کره جنوبی ماه چهره یک همه پرسی از اعتماد به نفس عمومی در انتخابات

یک کره جنوبی بازیگران زن او رای گیری برای انتخابات پارلمانی در یک مرکز رای دهی در سئول در 15 آوریل سال 2020 است.

JUNG YEON-JE | خبرگزاری گتی ایماژ

به کره جنوبی سر به پای صندوق های رای روز شنبه خود را برای انتخابات پارلمانی این کشور, رئیس جمهور, ماه Jae-در و حزب دموکرات کره, چهره, یک, رای, اعتماد, به گفته یک کارشناس که صحبت به CNBC در روز چهارشنبه.

“به کره جنوبی قانون فقط اجازه یک دوره پنج ساله ریاست جمهوری انتخابات مجلس آینده تنها چند هفته پیش از رئیس جمهور ماه سالگرد سه سال خواهد بود یک نوع رفراندوم عمومی اعتماد به نفس در خود رهبری و خود را مترقی حزب” Soojin پارک سیاست عمومی همکار در مرکز بین المللی وودرو ویلسون گفت: “CNBC “و نشانه” در روز چهارشنبه.

انتخابات در کره جنوبی آمده است که مقامات در سراسر جهان را درهم برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس. در سطح جهان بیش از 1.97 میلیون نفر آلوده شده اند و حداقل 125,678 مردم فوت کرده اند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

کره جنوبی اولین کشوری بود که در خارج از چین برای دیدن عمده شیوع. اما آن را پس از دریافت ستایش از تلاش های خود برای مهار این بیماری از جمله گسترده تست.

که ترجمه به یک افزایش در ماه را تصویب رتبه یک چرخش از قبلی انتقاد از سیاست های اقتصادی است. که می تواند خبر خوشی برای او و حزب او در انتخابات.

“ما در حال شرط بندی بر روی این ایده است که ماه را در افزایش محبوبیت اخیرا در بازگشت از دولت در انجام یک کار خیلی خوب از کنترل coronavirus وجود ترجمه به … حمایت بیشتر برای حزب خود” اسکات ملوان و آسیا و مدیر در گروه اوراسیا گفت: CNBC “Squawk Box” در روز چهارشنبه.

ملوان توضیح داد: این بیماری همچنین به ماه “حفاظت” در برابر انتقاد از دستور کار اقتصادی.

“خیلی بیشتر از برخی از خطرات حرکت نزولی و اخبار منفی که ما در مورد اقتصاد را می توان به کروناویروس و نه لزوما به سیاست های اقتصادی که (ماه) قرار داده و در محل” ملوان گفت.

میزان مشارکت در کانون توجه

هنوز هم هر دو تحلیلگران گفت: میزان مشارکت و همچنین انتخاب مستقل هستند “کلید” در تعیین نتیجه انتخابات.

ملوان وجود دارد گفت: بسیاری از کارش مستقل رای دهندگان که “ممکن است یا نه ممکن است رفتن به پای صندوقهای رای است.”

“رای دهندگان نگران ابتلا به بیماری ویروسی در روند ورزش خود را دموکراتیک و حقوق” پارک گفت.

او اشاره کرد اما یک بررسی انجام شده توسط گالوپ کره نشان داد که بیش از 70 درصد از رای دهندگان مایل به رفتن به پای صندوق های رای. اولیه رای گیری در هفته گذشته شاهد یک رکورد مشارکت در انتخابات نزدیک به 27 درصد پارک گفت: به این معنی که بیش از یک چهارم از کسانی که واجد شرایط در حال حاضر رای خود را.

“این ممکن است به دلیل رای دهندگان می خواستند برای جلوگیری از جمعیت زیادی در روز انتخابات” پارک گفت. “آیا وجود خواهد داشت بالاتر از رأي دهندگان در دسترس نباشد باقی مانده است دیده شود.”

برای اوراسیا را از ملوان گفت: او پیش بینی کاهش مشارکت مردم به طور کلی. او گفت: نشانه های اولیه مانند تعداد افراد پستی در آرا نگاه “کاملا جامد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>