اسپانیا در صدر تلفات چین به عنوان موارد جدید افزایش بیش از 8000 در یک روز

امدادگران با پوشیدن لباس همراه با ماسک و عینک ایمنی به عنوان یک محافظ اندازه گیری در برابر COVID-19 coronavirus ایستاده در خارج از آلوارو Cunqueiro بیمارستان ویگو در شمال غربی اسپانیا در 25 مارس سال 2020 است. – به عنوان جهانی مرگ و میر افزایش یافت گذشته 20,000 اسپانیا پیوست ایتالیا در دیدن آن تعداد مرگ و میر پیشی چین که در آن ویروس اولین ظهور فقط سه سه ماه پیش.

میگوئل RIOPA

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آمریکا تیم.

  • جهانی در مورد: حداقل 416,686.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 18,589.
  • بالای شش کشور با بیشترین تعداد موارد گزارش شده: چین (81,869) ایتالیا (69,176) ایالات متحده (51,914) اسپانیا (39,673) آلمان (31,554) ایران (27,017).
    داده ها بالا بود گردآوری شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:44 pm: اسپانیا گزارش بیش از 8 ، 000 مورد جدید به عنوان تلفات بیشتر

تعداد تایید coronavirus موارد در اسپانیا افزایش یافته است 8,578 در 24 ساعت گذشته این کشور را وزارت بهداشت پنج شنبه اعلام کرد. که طول می کشد تعداد کل موارد در اسپانیا به 56,188.

مرگ و میر در اسپانیا افزایش یافت و به 4,089 روز پنج شنبه از 3,434 روز قبل. اسپانیا مرگ و میر پیشی گرفتن از چین که در آن تعداد رسمی مرگ و میر می ایستد در 3,291.

اسپانیا در پارلمان به گسترش آن وضعیت اضطراری روز شنبه گسترش آن ملی مستند توسط دو هفته. — هالی Ellyatt

5:59 pm: ایران شروع می شود و بین شهری سفر بان کی مون به عنوان coronavirus گسترش همچنان ادامه دارد

ایران آغاز شده است یک شهری ممنوعیت سفر یک مقام ایرانی گفت: در یک کنفرانس خبری, کنفرانس در روز پنج شنبه گزارش رویترز. این ممنوعیت می آید یک روز بعد از ایران سخنگوی دولت هشدار داد این کشور ممکن است در صورت افزایش موارد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات بحرانی شده است از ایرانیانی که نادیده گرفته اند تجدید نظر به ماندن در خانه و لغو سفر برنامه ای برای فارسی کردن تعطیلات سال جدید آغاز شد که در 20 مارس. ایران ثبت کرده است 27,017 موارد تایید شده از این ویروس گزارش شده است فقط بیش از 2 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. — هالی Ellyatt

5:40 pm: UK میزان خرده فروشی موفق به رشد در ماه فوریه و حتی قبل از coronavirus آمار

انگلیسی خرده فروشی موفق به رشد در همه در فوریه مارک خود را ضعیف ترین عملکرد از سال 2013 آمار رسمی نشان داد که در روز پنج شنبه.

که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل مربوط به خرده فروشی در انگلستان در ماه فوریه سال 2020 باقی مانده صاف; پایین ترین سال در سال نرخ رشد از مارس 2013, دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد.

این بدون زرق و برق داده ها نشان دهنده فروش ضعیف حتی قبل از اکثر فروشندگان مجبور شدند به دلیل این مستند با توجه به کوروناویروس. — هالی Ellyatt

5:30 pm: ما فرستاده سرزنش چین برای به خطر انداختن جهان با کروناویروس

سفیر ایالات متحده در لندن گفت: چین قرار داده بود جهان با سرکوب اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس.

“اولین آن تلاش برای سرکوب اخبار” سفیر وودی جانسون نوشت: در مقاله ای برای روزنامه بریتانیایی تایمز روز پنج شنبه. “تا به حال چین انجام کارهای درست در زمان مناسب بیشتر از جمعیت خود را و بقیه جهان ممکن است شده اند در امان جدی ترین تاثیر این بیماری” سفیر گفت. — هالی Ellyatt

4:50 pm: سهام اروپا کاهش جلوتر از آینده اشتغال در ایالات متحده

بازارهای اروپایی عقب نشینی یکشنبه که بازار جهانی تمایلات sours یک بار دیگر جلوتر از آینده تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده داده است.

پان-شاخص Stoxx 600 کاهش 1.6 درصد در اوایل تجارت با نفت و گاز و اساسی منابع سهام غلت 3.4% منجر به ضرر و زیان به همه بخش ها و عمده تضعیف ثبات نسبی بازار بورس به قلمرو منفی.

سهام ایالات متحده آتی ریختن قبل از دستاوردهای در اوایل صبح روز پنج شنبه در معاملات و در آسیا, سهام مخلوط شد به عنوان سرمایه گذاران منتظر آخرین تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده انتظار می رود که آمار به حدود 8:30 a. m. ET پنج شنبه. این انتظار می رود برای نشان دادن یک افزایش نرخ بیکاری پس از کسب و کار stateside بسته درهای خود را به سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus. — هالی Ellyatt و الیوت اسمیت

4:26 pm: ایتالیا تلفات بالاتر از 7000 — اما تعداد موارد جدید کاهش برای 4 روز در یک ردیف

4:10 pm: سنگاپور طرح عظیم $33.2 میلیارد دلار به جزر و مد آن به اقتصاد از طریق شیوع کروناویروس

3:55 pm: دولت باید با ارائه خطوط به خطوط هوایی ‘به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است,’ یاتا می گوید:

حمایت دولت “نمی تواند به زودی به اندازه کافی” برای شرکت های هواپیمایی بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: پنج شنبه. بسیاری از شرکت های هواپیمایی در منطقه را کاهش داده و ظرفیت چشمگیری به کشور تحمیل محدودیت های مسافرتی را به ساقه جزر و مد از coronavirus عفونت.

با توجه به یاتا و 75 درصد از شرکت های هواپیمایی تنها حدود سه ماه از پول نقد را پوشش میدهد. “پس از آن بسیار مهم برای دولت به معرفی این خطوط به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است گفت:” کنراد کلیفورد منطقه ای معاون آسیا و اقیانوسیه از IATA. که می تواند در قالب پول نقد تزریق وام و یا کاهش مالیات, او گفت:.

“اما مهم ترین چیز این است که برای انجام آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است گفت:” CNBC “سرمایه اتصال.” کلیفورد همچنین تخمین زده است که گسترده تر از حمل و نقل هوایی و صنعت گردشگری حدود 30 میلیون شغل در آسیا و اقیانوس آرام. “تاثیر بر مشاغل بسیار فاجعه بار” او گفت:, و اضافه کرد که آن را یک “enormous” در اثر رفاه کشور در این منطقه است. — ابیگیل Ng

3:35 pm: پرنس چارلز نیست ‘پرش صف برای یک coronavirus آزمون بریتانیا می گوید

بریتانیا وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز که آزمایش مثبت برای coronavirus نمی پرش صف برای گرفتن یک, تست, انگلیس, مقامات بهداشت و درمان گفت: با توجه به گزارش رویترز.

وقتی پرسیده شد که چرا او تا به حال یک آزمون زمانی که میلیون ها نفر از خط مقدم سلامت کارگران را نمی بریتانیا junior وزیر بهداشت ادوارد Argar گفت: علت این است که علائم خود را ملاقات معیار برای تست این گزارش گفت:.

“شاهزاده ولز نمی پرش صف” Argar گفت: آسمان, اخبار, با توجه به گزارش. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

3:05 pm: سنگاپور بانک مرکزی اعلام کرد 60 میلیارد دلار بودجه برای بانک ها

مقامات پولی از سنگاپور گفت: آن را فراهم خواهد کرد تا به 60 میلیارد دلار از کمک های مالی به بانک ها در شهرستان دولت به عنوان بخشی از یک قبلا اعلام ارز ترتیب با فدرال رزرو.

فدرال رزرو در هفته گذشته گفت که گسترش این ترتیب به بیشتر بانک های مرکزی از جمله سنگاپور به عنوان تقاضا برای دلار آمریکا در تهران ، این برنامه شناخته شده به عنوان دلار معاوضه خواهد شد در محل به مدت شش ماه.

سنگاپور اقتصاد این کشور در سه ماهه اول سال 2020 برآورد اولیه نشان داد. (ببینید 9:35 am به روز رسانی) — ین ن لی

2:05 pm: روسیه به تعلیق همه پروازهای بین المللی

روسیه دستور داده است تا زمین از همه منظم و پرواز چارتر و از این کشور شروع جمعه گزارش “رویترز” با استناد به اطلاعات را از وب سایت دولت.

استثنا برای این قانون شامل روسیه هواپیمایی پرواز به کشورهای دیگر را به شهروندان و برگشت و پرواز با مجوز ویژه دولت تصمیم گیری با توجه به انتخاب. — ین ن لی

1:40 pm: آلمان گزارش نزدیک به 5000 مورد جدید

آلمان در گزارش دیگری 4,995 موارد از بیماری کروناویروس با این کشور در مجموع در حال حاضر ایستاده در 36,508 با توجه به آخرین داده ها از موسسه کخ رابرت.

موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

مرگ و میر ناشی از COVID-19 در آلمان افزایش 50 به 198 گفت: این موسسه. — ین ن لی

1:05 pm: موارد در تایلند عبور از 1000

تایلند گزارش شده 111 مورد جدید از coronavirus آوردن آن شمارش به 1,045 رویترز گزارش داد.

در سراسر کشور وضعیت اضطراری در زمان اثر در تایلند از روز شنبه است و انتظار می رود تا آخرین مارس 30, با توجه به بیانیه ای که توسط دولت روابط عمومی وزارت. در طول دوره غیر مقیم خارجی ها مجاز به کشور و گردهمایی های زیادی هستند ممنوع کردند.

اورژانس بیانیه همچنین اجازه می دهد تا دولت را به اعمال اقدامات سختگیرانه تر برای کنترل گسترش ویروس بیانیه ای گفت:. — ین ن لی

12:55 pm: هنگ کنگ برای افزایش گردشگری داخلی

هنگ کنگ هیئت مدیره گردشگری است که با استفاده از جریان سکون به بررسی موقعیت خود گفت: Dane چنگ آژانس, مدیر اجرایی.

ورود توریست به هنگ کنگ شده ضربه دو whammy تظاهرات ضد دولتی و شیوع کروناویروس.

چنگ CNBC گفت که تعداد بازدید کننده کاهش یافته است از 200000 نفر در هر روز داده شده در اوایل سال 2019 به کمتر از 200000 نفر در کل ماه فوریه سال 2020 است.

چینی ها در منطقه ویژه اداری مرزهای خود را بسته به بسیاری از افراد غیر مقیم به تازگی به عنوان آن را می بیند موج دوم عفونت های وارداتی از موارد.

“این ممکن است به نظر می رسد مسخره, هنگ کنگ یک محل کوچک چگونه به انجام گردشگری داخلی گفت:” چنگ.

اما هنگ Kongers مشتاق مسافران بیش از آخر هفته طولانی بنابراین این افراد هم اکنون می توانید این فرصت را به کشف سنگهای پنهان در این شهرستان پس از تثبیت وضعیت گفت: Cheng.

“فاز اول (از گردشگری درایو) است و بیشتر شبیه رسالت عشق ما از هنگ کنگ و غرور و افتخار از هنگ کنگ و امیدوارم با تقویت روح هنگ کنگ گفت:” چنگ. — Huileng قهوهای مایل به زرد

12:40 pm: سنای آمریکا 2 تریلیون دلار بسته محرک

سنا گذشت تاریخی 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد جمعه شب آن را به عنوان تلاش می کند برای جلوگیری از تخریب این بیماری همه گیر آورده به زندگی آمریکایی و کیف پول.

اتاق تایید ماموت در لایحه به اتفاق آرا 96-0 رای روز پس از خشمگین مذاکرات حزبی تیراندازی و مطرح طبع در آمریکا هستند. این لایحه در حال حاضر به خانه که فشار برای تصویب آن رای صدای صبح روز جمعه به عنوان بسیاری از نمایندگان از واشنگتن است.

به 880-صفحه قانون شامل پرداخت های مستقیم به افراد قوی تر بیمه بیکاری, وام و کمک های مالی به کسب و کار و بیشتر منابع مراقبت های بهداشتی برای بیمارستان متحده و شهرداری ها. آن شامل نیاز است که ارائه دهندگان خدمات بیمه پوشش خدمات پیشگیرانه برای بیماری کروناویروس COVID-19. — یعقوب Pramuk

11:30 am: ما مرگ و میر افزایش می یابد گذشته 1,000, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات

تعداد مرگ و میر در ایالات متحده رسیده است 1,041 با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

شهر نیویورک دارای بالاترین تعداد مرگ و میر در 280 پس 100 در شهرستان کینگ واشنگتن است. تعداد کل موارد در ایالات متحده بود در 68,960 با توجه به داده ها. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:30 am: مک دونالد است که کشیدن آن به بعد منوی صبحانه آن را به عنوان محدودیت گزینه های در میان همه گیر

مک دونالد است که کشیدن آن به بعد منوی صبحانه به ساده کردن عملیات به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گونه عملیات رستوران است.

“برای ساده کردن عملیات در آشپزخانه ما و برای ما خدمه و اطمینان از بهترین تجربه ممکن را برای مشتریان ما در حال کار با ما franchisees و رستوران های محلی به تمرکز بر خدمت به محبوب ترین ما انتخاب و آغاز خواهد شد به طور موقت حذف برخی آیتم ها از منوی بیش از چند هفته آینده” بیل گرت معاون ارشد رئیس جمهور از مک دونالد آمریکا عملیات در بیانیه ای گفت.

مک دونالد گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده روز چهارشنبه که این ویروس می تواند یک “ماده” تاثیر بر روی کسب و کار خود را. در ایالات متحده “قابل ملاحظه ای” مکان عامل تنها با drive-thru, takeout و یا گزینه های تحویل این پرونده گفت. برخی از نقاط ممکن است ساعت محدود. — آملیا Lucas

9:55 am: کاخ سفید مشاور بهداشت Fauci می گوید ما نیاز به آماده برای دوم چرخه

آمریکایی ها نیاز به آماده شدن برای یک دوم چرخه COVID-19 شیوع در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید مشاور بهداشت گفت.

“آنچه ما در حال شروع به دیدن در نیمکره جنوبی, آفریقای جنوبی و نیمکره جنوبی کشور است که ما با داشتن موارد هستند که ظاهر می شود به عنوان آنها را در فصل زمستان” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که در کاخ سفید نشست خبری. “اگر آنها قابل توجه شیوع آن خواهد شد اجتناب ناپذیر است که ما نیاز به آماده می شود که ما می خواهیم یک چرخه برای بار دوم.” — برکلی لاولیس جونیور

9:40 am: کره جنوبی گزارش 104 موارد مرگ و میر 5

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش پرش از 104 مورد و پنج مرگ و میر بیشتر. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 9,241 موارد و 131 مرگ و میر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش خواسته کره جنوبی این هفته برای لوازم پزشکی برای مبارزه با این بیماری همه گیر رانندگی تا سهام کره جنوبی coronavirus کیت تست سازان برای دومین روز پنج شنبه. کره جنوبی ستایش شده است برای آن سریع و موثر پاسخ به COVID-19 مشخص شده توسط سریع توده تست. — Weizhen قهوهای مایل به زرد تاکر و هیگگینس

9:35 am: سنگاپور انتظار دارد اقتصاد خود را در سال 2020 به کوچک

سنگاپور اقتصاد قرارداد با 2.2 درصد در سه ماهه اول از یک سال پیش داده های رسمی اولیه نشان داد و مقامات بیشتر کاهش داد و تولید ناخالص داخلی خود را پیش بینی برای سال 2020 به عنوان کشور در سراسر جهان مبارزه با شیوع کروناویروس.

وزارت تجارت و صنعت سنگاپور گفت: اقتصاد در حال حاضر انتظار می رود به کوچک بین 1.0 درصد و 4.0% این سال است. که بدتر از پیش بینی آن در ماه گذشته برای تغییر بین -0.5% و 1.5% سالانه در تولید ناخالص داخلی.

جنوب شرقی آسیا اقتصاد یکی از اولین به انتشار اطلاعات در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول ارائه یک نگاه اجمالی در مورد نحوه مداوم شیوع کروناویروس می تواند بر اقتصاد سراسر جهان است. — ین ن لی

9:15 am: چین از سرگیری کار افزایش می یابد

از سرگیری کار رای برای کوچک و متوسط در سراسر کشور رسیده 71.7% از مارس 24, چین, وزارت صنعت و فناوری اطلاعات افشا چهارشنبه. این وزارتخانه همچنین با اشاره به شکل مشخص شده افزایش 42.1 درصد از یک ماه پیش. — ساناز چنگ

8:55 am: LA Mayor Garcetti می گوید شهرستان برای دریافت 1.1 میلیارد دلار برای فرودگاه, مترو, سیستم

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در روز چهارشنبه گفت که دولت فدرال COVID-19 بسته محرک اقتصادی را در شهرستان دریافت 400 میلیون دلار برای آن فرودگاه و 700 میلیون دلار برای آن سیستم مترو است. بسته خواهد شد و همچنین ارائه لس آنجلس با “ده ها میلیون نفر” در جامعه توسعه بلوک کمک های مالی برای کمک به بدترین مانند سالمندان و بیکاران Garcetti گفت.

لس آنجلس را نیز دریافت خواهد کرد $32 میلیون نفر در اورژانس راه حل کمک های مالی برای کمک به خانه بی خانمان ها. “من این یک بقای اقتصادی لایحه به دلیل در حالی که آن را به اندازه کافی به آن شاید اطمینان خواهد داد که برخی از مردمی قادر خواهد بود برای دریافت از طریق ماه آینده و یا دو” Garcetti گفت.

Garcetti همچنین گفت که لس آنجلس را نمی خواهد خاموش کردن آب و یا قدرت و یا اعمال هر گونه هزینه های اواخر و برای کسانی که اسکناس در طول این زمان. علاوه بر این او گفت که این شهر را استراحت اجرای بلیط پارکینگ و لس آنجلس اداره پلیس نمی خواهد به بلیط برای هر نفر رانندگی با منقضی شده رانندگان مجوز. “هر کس از این تغییرات است که در مورد همان اصل — که شما امن تر در خانه” Garcetti گفت. — سالوادور رودریگز

8:05 am: چین گزارش 67 جدید موارد 6 مرگ و میر بیشتر

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش آن را به حال 67 جدید مورد تأیید و شش مرگ و میر بیشتر از مارس 25.

همه موارد جدید وارد شد معنی افرادی که از سفر خارج از کشور با تعداد کلی وارداتی موارد در 541. هیچ یک از موارد اضافی در هوبئی کانون شیوع اما هر شش مرگ و میر در استان است.

که به ارمغان می آورد چین در مجموع مورد تعداد به 81,285 و آن مرگ و میر به 3,287. — Weizhen قهوهای مایل به زرد (این مطلب درست شده است تا منعکس کننده چین که تعداد کل موارد در 81,285.)

7:55 am: اسپانیا تلفات خوشه در بزرگترین روزانه پرش در حال حاضر سبقت چین

اسپانیا گزارش 738 coronavirus مربوط به مرگ و میر در 24 ساعت گذشته — بالاترین روزانه مرگ و میر در عین حال با توجه به انتخاب. آن تعداد از تایید مرگ شد 3,434 به عنوان چهارشنبه و به طور کلی عفونت شد و در 47,610.

یک سرباز ایستاده در کنار تخت در موقت بیمارستان برای مردم آسیب پذیر در Fira بارسلونا Montjuic مرکز در بارسلونا در 25 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

پو Barrena | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اسپانیا مرگ و میر در حال حاضر پیشی گرفتن چین روز پس از ایتالیا پیشی گرفت و چین است. ایتالیا با تایید مرگ و میر تعداد گذشته در 6,820 با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی است. هر دو کشور شده اند در میان بدترین ضربه در اروپا و در حال حاضر حساب برای بالاترین تعداد مرگ و میر در سطح جهان با توجه به گزارش.— Weizhen قهوهای مایل به زرد

7:45 am: هند نیاز به کمک به آسیب پذیر ترین آن زنده ماندن 3-هفته مستند

هند حرکت می کند به قرار دادن آن 1.3 میلیارد نفر در 21 روز lockdown برای جلوگیری از شیوع کروناویروس را نامتناسب صدمه بخش غیررسمی کارشناسان CNBC گفت.

کل کشور قرار داده شد تحت مستند روز چهارشنبه پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد که مردم اجازه داده نمی شود به ترک خانه های خود برای سه هفته پس از سفارش به اثر رفت.

تاثیر مستند در هند بخش غیررسمی که شامل بسیاری از فروشندگان خیابانی به عنوان به خوبی به عنوان تاکسی و خودرو رانندگان خواهد بود, Kunal Kundu هند اقتصاددان در Societe Generale, CNBC گفت. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:04 pm: هشدار FDA مصرف کنندگان در برابر جعلی coronavirus آزمایش واکسن و درمان

مصرف کنندگان باید مراقب باشید از خرید و یا استفاده از محصولات است که فروشندگان ادعا می کنند کمک خواهد کرد که تشخیص درمان یا جلوگیری از COVID-19 به عنوان coronavirus همچنان به رفت و برگشت در سراسر کشور, سازمان غذا و دارو گفت.

برخی از شرکت ها در حال تلاش برای سود حاصل از این بیماری همه گیر از طریق فروش اثبات نشده و غیر قانونی محصولات به بازار عرضه شده و به دروغ ادعا می کنند که آنها قادر به جلوگیری و یا درمان coronavirus FDA گفت.

“از آنجا که COVID-19 هرگز در انسان دیده می شود قبل از وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن برای جلوگیری و یا مواد مخدر برای درمان” کرونا ويروسی است که توسط FDA تایید شده آژانس گفت. “این محصولات جعلی که ادعا می کنند برای درمان, درمان و یا جلوگیری از COVID-19 نبوده است توسط FDA ارزیابی ایمنی و اثربخشی و ممکن است خطرناک را به شما و خانواده خود را.” —نوح Higgins-دان

6:41 pm: آتی اشاره به دستاوردهای در فضای باز ساختمان در دو روز متوالی

سهام ایالات متحده آتی منتقل نسبتا بالاتر در اوایل معاملات و با اشاره به دستاوردهای در روز پنج شنبه باز ساختمان در اخیر قدرت در شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500.

دو شاخص فقط نوشته شده خود را برای اولین بار به عقب دستاوردهای پس از فوریه. سوخت رسانی این تجمع است به این امید که کاخ سفید و سنا به زودی به توافق برسند به یک بسته محرک برای سرپا نگه داشتن بازار به عنوان coronavirus شیوع قوی هستند.

داو آینده افزایش 161 امتیاز نشان می دهد یک کسب 107 امتیاز در باز است. S&P 500 و Nasdaq نیز مجموعه ای برای باز کردن بالاتر با دستاوردهای 0.8% و 1% بود. —Pippa استیونس

4:44 pm: کالیفرنیا می بیند یک میلیون مدعیان بیکاری در کمتر از دو هفته

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که ولز فارگو سیتی جی پی مورگان و بانک آمریکا همه موافقت برای اعطای 90 روز چشم پوشی برای پرداخت وام مسکن “برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19.” اعلام کرد: او گفت که یک میلیون کالیفرنیا را برای اعمال بیمه بیکاری از مارس 13. Newsom همچنین اعلام کرد اقدامات دولت است که با توجه به آماده شدن برای افزایش COVID-19 بيمار. دولت دستور داده است تا 100 میلیون, ماسک, او گفت:, و دولت است ramping تا تعداد آن در دسترس تخت بیمارستان و فن های یک برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی وسیله ای است که کمک می کند تا بیماران تنفس. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: صدها سیل نیویورک بیمارستان ICU اورژانس; جهانی coronavirus موارد بالا 466,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>