ورزشی مستقیم رئیس مایک اشلی ‘عمیقا شرمندگی’ به صورت ویروس اشتباهات

خرده سرمایه دار خیلی مهم مایک اشلی می گوید که او “عمیقا شرمندگی” پس از یک سری از اشتباهات در شرکت خود را از دست داده و از شیوع کروناویروس.

رئیس Frasers گروه است که ورزش های مستقیم و House of Fraser در آن پایدار از شرکت, انتشار نامه سرگشاده ای در صبح روز جمعه است که در آن او ابراز تاسف اما نیز ارائه شده با استفاده از شرکت کامیون ناوگان به بیمه خدمات درمانی برای تحویل لوازم.

او roundly توسط نمایندگان مجلس برای ایمیل به دولت این کشور قرار داده شد در مستند است که در آن شرکت ادعا مستقیم ورزشی ضروری بود برای نگه داشتن این کشور فعال است.

بعدا آن را نقل مکان کرد و به دفاع از مواضع خود در بیشتر مکاتبات قبل از پشتوانه پایین و بسته شدن فروشگاه ها.

آقای اشلی گفت: در نامه خود نوشته است: “نیت ما تنها به دنبال وضوح از دولت به عنوان اینکه آیا ما باید برخی از فروشگاه های ما باز; ما هرگز عمل در برابر توصیه های خود را.

“در حقیقت ما ایمیل به دولت بودند بد قضاوت و ضعیف به پایان رسیده, زمانی که آنها به وضوح به حال بسیار بیشتر فشارها از ما برای مقابله با.

“در بالای این ارتباطات ما را به کارکنان و عموم مردم در این ضعیف بود.

بیشتر از کسب و کار

“به تکرار من عمیقا شرمندگی در مورد سوء تفاهم ها از چند روز گذشته. ما یاد بگیرند از این خواهد شد و سعی کنید به اشتباهات مشابه در آینده است.”

در این نامه همچنین صدا توجه داشته باشید از احتیاط در مورد تاثیر این COVID-19 بحران بود و به احتمال زیاد در این شرکت است.

“ما در حال کار بسیار سخت به صرفه جویی در کسب و کار ما به طوری که ما می تواند همچنان به عنوان یکی از بزرگترین کارفرمایان در بریتانیا بالا خیابان هنگامی که این بیماری همه گیر را تصویب کرده است” آقای اشلی گفت.

سرمایه دار خیلی مهم که همچنین صاحب Newcastle United, رنگارنگ است اما بحث شکل در دنیای کسب و کار.

آقای اشلی شد قفل شده است و در یک نبرد شدید با نمایندگان مجلس و اتحادیه های کارگری در سال 2016 به عنوان ورزشی مستقیم متهم شد که عامل “ویکتوریا workhouse” شرایط در شیربروک عملیات انبار در دربی شایر.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>