

انگلستان رسانه های تنظیم کننده Ofcom حکومت در آوریل 20 که طولانی تلویزیون مصاحبه با Icke در coronavirus یک خطر به سلامت. آن را پخش کنید, کوچک, لندن متمرکز کانال تلویزیون لندن زندگی می کنند.

در همان روز تنظیم کننده “صادر ارشاد” به ITV پس از ارائه ایامون هلمز ساخته شده نظرات در مورد 5G و coronavirus محبوب صبحانه نشان می دهد “این صبح است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>