اسپانیا با نرخ بیکاری است به افزایش بسیار بیشتر از کشورهایی مانند ایتالیا

مادرید, اسپانیا – مارس 06: یک قصاب با پوشیدن یک ماسک دیده می شود کار در ‘de Carnes پدرزا’ قصاب در الپدرت در مارس 06, 2020 در مادرید اسپانیا است.

دیوید بنیتو

اسپانیا و ایتالیا ممکن است هر دو ضربه سخت شده با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما آن سابق است که می تواند تاثیر بیشتری در نیروی کار خود را با توجه به صندوق بین المللی پول.

اسپانیا شغل وضعیت پیش بینی شده است به وخامت سریع تر از ایتالیا است این سال است. آن نرخ بیکاری می تواند به 20.8% — افزایش از اکتبر پیش بینی 13.2% آخرین چشم انداز اقتصادی جهان نشان داد. در مقایسه با ایتالیا نرخ بیکاری است که دیده می شود در 12.7 درصد در سال 2020 از 10.3 درصد در ماه اکتبر.

“این موضوع در اسپانیا است که آنها یک مقدار سهم بیشتری از کارگران قرارداد موقت. در گذشته بحران ما نیز شاهد یک افزایش سریع نرخ بیکاری با کارمندان قرارداد موقت تحمل بیشترین فشار” Maartje Wijffelaars ارشد اقتصاد در RaboResearch در هلند گفت: CNBC شنبه.

اسپانیا دست و پنجه نرم کردن با بیکاری بالا در طول سال و آن را یکی از اصلی میراث از بحران بدهی در سال 2011 است. در این ارتفاع که بحران بیش از 26 درصد از اسپانیایی جمعیت کار خارج شد ، در مقابل, ایتالیا نرخ بیکاری نه پیش افتادن از 13 درصد به اتحادیه اروپا آمار ،

حتی اگر اسپانیا موفق شده است به کسانی که در سطوح پایین بازار کار کشور در حال حاضر در یک وضعیت مخاطره آمیز از ایتالیا را قبل از همه گیر رسید. در ماه فوریه 13.7 درصد از اسپانیایی کارگران بیکار بودند در مقابل 9.8 درصد در ایتالیا.

هر دو کشور اجرا شده ملی مستندات در ماه مارس برای کمک به متوقف کردن گسترش Covid-19. این سیاست به طور موثر به ارمغان آورد فعالیت های اقتصادی به توقف با افراد تنها مجاز به رفتن به خارج برای خرید مواد غذایی و دارو است.

“ما انتظار شوک در سه ماهه اول به بدتر برای ایتالیا از اسپانیا به عنوان شیوع آمار ایتالیا در اوایل سال و مستند اقدامات اجرا شد قبلا” Wijffelaars از RaboReseacrh گفت.

من انتظار (اسپانیایی) دولت به اثبات قشنگ مسئول هنگامی که در تلاش برای خارج شدن از این بحران است.

آنا روزنبرگ

سر از اروپا و انگلستان در Signum جهانی

با این حال او افزود که شوک اقتصادی در سه ماهه دوم بزرگتر خواهد بود در اسپانیا “را به عنوان اغلب به شدت ضربه بخش هایی مانند گردشگری و مهمان نوازی هستند و مهم تر برای اقتصاد اسپانیا از ایتالیا در اقتصاد است.”

داده ها از وزارت کار نشان داد که در ماه مارس در بخش ساخت و ساز را دیدم 22.92% تازه بیکار مردم و بخش خدمات بیشترین افزایش در مطلق.

مادرید بیشتر ‘مسئول’ از رم

با این حال برخی از اقتصاددانان خوشبین هستند که دولت در مادرید خواهد می دانم که چگونه به آدرس اقتصادی تاثیر از این بیماری همه گیر.

“من انتظار دارم که دولت برای اثبات قشنگ مسئول هنگامی که در تلاش برای خارج شدن از این بحران وقتی که می آید به مسائل اقتصادی” آنا روزنبرگ سر از اروپا و انگلیس در فکر Signum جهانی گفت: CNBC شنبه.

او به ذکر است که بحث برانگیز گام در اسپانیا به راه اندازی مجدد برخی از کار ساخت و ساز و تولید صنعتی سهشنبه بود “به وضوح یک تصمیم اقتصادی.”

نخست وزیر پدرو سانچز از اسپانیا گفته است که او می خواهد برای پیدا کردن یک توافق با دیگر احزاب سیاسی بیش از یک “پیمان بزرگ اقتصادی و اجتماعی بازسازی” کشور است.

“این واقعیت دولت جدید شده است و تمایلی به اعلام بسیار زیادی محرک های مالی برای مبارزه با Covid-19 نشان می دهد که شما آنها تمایلی به نکته وضعیت مالی به قلمرو منفی دوباره” روزنبرگ همچنین گفت.

رئال مادرید اعلام کرده است که فوری مالی ضربه از 8.8 میلیارد یورو معادل 9.6 میلیارد دلار). در مقایسه رم قرار داده است به جلو 16 میلیارد یورو فوری محرک های مالی, با توجه به بروکسل بر اساس فکر می کنم تانک Bruegel.

ایتالیا نیز بزرگتر محرک های مالی در قالب deferrals و دیگر نقدینگی اقدامات است. ایتالیا دارای بدهی به تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) نسبت حدود 130% در حالی که اسپانیا نشسته فقط کمتر از 100٪.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر