پس از هفت هفته از زندگی زیر یک سخت coronavirus مستند اسپانیا شروع به بازگشت به زندگی عادی در روز شنبه به مردم اجازه داده شد به ورزش در خارج از منزل.

در بارسلونا, مردم, فرار پیاده و یا سوار دوچرخه به عنوان آنها با عجله به استفاده از آنها به تازگی بازسازی شده آزادی در حالی که در رئال مادرید, آنها جشن سالانه شهرستان گسترده تعطیلات به عنوان دوچرخه سواران و اسکیت بورد بازهای جریان در امتداد خیابان.

اسپانیا شده است ضربه سخت تر از اکثر ملل توسط pandemic, ضبط بیش از 24,500 مرگ و میر و بیش از 213,000 موارد COVID-19, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی گسترش ویروس.

An couple enjoy the easing of lockdown restrictions in Seville
تصویر: یک زن و شوهر لذت بردن از کاهش مستند محدودیت در سویل

در زیر آن سخت مستند اعمال شده در 14 مارس, تنها بزرگسالان شده اند مجاز به ترک خانه برای خرید غذا و دارو و دیگر کالاهای ضروری و به راه رفتن سگ به خانه نزدیک است.

این اقدامات با اعتبار کمک به کاهش روزانه را افزایش می دهد عفونت از بیش از 20 درصد به کمتر از 1%.

نخست وزیر پدرو سانچز گفت: “ما در حال جمع آوری پاداش فداکاری ما را ساخته اند در طول این هفته است.”

آقای سانچز هشدار داد مردم نیاز به نشان می دهد خود را کنترل و مسئولیت شخصی برای به حداقل رساندن خطر از هر گونه تجدید حیات و اعلام کرد که آن را اجباری به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی از شنبه.

بیشتر از اتریش

در ایتالیا که در آن بیش از 28000 نفر فوت کرده اند در 10 هفته برخی از محدودیت ها نیز در حال شل در روز دوشنبه.

پارک ها باز خواهد شد و مراسم ختم خواهد شد و با حداکثر 15 نفر که باید رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

A butcher at work in Rivoli near Turin. Italy is planning to ease lockdown restrictions from Monday
تصویر: یک قصاب در محل کار در Rivoli در نزدیکی تورین. ایتالیا در حال برنامه ریزی برای سهولت مستند محدودیت از دوشنبه

در همان روز 150,000 آنتی بادی آزمایش خون تجویز خواهد شد در یک نمونه از جمعیت دومنیکو Arcuri این کشور به ویژه کمیسر coronavirus گفت.

این تعیین خواهد کرد که آیا مردم باید قبلا به ویروس و این که آیا آنها در نتیجه ممکن است کمتر در معرض خطر عفونت است.

اما مقیاس ایتالیا مشکل تاکید کرد و روز شنبه را رقم 474 مرگ و میر یک پرش به بیش از 200 روز جمعه تعداد و بزرگترین روزانه مجموع از 21 مارس.

فرانسه یک کشور دیگر که در آن بیش از 24,000 نفر کشته شده اند و پیمانکاری coronavirus گفت: شهروندان از بازگشت به خانه از خارج از کشور صورت اجباری دو هفته قرنطینه و امکان جداسازی زمانی که آنها می رسند در کشور است.

در برلین تظاهرات نشان داد در برابر آلمان قوانین سختگیرانه در شنبه حتی به عنوان پارک موزه ها و باغ وحش ها اجازه داده شد برای باز کردن برای اولین بار از این مستند تحمیل شد. کوچکتر مغازه ها در حال حاضر باز است.

کشور ثبت نام بیش از 164,000 موارد اما تنها در مورد 6,700 مرگ و میر.

اتریش نیز بازگشت به حالت عادی با آرایشگران مو سالن ها و مغازه ها با بیش از 400 متر مربع از منطقه فروش مجاز برای بازگشایی, به عنوان بخشی از یک مبهوت شروع مجدد از اقتصاد است.

Austrians are now allowed out for non-essential trips and certain shops, shopping centres, hairdressers can reopen
تصویر: اتریشی در حال حاضر مجاز به صورت غیر ضروری سفر و برخی مغازه ها و مراکز خرید و آرایشگری می تواند بازگشایی

اما در روسیه تصویر کمتر امیدوار پس از یک روز بالا از 9,633 موارد جدید ثبت شد افزایش 20% بیش از روز جمعه تعداد که خود این رکورد روزانه.

نگرانی رو به رشد در مسکو که بیمارستان ها ممکن است غرق شده این کشور در مجموع موارد بالاتر رفته 124,000 با بیش از 1200 مرگ و میر.

این ویروس به کشته شدن بیش از 238,000 مردم در سراسر جهان از جمله بیش از 65 ، 000 در ایالات متحده و 20,000-به علاوه در هر یک از, ایتالیا, بریتانیا, فرانسه و اسپانیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

کارشناسان بهداشت هشدار موج دوم عفونت می تواند ضربه مگر اینکه آزمایش به طور چشمگیری گسترش یافته است.

ASK THE HEALTH SECRETARY GFX

هفته آینده کی Burley خواهد شد میزبانی زنده Q&A با وزیر بهداشت مت Hancock. شما می توانید سوالات خود را به آقای هنکاک در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر زندگی خود را زندگی می کنند در اخبار آسمان.

ایمیل با ما سوالات خود را – و یا شما می توانید ضبط یک ویدئو کلیپ از سوال شما بر روی تلفن خود را و ارسال آن به AskTheHealthSecretary@sky.uk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de