اسپارتاکوس بازیگر کرک داگلاس درگذشت 103

اسپارتاکوس بازیگر کرک داگلاس طی 103 اش گفته است.

مایکل داگلاس posted on Instagram: “در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103.

“به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی.

“کرک را در زندگی به خوبی زندگی می کردند و او برگ های میراث در فیلم است که تحمل برای نسل های آینده و تاریخ به عنوان یک نیکوکار مشهور که مشغول به کار برای کمک به مردم و آوردن صلح به سیاره,” او اضافه شده گفته او “افتخار” به پدرش ،

مشاهده این پست در Instagram

آن را با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103. به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی. اما برای من و برادران من جوئل و پیتر او به سادگی پدر به کاترین, فوق العاده, پدر, به نوه او و بزرگ نوه خود را با محبت پدربزرگ و به آن فوق العاده است. کرک را در زندگی به خوبی زندگی می کردند و او برگ های میراث در فیلم است که تحمل برای نسل های آینده و تاریخ به عنوان یک نیکوکار مشهور که مشغول به کار برای کمک به مردم و آوردن صلح به این سیاره است. اجازه دهید با کلمات من به او گفتم در آخرین تولد و که همیشه باقی می ماند درست است. بابا – من شما را خیلی دوست دارم و من خیلی افتخار می کنم به پسر خود. #KirkDouglas

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Michael Douglas (@michaelkirkdouglas) در

داگلاس متولد Issur Danielovitch روسی-اصل و نسب یهودی در نیویورک ساخته شده بیش از 90 فیلم در یک حرفه ای است که کشیده هفت دهه است.

بازدید مانند اسپارتاکوس و وایکینگ ها ساخته شده او را یکی از بزرگترین جعبه دفتر ستاره در 1950s و 1960s.

او نامزد دریافت جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال 1959 برای نقش خود به عنوان بوکسور Midge کلی در قهرمان.

بیشتر از ما

Kirk Douglas (r) in a sword fight scene from Spartacus with Tony Curtis
تصویر: کرک داگلاس (راست) در مبارزه با شمشیر صحنه اسپارتاکوس با تونی کورتیس
Douglas is most known for Stanley Kubrick's 1960 classic Spartacus
تصویر: داگلاس است شناخته شده برای Stanley Kubrick را در سال 1960 کلاسیک اسپارتاکوس

او همچنین کسب دو جایزه اسکار نامزد به عنوان یک تولید کننده برای بد و زیبا در سال 1953 و شهوت برای زندگی در سال 1957.

او عمل کرده و در کنار جان وین در سه فیلم در راه آسیب است Cast A Giant Shadow و جنگ واگن و حتی به دست آورده $50,000 گفت: تنها کلمه انگلیسی در پایان یک تلویزیون تجاری: قهوه.

این ستاره هالیوود درگذشت, در سن 103.

اما او گفت که بیش از هر یک از فیلم های خود را به او افتخار می کنم بیشتر از خود نقش مهمی در شکستن برای تلفن های موبایل blacklist: بازیگران و نویسندگان حذف حرفه ای به دلیل لینک کلیک کنید برای جنبش کمونیستی در 1950s.

او استخدام و اعتبار Spartacus کمونیست فیلمنامه Dalton Trumbo نوشتن در یک کتاب منتشر شده در سال 2012 که او تا به حال ماه را صرف فکر کردن در برخی از راه برای شکستن (لیست سیاه).

او گفت که او تا به حال گفت: Trumbo: “هنگامی که (Spartacus) است که در آن می توانید نه تنها من از رفتن به آنها بگویید که شما آن را نوشته ام اما ما در حال قرار دادن نام خود را در آن… نام خود را Dalton Trumbo به عنوان تنها نویسنده است.

“من می توانم احساس تپش قلب من. حتی به من می گفت کلمات من هنوز در تلاش برای متقاعد کردن خودم که این ارزش در معرض خطر… لیست سیاه شکسته است.”

Kirk Douglas in the 1957 film Gunfight At The OK Corral
تصویر: کرک داگلاس در سال 1957 فیلم تیراندازی در اوکی کرال
Actor Kirk Douglas (R) attends a ceremony honoring his son actor Michael Douglas (L) with a Star on Hollywood Walk of Fame, in Hollywood, California on November 6, 2018
تصویر: بازیگر کرک داگلاس با پسرش بازیگر مایکل داگلاس تصویر در سال 2018

داگلاس جان سالم به در سقوط یک هلیکوپتر در سال 1991 و سکته مغزی و پنج سال بعد.

سکته مغزی در سمت چپ او با لکنت زبان و آسیب دیده صورت اعصاب اما متوقف نمی شود او را از حضور در جوایز اسکار دو هفته بعد برای دریافت جایزه یک عمر دستاورد.

او ادامه داد: به کوچک نقش بازیگری اما گفت: سکته مغزی در سمت چپ او را خودکشی.

“طنز مرا نجات داد” او گفت: رژه مجله در سال 2014. “در ابتدا من فکر می کردم زندگی من به پایان رسیده است. اما زمانی که من به قرار دادن تفنگ در دهان من آن ضربه دندان. Ow! و که زده من خنده دار است. دندان درد شد توقف من از ارتکاب خودکشی؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>