اسپانیا در حال حاضر دارای جهانی دوم بیشترین تعداد coronavirus مرگ و میر

در مجموع 3,434 coronavirus بیماران که در حال حاضر فوت کرده اند در اسپانیا – بیش از ثبت تعداد مرگ و میر در چین که در آن شیوع آغاز شد.

اسپانیا در حال حاضر جهان دوم-بالاترین شمارش COVID-19 مرگ و میر پس از 738 بیشتر گزارش شده در چهارشنبه کشور را مرگبارترین عوارض در یک روز.

با 3,434 coronavirus بیماران مرده اسپانیا پیشی گرفتن چین از تلفات 3,285.

ایتالیا هنوز هم دارای بیشترین مرگ و میر از هر کشوری در جهان با 6,820.

عفونت در اسپانیا افزایش یافت 20 ٪ از یک روز زودتر به 47,610.

هتل ها در این کشور در حال تبدیل به بیمارستان و یک سالن هاکی روی یخ در شهر مادرید است که استفاده می شود به عنوان یک سردخانه موقت به فروشگاه بدن تا زمانی که می توان آنها را دفن و یا سوزانده.

تحقیقات را آغاز کرده است سربازان پس از ضد عفونی کننده خانه های پرستاری کشف سالمندان ساکن در میان اجساد مشکوک coronavirus قربانیان.

بیشتر از Covid-19

اسپانیایی ارتش خواسته است تا هموطنان کشورهای ناتو برای coronavirus تست کیت هواکش و دنده محافظ.

در این کشور گفت: مراقبت های بهداشتی کارگران حساب برای بیش از 14 درصد از عفونت خود را.

بعد در چهارشنبه اسپانیا در مجلس تنظیم شده است به گسترش این کشور lockdown برای بیشتر از دو هفته به مارس 12.

در جای دیگر در اروپا و پارلمان آلمان تنظیم شده است به تصویب یک سری از اقدامات است که اجازه خواهد داد که دولت به ارائه کمک های اولیه در مجموع بیش از یک تریلیون یورو (£900bn) برای آن 83 میلیون جمعیت قوی.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است بیش از 435,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان با بیش از 19,600 مرگ و میر.

چین دارای بیشترین موارد تایید شده با بیش از 81.500 viapark اقامت ، ایتالیا دوم با بیش از 69,000 و ما سوم با بیش از 55 ، 000 ، جانز هاپکینز آمار و ارقام نشان می دهد.

سازمان جهانی بهداشت گفت: تعداد جهانی coronavirus موارد در اطراف است که انتظار می رود به افزایش “قابل توجهی”.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>