جنوب شرق آسیا بزرگترین بانک هشدار شیوع ویروس می تواند آمار درآمد خود را در این سال

DBS گروه منابع در منطقه کسب و کار مرکزی سنگاپور است.

نیکی Loh | بلومبرگ | گتی ایماژ

مداوم گسترش یک بیماری کروناویروس به تازگی نام COVID-19 می تواند آمار درآمد از جنوب شرق آسیا بزرگترین بانک در سال جاری آن را اجرایی کرد.

Piyush Gupta, مدیر عامل شرکت سنگاپوری بانک DBS گفت: بر اثر پر درآمد سال تخمین زده می شود بین 1% تا 2% فرض شیوع ویروس کنترل می شود تابستان است. بسیاری از آن تاثیر خواهد آمد از مناطق مانند بانک کارت اعتباری و مدیریت ثروت کسب و کار گفت: Gupta.

“این نوع از سخت به تماس چه مدت این بحران گذشته و چه در مقیاس کامل و تاثیر این ممکن است گفت:” CNBC “سرمایه اتصال.”

“قطعا وجود دارد برخی از خطوط کسب و کار که در آن شما می توانید ببینید رکود در. یکی واضح است که کارت های اعتباری که در آن تعداد کمتری از مردم در حال رفتن به رستوران ها کمتر مردم در حال خرید همه چیز در مغازه ها — که بدیهی است که فیلتر طریق به ما کارت صرف و هزینه های ما,” او گفت:.

در مدیریت ثروت فضا او نسبت به کاهش فعالیت به “روانشناسی” توضیح داد که مشتریان تمایل به عقب نگه دارید سرمایه گذاری زمانی که وجود دارد “عذاب و دل تنگی.”

Gupta نظرات پس از DBS نوشته شده در سه ماهه چهارم سود خالص 1.51 میلیارد دلار سنگاپور (1.09 میلیارد دلار). که 14 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال پیش و بالا Refinitiv برآورد 1.48 میلیارد دلار سنگاپور دلار است.

کل درآمد برای ماه اکتبر به سه ماهه دسامبر افزایش یافت 7% در سال در سال به 3.46 میلیارد دلار سنگاپور دلار کمک های رشد در وام و هزینه های کسب و کار درآمد.

DBS سهام بودند تا توسط 0.35% در بعد از ظهر و تجارت روز پنج شنبه در حالی که معیار شاخص Straits Times پایین بود توسط 0.18%.

گوپتا گفت: قبل از شیوع کروناویروس بانک شده بود در مسیر رسیدن به آن سال 2020 هدف از اواسط واحد درصد رشد در وام. او افزود که بیشتر اقتصادی چالش های مطرح شده توسط این ویروس گسترش می تواند صدمه دیده است توانایی برخی از کسب و کارهای کوچک و مصرف کنندگان به بازپرداخت وام خود را.

که در مقابل مدیر عامل شرکت اعلام کرد که DBS اجازه می دهد مشتریان خاص را به حالت تعلیق وام خود را بازپرداخت به مدت شش ماه. چنین آرایش — موضوع به معیارهای مانند مشخصات اعتباری — در دسترس است برای ملک وام های کوچک و متوسط در سنگاپور و هنگ کنگ و وام مسکن برای مشتریان خرده فروشی در سنگاپور است.

این بانک همچنین در کنار بودجه برای ضرر و زیان بالقوه در میان شرایط پیش بینی نشده مانند آخرین اپیدمی که گوپتا گفت: کافی است به جزر و مد این بانک از طریق این دوره است.

سنگاپور یک آسیای جنوب شرقی شهر دولت گزارش کرده است یکی از بالاترین تعداد تایید coronavirus موارد در خارج از چین است. همانطور که از پنج شنبه ظهر در این کشور 50 مورد تأیید با 15 در حال حاضر بهبود یافت و مرخص شد, با توجه به کشور و وزارت بهداشت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>