کره جنوبی گسترده coronavirus تست استراتژی می تواند صاف منحنی در برخی از ایالات و مناطق متخصص می گوید

یک سرباز کره جنوبی با پوشیدن یک بنر خواندن “Covid-19 رایگان” و یک ماسک محافظ می ایستد در دمای غربالگری نقطه در فرودگاه بین المللی اینچئون در اینچئون کره جنوبی روز دوشنبه 9 مارس سال 2020 است.

SeongJoon Cho | بلومبرگ | گتی ایماژ

“گسترده” آزمون ها از مردم برای coronavirus که انجام شد در کره جنوبی می تواند به طور قابل توجهی کاهش سرعت گسترش این بیماری در بخش هایی از ایالات متحده است که در حال حاضر تعداد نسبتا کمی از موارد COVID-19 یک متخصص بیماری های عفونی گفت:.

اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا به اندازه کافی قابل اعتماد coronavirus آزمون ها و منابع کافی از تجهیزات مرتبط با آن می تواند مستقر در این مناطق که شامل بزرگ ردیف هایی از غرب ایالات متحده به سرعت به اندازه کافی برای مسطح کردن این بیماری را صعودی منحنی وجود دارد

کره جنوبی زمان بوده است برای ضربه زدن یک COVID-19 شیوع پس از به کارگیری یک استراتژی تهاجمی از تست بیش از 440,000 مردم برای ویروس همراه با سایر اقدامات کاهش.

ایالات متحده در حال حاضر مشغول است در شرایط اضطراری و تلاش برای “صاف منحنی” و یا میزان افزایش جدید COVID-19 موارد به منظور جلوگیری از خسته کننده ظرفیت بیمارستان سیستم و کاهش میزان مرگ ناشی از ویروس است.

دکتر آنجلا Caliendo گفت: کره جنوبی تجربه “به شما نشان می دهد اهمیت تست.”

“من فکر می کنم این تست آنها در کره جنوبی بسیار مهم در کنترل خود شیوع” گفت: Caliendo های عفونی بیماری های استاد در دانشگاه براون alpert دانشکده پزشکی.

با گسترده خود را تست برنامه کره جنوبی مقامات قادر به شناسایی افراد آلوده جدا از آنها و ردیابی تماس های خود را با افراد دیگر که پس از آن نیز می تواند آزمایش می شود.

اگر ایالات متحده تا به حال کافی تست “شما می توانید در نظر بگیرید مناطق کشور که در نقاط مختلف از ویروس” گسترش پیشرفت Caliendo گفت: در تماس با خبرنگاران مرتب از بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است.

و اگر این مناطق ساکنان دریافت “گسترده تر” آزمون ها از سطوح دیده می شود در جای دیگر در ایالات متحده “شما می توانید تصور کنید که در آن شما خواهد تقلید در برخی از مناطق حداقل” تجربه کره جنوبی در سرکوب گسترش COVID-19, او گفت:.

“مناطق وجود دارد در این کشور شده است که آمار” به همان میزان از مناطق دیگر او اشاره کرد.

Caliendo گفت که کره جنوبی بهره مند از چندین شرکت است که برای تولید مواد شیمیایی مورد استفاده در ویروس تست.

گرفتن گسترده مبتنی بر تست از آمریکایی ها می تواند برخی از زمان.

دکتر کیمبرلی هانسون یک آسیب شناسی استاد در دانشگاه یوتا دانشکده پزشکی گفت: در این کنفرانس که در حال حاضر بر خلاف روزهای اول شیوع این بیماری در ایالات متحده وجود دارد حدود دو دوجین انواع coronavirus آزمون در دسترس برای به سرعت در حال غربالگری مردم است.

“هدف ما این است که برای تست همه است که علائم در جامعه” هانسون گفت. “ما لازم نیست به اندازه کافی تست در حال حاضر که در آن ما قادر به تست هر کسی که علامتی اما ما ramping تا واقعا خوب است.”

اما در عین حال او گفت: “محدودیت های اصلی ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر است که در واقع داشتن کمبود قطعات دیگر در اطراف این آزمون خود را” مانند سواب و لوله برای جمع آوری نمونه.

“ما رو جدی کمبود سواب” هانسون گفت. “ما همکاران که با آن مواجه هستند کمبود مواد.”

هر دو هانسون و Caliendo ذکر شده نیاز به بهبود کیفیت تست.

“به طور کلی آنچه که ما در دست ما در حال حاضر خوب هستند اما بدون تست کامل است” Caliendo گفت.

و او اشاره کرد که سطح تجربه فرد انجام تست می تواند نمونه کیفیت

پزشکان گفت: از آن خواهد شد به خصوص مهم برای بهبود آزمايشهاي که می تواند نشان دهد که آیا افرادی که علائم COVID-19 توسعه آنتی بادی برای بیماری که می تواند از انتقال ویروس به دیگران است. نتایج حاصل از آزمايشهاي را طولانی تر از سریع آزمون است.

“در حالت ایده آل ما در حال رفتن به نیاز به زن و شوهر حاد تشخیص” از سریع آزمایش غربالگری “با سرولوژيک تست” هانسون گفت.

“از آنجا که آنها به ما یک ایده است که چپ در جامعه ما که در معرض خطر ابتلا به عفونت,” او گفت:.

او گفت که داشتن تصویر روشنی از چگونه بسیاری از مردم در حال حمل این ویروس را “بسیار مهم خواهد بود به تعیین” توسط پاییز و زمستان “که در آن ما نیاز به محدود کردن مردم در تعاملات اجتماعی.”

Caliendo وجود دارد گفت: “در حال یک زن و شوهر از” آزمايشهاي مورد تایید در مواقع اضطراری با استفاده از اساس توسط سازمان غذا و داروی آمریکا “در حال حاضر است.”

اما او افزود: “ما نمی دانیم که چگونه به خوبی آنها را انجام دهد.”

Caliendo اشاره کرد که “به طور معمول آنتی بادی را یک هفته یا بیشتر به شکل.”

“شما باید بیمارانی که عفونت … اما که آنتی بادی” است که نشان می دهد تا زمانی که آنها در حال آزمایش Caliendo گفت.

این بدان معناست که آزمایشات انجام شده در هفته بعد از عفونت ممکن است بهتر است در ارزیابی کلی عفونت نرخ.

هانسون افزود که یکی دیگر از عوامل در نظر گرفتن باز سوال که آیا یک فرد است که در حال توسعه آنتی بادی به COVID-19 توسعه می تواند این بیماری دوباره.

“ما هنوز هم نیاز به کار کردن آنچه که در حال توسعه یک پاسخ آنتی بادی به معنی آن است که آیا محافظ یا نه” هانسون گفت.

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که دولت در حال حاضر دارای بیشترین تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده با تاکید بر نیاز به بهبود سریع-تست ظرفیت به طوری که نیویورک و کشورهای اطراف می توانید شروع به بازگشت به زندگی عادی است.

“شما باید به آن تست و شما باید به آن تست در مقیاس” کومو گفت: با اشاره به نوع آزمون است که می تواند تعیین کند که آیا کسی تا به کروناویروس در عرض 15 دقیقه.

“ما در مورد یک 50,000 فرد تست ظرفیت های آن خوب است اما نه یک مقیاس است که رفتن به یک تفاوت بزرگ است.”

او گفت که هیچ شرکت خصوصی در حال حاضر دارای ظرفیت تولید به اندازه کافی سریع coronavirus آزمون برای برآوردن این شماره است که باید انجام شود.

کومو تشویق به شرکت هایی که ممکن است قادر به افزایش ظرفیت خود را برای تماس با نیویورک دولت امپراتوری توسعه شرکت که مایل به شرکت های صندوق برای این تلاش است.

کومو نیز گفت که نیویورک دولت در بخش بهداشت و درمان را توسعه داده است و مورد تایید تست برای coronavirus آنتی بادی اما افزود که که تست ظرفیت باید افزایش یابد.

– گزارش های اضافی توسط نوح Higgins-دان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>