S&P 500 آبشار برای اولین بار در شش روز نزدک خلوت از رکورد

سهام کاهش یافت و در روز سه شنبه به عنوان یک تجمع بزرگ در کلاه فن آوری سهام از دست بخار و نگرانی در مورد شیوع کروناویروس ضعیف تمایلات سرمایه گذار.

S&P 500 تضعیف 1.1% به 3,145.32 در حالی که نزدک کامپوزیت که آمار یک رکورد پیش از آن در روز بسته 0.9% پایین تر در 10,343.89. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 396.85 امتیاز یا 1.5% به 25,890.18.

سهام آمازون افت 1.9% به سرب با تکنولوژی پایین تر است. Netflix بسته 0.1% پایین تر پس از هدف قرار دادن یک رکورد پیش از آن در روز. مایکروسافت و اپل Facebook به پایان رسید جلسه خود سقف ،

هر دو نزدک و S&P 500 جامعی پنج روز رگه برد. داو ارسال شده خود را کاهش برای اولین بار در سه جلسه.

“این بازار راه برد” گفت: پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار. “این بازار شده است نادیده گرفتن مشکلات بالقوه که در حال رفتن به بوجود می آیند از coronavirus.”

سهام وابسته به اقتصاد بازگشایی از coronavirus خاموش شدن ناگهانی کمتر بود. نروژی کروز خط و کارناوال پارسیان شد پایین تر بیش از 5 ٪ در هر. خطوط هوایی آمریکا و ایالات متحده هواپیمایی سقوط کرد 6.95 درصد و 7.6 درصد بود.

“با افزایش ویروس موارد افراد در حال بازی stay-at-home سهام” گفت: برنت Schutte مدیر ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست غربی متقابل مدیریت ثروت. “یکی از چیزهایی که من می گویم این است که احتمال بازگشت به سراسر کشور مستند فوق العاده باریک. بنابراین من نمی تواند شگفت زده برای دیدن بیشتر از یک نورد عقب و جلو بازار به جای یکی که راست می رود تا مانند ما دیده ایم چند ماه گذشته.”

بیش از 2.93 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا همراه با حداقل 130,306 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از آخر هفته بیش از 20 متحده گزارش بستری نرخ رشد حداقل 5%

آتلانتا فدرال رزرو جمهور رافائل Bostic همچنین گفت: بار مالی بهبود اقتصادی در ایالات متحده خواهد بود “bumpier” به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

اخبار مثبت در coronavirus جلو به بازار افزایش قبلا در روز سه شنبه. دولت ایالات متحده اعطا داروسازی Novavax یک 1.6 میلیارد دلار قرارداد برای توسعه coronavirus واکسن بزرگترین مقدار در عین حال اعطا تحت کاخ سفید را “عملیات با سرعت پیچ و تاب.” Novavax سهام بودند تا 37 درصد.

وال استریت بود آینده قوی بعد که دیدم داو پرش به بیش از 450 امتیاز.

“در حالی که ما انتظار داریم ادامه داد: نوسانات ما فکر می کنیم وجود دارد زمینه را برای خوش بینی است که اقتصاد و بازار می تواند آب و هوا اخیر شتاب در عفونت” را علامت Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS گفت: در یک توجه داشته باشید. “نشانه هایی وجود دارد که سیستم بهداشت و درمان در حال مقابله بهتر با COVID-19 کاهش نیاز برای اعمال محدودیت بر آزادی حرکت. داده های اقتصادی در ادامه به اشاره به انعطاف پذیری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>