کره جنوبی سهام منجر ضرر و زیان در آسیا به عنوان ویروس ترس باقی بماند

سهام در آسیا مخلوط شد در صبح روز جمعه و تجارت پس از یک کاهش در سهام یک شبه stateside نگرانی بیش از تاثیر اقتصادی مداوم شیوع کروناویروس.

سهام در کره جنوبی منجر ضرر و زیان در این منطقه به عنوان Kospi کاهش یافت و 1.02 درصد به عنوان سهام SK Hynix کاهش یافته است بیش از 1٪. تراشه ساز گفت: 800 نفر از کارگران خود را تا به حال قرنطینه خود را پس از یک کارآموز داشت تا به حال در تماس با یک ویروس بیمار با توجه به انتخاب.

در روز پنج شنبه این کشور گزارش اول خود را coronavirus مرگ است. تعداد موارد تایید شده در کره جنوبی نیز شروع به پریدن کرد به شدت 22 به تعداد 104 مورد.

در ژاپن اما شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 0.17% به عنوان سهام شاخص سنگین وزن و کنگلومرا SoftBank گروه به دست آورد 1.25%. این شاخص Topix همچنین پیشرفته 0.39%.

در ضمن سهام در استرالیا کمتر بود با S&P/ASX 200 پایین 0.13% به عنوان سهام Wesfarmers کاهش یافته و حدود 2 درصد.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.29% پایین تر است.

سرمایه گذاران همچنان به سازمان دیده بان برای تحولات در حال انجام coronavirus — همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 — شیوع, با سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفتن با خبرنگاران در روز پنج شنبه که تعداد کم موارد خارج از چین “ممکن است باقی بماند برای مدت طولانی.”

“اضطراب بیش از پتانسیل COVID-19 شیوع خارج از چین است که در حال حاضر در حال ظهور به عنوان یک نگرانی رو به رشد برای سرمایه گذاران میان اخبار از افزایش عفونت شماره در خارج از چین در حالی که یک تغییر در ویروس تشخیصی در چین همراه با گزارش ها از افزایش تعداد عفونت در پکن نیست کمک به خلق و خوی یا” رودریگو Catril ارشد خارجی استراتژیست ارز در بانک ملی استرالیا نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

سهام عمده تولید کننده قرارداد و ساز آیفون Foxconn تماشا خواهد کرد در روز جمعه پس از شرکت روز پنجشنبه گفت این است که با احتیاط شروع مجدد تولید در اصلی آن گیاهان در چین و هشدار داد درآمد خواهد بود صدمه دیده توسط ویروس با توجه به انتخاب.

بازار در هند بسته شده در روز جمعه برای یک روز تعطیل است.

یک شبه در وال استریت شاخص Dow Jones Industrial Average با بسته 128.05 امتیاز پایین تر در 29,219.98. S&P 500 تضعیف 0.4% به پایان آن روز معاملاتی در 3,373.23 در حالی که شاخص Nasdaq Composite با کاهش 0.7% به 9,750.96.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.865 بعد از دیدن زودتر پایین در حدود 99.5.

ین داد و ستد در 112.04 پس از تضعیف از سطوح اطراف 111.2 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6612 پس از انداختن شدت از سطوح بالاتر از $0.664 دیروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>