اسپانیا رسمی هشدار می دهد 80 درصد از مردم در مادرید خواهد شد coronavirus به کشور مرگ و میر پیشی 1,000

یک عابر پیاده می پوشد یک ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر انتقال Covid-19 در سل مربع در 19 مارس سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

برج B. Hojas | گتی ایماژ

اکثر مردم در پایتخت اسپانیا شهرستان خواهد شد coronavirus با توجه به سر از رئال مادرید منطقه با این کشور در حال حاضر گزارش دوم-بیشترین تعداد عفونت در اروپا است.

صحبت به رادیو دولتی پنج شنبه, ایزابل دیاز Ayuso رئیس جمهور از منطقه مادرید گفت: هشت نفر از 10 نفر در این شهرستان خواهد قرارداد COVID-19.

او افزود که در حالی که بیشتر احتمال خفیف علائم کروناویروس می تواند “مرگبار” برای هر فرد در جمعیت آسیب پذیر گروه — از جمله افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

روز جمعه اسپانیا سلامت رییس اورژانس گزارش شده که این کشور تلفات از شیوع کروناویروس حال افزایش یافت و به 1,002 از 767 در روز پنج شنبه.

تعداد تایید عفونت رز به 19,980 روز جمعه از 17,147 روز قبل.

اسپانیا دوم به ایتالیا برای coronavirus مربوط به موارد و مرگ و میر در اروپا تبدیل شده است که کانون شیوع.

مهار

در اوایل این هفته که مدیر منطقه ای اروپا گفت: یک سوم از موارد گزارش شده در سطح جهان شد و در حال حاضر ناشی از منطقه است.

سازمان ملل متحد سازمان بهداشت توصیه کرده است همه کشورها به اتخاذ ترکیبی از مداخلات بر اساس یک تجزیه و تحلیل از وضعیت محلی و بافت با مهار به عنوان یک ستون.

مورد رشد در دیگر کشورهای مهم اروپایی است که سریع تر از در ایتالیا در 25 ٪ در سراسر آلمان, فرانسه, اسپانیا, سوئیس, اتریش, هلند و بلژیک در روز پنج شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط پانتئون اقتصاد کلان.

“مستندات خود را بیشتر اخیر نسبت به ایتالیا است و آن را طولانی تر برای پیشرفت به ظهور” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده جمعه.

ایتالیا و اسپانیا هستند که “به شدت ضربه’

روز چهارشنبه بانک مرکزی اروپا پرده برداری از یک 750 میلیارد یورو ($803 میلیارد دلار) و برنامه خرید دارایی در تلاش برای کمک به کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با اینحال در مدت کوتاهی پس از گزارش ترین coronavirus مربوط به مرگ و میر در سراسر جهان, ایتالیا, است تماس, اتحادیه اروپا به درخواست خود را به استفاده از کمک مالی صندوق.

“مورد تعداد فزاینده در سراسر این قاره و برخی از لحاظ مالی به چالش کشیده کشورها مانند ایتالیا و اسپانیا هستند که به شدت ضربه” هولگر Schmieding اقتصاددان ارشد در Berenberg گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده جمعه.

“تمام کشورهای اروپایی نیاز به تامین مالی کسری بودجه عظیمی در یک سال و زمانی که تولید ناخالص داخلی حتی ممکن است سقوط 5 ٪ یا بیشتر. در ایتالیا و اسپانیا و چند کشور دیگر این کسری ممکن است بیش از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>