روروک مخصوص بچه ها رانندگان در, Ho Chi Minh City در نوامبر 01, 2016.

توماس Koehler | Photothek | گتی ایماژ

جنوب شرقی آسیا و به طور بالقوه روبرو شدید عواقب ناشی از تغییرات آب و هوایی نسبت به سایر نقاط جهان با توجه به کسب و کار و اقتصادی بازوی تحقیقاتی شرکت مشاوره مک کینزی.

تغییر آب و هوا است که یک چالش مهم است که در جنوب شرقی آسیا باید مقابله به منطقه به دنبال گسترش اقتصاد آن باقی می ماند و یک موتور کلیدی رشد اقتصادی جهان, McKinsey Global Institute گفت: در یک گزارش.

آسیا به عنوان یک منطقه چهره خطرات از جمله سیل و خشکسالی شدید و توفان و همچنین شرایط افزایش گرما و رطوبت.

Coronavirus همه گیر است “تاکید بر اهمیت خطر و انعطاف پذیری به زندگی و معیشت و جهان با تمرکز بر بهبود آن مهم است به از دست دادن بینایی از نقشی که آب و هوا نقش” جاناتان Woetzel یک مدیر در McKinsey Global Institute که منجر تحقیق در بیانیه ای گفت.

“آسیا, چهره های آب و هوا با خطرات بالقوه شدید اثرات اجتماعی و اقتصادی و در نتیجه علاقه زیادی به بازی در خط مقدم نقش در پرداختن به چالش ها” Woetzel گفت.

علاوه بر تاثیر در جنوب شرقی آسیا این تحقیق همچنین به تشریح پتانسیل تاثیر شدید آب و هوا در کشورهایی مانند بنگلادش و هند و پاکستان و منطقه ای آنها نامیده می شوند “مرز آسیا است.”

“ما تخمین می زنند که تا سال 2050 بین 500 میلیون تا 700 میلیون نفر در مرز آسیا می تواند زندگی می کنند در مناطق که سالانه یک احتمال کشنده موج گرما در حدود 20 درصد گفت:” گزارش.

ساحلی سیل بدتر ساخته شده توسط افزایش سطح دریا است یک خطر شدید در سراسر جهان و گزارش برآورد کرده اند تریلیون دلار می تواند در خط از دارایی های آسیب دیده در آینده است. جاری شدن سیل نه تنها خسارت زیرساخت اما گاهی اوقات مواد مضر در منابع آب آشامیدنی است.

اقتصاد روی خط

تا سال 2050 بین $2.8 تریلیون دلار 4.7 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی در آسیا خواهد بود در معرض خطر در هر سال از دست دادن موثر, هوای آزاد, ساعت کاری با توجه به افزایش درجه حرارت و رطوبت با توجه به گزارش.

کشورهای آسیایی با سطوح پایین تر از سرانه تولید ناخالص داخلی خواهد بود در بیشترین خطر و فقیر خواهد بود سخت ترین ضربه های مک کینزی گزارش گفت:. چرا که آنها بیشتر در معرض آب و هوای فوق العاده از ثروتمند بیشتر با تکیه بر فضای کار و سرمایه طبیعی است و ممکن است کمتر به معنای مالی به وفق دهند.

مک کینزی نیز برجسته برخی از پتانسیل آب و هوا خطرات است که کشورهای جنوب شرقی آسیا صورت. آنها به عنوان “در حال ظهور آسیا” در این گزارش شامل کامبوج و اندونزی و لائوس, مالزی میانمار فیلیپین و تایلند و ویتنام است.

  • کشورهای منطقه در حال تنظیم به تجربه افزایش گرما و رطوبت. تا سال 2050 در یک سال به طور متوسط در هر نقطه بین 8 درصد و 13 درصد از تولید ناخالص داخلی می تواند در معرض خطر در این کشورها به دلیل افزایش گرما و رطوبت.
  • احتمال بارش شدید می تواند به افزایش سه یا چهار برابر سال 2050 در اندونزی.
  • در حالی که سیل یک اتفاق معمول در ویتنام, Ho Chi Minh City نتیجه زیرساخت ها آسیب می تواند کوه تا بین $500 میلیون و 1 میلیارد دلار تا سال 2050 با دست کشیدن بر روی هزینه ها اعم بین 1.5 میلیارد دلار و $8.5 میلیارد دلار است.

ساختمان انعطاف پذیر زیرساخت

یکی از مزیت های که در آسیای جنوب شرقی و به طور گسترده تر بسیاری از توسعه بخش هایی از آسیا شده است که زیرساخت ها و مناطق شهری هنوز در حال ساخته شده مک کینزی گفت. است که به کشورها یک فرصت برای ساخت زیرساخت است که بیشتر انعطاف پذیر به تغییرات آب و هوا است و می تواند شدید مقاومت در برابر حوادث است.

“مانند همه نقاط جهان و آسیا نیز می تواند کمک به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای; آب و هوا علم به ما می گوید که گرم شدن بیشتر ادامه خواهد داد تا زمانی که خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای می رسید” این گزارش گفت:.

“اگر سیاست گذاران و رهبران کسب و کار می تواند مهار منطقه نوآورانه روح و استعداد و انعطاف پذیری آسیا می تواند منجر به یک واکنش جهانی به آب و هوا خطر ابتلا تطبیق و کاهش شدید ترین عواقب بالقوه” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de