یک کره جنوبی پرچم ملی (سمت چپ) و یک بانک کره پرچم پرواز در خارج از مرکزی بانک مرکزی در کره جنوبی در ژانویه 15, 2015.

SeongJoon Cho | بلومبرگ | گتی ایماژ

کره جنوبی در بانک مرکزی نگهداری می شود که سیاست نرخ بهره را در پایین ترین سطح خود در روز پنج شنبه به عنوان انتظار می رود شمارش در ماه گذشته اورژانس, کاهش, برای حمایت از اقتصاد به عنوان آن را قرقره از coronavirus بیماری همه گیر.

بانک مرکزی کره جنوبی کاهش نرخ بهره توسط 50 واحد به یک تازه کم 0.75% در مارس 16, در بزرگترین سیاست کاهش از زمان بحران مالی جهانی و پس از آن پرچم حرکت به کمتر ارتدوکس سیاست.

پانزده 20 اقتصاددانان مورد بررسی رویترز انتظار می رود BOK ایستاده پت در روز پنج شنبه.

ژوئن آتی در سه سال اوراق قرضه خزانه داری شد 0.04 امتیاز پایین بلافاصله پس از رای تصمیم گیری به عنوان برخی از معامله گران در مقایسه با انتظارات برای کاهش بیشتر.

کره جنوبی اقتصاد به عنوان یک انقباض در نیمه اول پس از این کشور فعالیت تولید کاهش یافت و در سریعترین سرعت آن در 11 سال در ماه مارس ،

ویروس ترس ساخته شده در کره جنوبی مصرف کنندگان بدبین ترین در بیش از یک دهه در حالی که صادرات شروع به کوچک شدن به عنوان coronavirus ویران اقتصاد جهانی و زنجیره تامین.

کره جنوبی شده است آوردن این بیماری تحت کنترل است. در این هفته آغاز شد گزارش حدود 50 جدید کروناویروس موارد در هر روز برای اولین بار از زمان اوج خود در اواخر فوریه با ملی شمارش در 10,384 از نیمه شب سه شنبه.

اما به همه گیر افزایش می دهد چشم انداز رکود اقتصادی جهانی و ضعف در خارج از کشور تقاضا برای کالا تنظیم شده است به بدتر در هفته های آینده.

“آسیا به شدت به صادرات وابسته به اقتصاد همچنان در معرض خطر از تا کنون بی بند و بار جهانی گسترش این بیماری است که denting صادرات گفت:” ING اقتصاددان Prakash Sakpal که می بیند این بانک کاهش نرخ توسط یکی دیگر از 50 واحد در سه ماهه جاری.

فرماندار لی Ju-yeol است که با توجه به برگزاری یک کنفرانس خبری در اطراف 0220 GMT خواهد شد که livestreamed.

دولت کره جنوبی روز چهارشنبه گفت: آن را گسترش محرک به دنبال 100 تریلیون وون ($82 میلیارد دلار) بسته نجات برای نجات شرکت های ضربه coronavirus قرار داده و یک طبقه زیر توفنده بازار اوراق قرضه.

روز پنجشنبه نرخ نقد و بررسی گذشته به صورت چهار از هفت رای گیری اعضای هیئت مدیره در BOK به عنوان نظر خود را منقضی خواهد شد در آوریل 20.

این بانک انتظار برای اعلام نامزد جدید اعضای هیئت مدیره که باید منصوب شده توسط رئیس جمهور مون جائه در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im