جنوب شرق آسیا بازار عقب مانده به کشورهای مبارزه با کروناویروس مدیریت

یک سرمایه گذار تایلندی چک الکترونیکی هیئت مدیره نمایش قیمت سهام در آسیا به علاوه اوراق بهادار در میان Coronavirus تهدیدات در بانکوک.

Amphol Thongmueangluang | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

جنوب شرق آسیا بازار شده اند و در میان بدترین انجام در مرزهای آسیا و اقیانوس آرام منطقه تا کنون این سال, با بسیاری از شاخص های سهام هنوز هم در قلمرو منفی.

از صبح روز جمعه به وقت سنگاپور تایلند, مجموعه, شاخص مرکب سنگاپور Straits Times’ شاخص جاکارتا شاخص ترکیبی و همچنین فیلیپین’ PSI شاخص مرکب هنوز هم پایین تر از 14 درصد برای هر سال, با توجه به داده ها از Refinitiv Eikon.

که می ایستد در تضاد به سهام در جنوب آسیا است. CSI 300 شاخص که آهنگ بزرگترین سهام ذکر شده در سرزمین اصلی چین افزایش یافته است بیش از 10 ٪ تا کنون این سال است. در ضمن تایوان شاخص وزنی افزایش یافته است بیش از 1% با توجه به Refinitiv Eikon.

“دلیل اصلی این است که احتمالا به (Covid-19),” داریل Liew, chief investment officer در REYL سنگاپور گفت: CNBC.

Liew گفت: جنوب شرقی آسیا بوده است “laggard” در منطقه به عنوان coronavirus وضعیت در بسیاری از کشورها است “هنوز هم واقعا تحت کنترل است.”

گزارش رویترز روز شنبه در اندونزی ارسال شده یک رکورد روزانه پرش در coronavirus مرگ و میر. اندونزی در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده در جنوب شرقی آسیا با بیش از 81,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در مقابل شمال اقتصادهای آسیایی مانند چین و هنگ کنگ و تایوان به نظر می رسد موفق شده اند این ویروس در وضعیت “نسبتا بهتر” Liew گفت. به عنوان یک نتیجه این شده است منعکس شده در سال-به-تاریخ-بازار سهام عملکرد او گفت:.

این شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ هنوز هم ایستاده بود بیش از 11 درصد کاهش برای سال تا کنون. اخیر سنبله در موارد منجر به اجتماعی فاصله بگیرد reimplemented از جمله موقت سازندگان: هنگ کنگ دیزنی لند کمتر از یک ماه پس از آن بازگشایی شد. این شهر نیز لرزاند با مسائل فراتر از coronavirus مانند عبور از یک بحث امنیت ملی قانون است.

وجود خواهد داشت افزایش تمایز برای بازارهای آسیا و رفتن به نیمه دوم سال 2020 به عنوان خطرات این بیماری همه گیر همچنان باقیست.

جیمز Cheo

رئیس استراتژیست بازار جنوب شرقی آسیا HSBC بانکداری خصوصی

Liew مشاهده و به اشتراک گذاشته شده توسط HSBC بانک های خصوصی را جیمز Cheo گفت که CNBC در یک ایمیل که یک “کلید عامل افتراق” خواهد شد در چگونه فردی کشورهای مدیریت Covid-19 بیماری همه گیر.

“بهتر است یک کشور موفق و بازیابی از covid همه گیر سریع تر بهبود اقتصادی خواهد شد گفت:” Cheo که رئیس استراتژیست بازار جنوب شرقی آسیا در شرکت است.

Cheo با اشاره به چین به عنوان یک مثال گفت: اولین آمار در همه گیر شد و همچنین “یکی از اولین برای بود” با توجه به مدیریت قوی از وضعیت. او افزود: “چین نشان داده است که آنها قادر به سرکوب موج دوم این بیماری همه گیر.”

“وجود خواهد داشت افزایش تمایز برای بازارهای آسیا و رفتن به نیمه دوم سال 2020 به عنوان خطرات این بیماری همه گیر همچنان در” استراتژیست گفت.

با نگاه به آینده REYL سنگاپور Liew گفت: جنوب شرقی آسیا اقتصاد را انتخاب کنید تا در جهت مربوطه بازارهای سهام به دیدن یک بازیابی.

Liew گفت: مالزی و ویتنام هستند “تنها آنهایی که” با شاخص مدیران خرید تعداد نمایش گسترش است. در حالی که عمده شاخص ها در هر دو کشور هنوز منفی سال به تاریخ این دو نیز در جنوب شرق آسیا بالا انجام بازارهای سال تا کنون با توجه به Refinitiv Eikon.

برای دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیا Liew گفت: خود مدیران خرید بخش تولید اعداد “رو به بالا 50.” سطوح بالای 50 در شاخص PMI خوانش دلالت توسعه, در حالی که کسانی که زیر این رقم نشان دهنده انقباض.

در ضمن HSBC Cheo اذعان کرد که “امکان چرخش” اما هشدار داد: “با توجه به این که بازار در سراسر جهان اجرا شده است تا به طور قابل توجهی آن است که به احتمال زیاد جنوب شرق آسیا بازار خواهد شد تحکیم در یک محدوده-الگوی تجاری البته با طیف گسترده ای مملو از عدم قطعیت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>