کره جنوبی سهام تا 2% به عنوان تغذیه کاهش نرخ; بخش خدمات در چین اسلامپ در فوریه

سهام در آسیا و اقیانوس آرام مخلوط شد در بعد از ظهر چهارشنبه تجارت پس از یک جست و خیز کردن شبانه در وال استریت با وجود ایالات متحده فدرال رزرو اعلام اضطراری کاهش نرخ.

کره جنوبی Kospi رهبری دستاوردهای عمده در میان بازارهای آسیایی به عنوان آن شروع به پریدن کرد 2.09%.

سرزمین اصلی چین سهام بودند مخلوط بعد از ظهر. شانگهای کامپوزیت کمی بالاتر بود در حالی که شنژن جزء تضعیف 0.48%. شنژن کامپوزیت کاهش یافته است 0.194%.

خصوصی نظرسنجی منتشر شده روز شنبه نشان داد که بخش خدمات در چین دیدن آن بدترین ماه رکورد در ماه فوریه به گزارش رویترز،. این Caixin/Markit services شاخص مدیران خرید (PMI) سقوط به 26.5 از 51.8 در ماه ژانویه است. 50 نقطه در سطح مدیران خرید بخش خوانش جدا رشد از انقباض.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص لبه 0.12% بالاتر است. که پس از آخرین انتشار IHS Markit هنگ کنگ شاخص مدیران خرید که آمار یک رکورد کم از 33.1 در ماه فوریه است.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن 0.3 درصد بالاتر در حالی که شاخص Topix معامله توسط 0.12%. ین ژاپن اغلب دیده می شود به عنوان یک ذخیره-پناهگاه در زمان های اقتصادی قطعیت معامله در 107.41 هر دلار پس از لمس کردن زودتر از 106.84.

در ضمن سهام در استرالیا کاهش یافته است با S&P/ASX 200 پایین 1.82%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص 0.35% بالاتر است.

استرالیا بهتر از حد انتظار تولید ناخالص داخلی سه ماهه چهارم

استرالیا با تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه چهارم افزایش یافت بالاتر از انتظارات رو به رشد فصلی تنظیم 0.5% در طول سه ماهه چهارم بر اساس اطلاعات اداره آمار استرالیا. که بالاتر از پیش بینی 0.3% رشد در یک نظرسنجی رویترز.

پس از انتشار آمار مربوط به دلار استرالیا افزایش یافت به $0.6598 بعد از یک کم زودتر از $0.6574.

“من تنفس یک بیت از یک آه امداد زیرا ما انتظار مارس چهارم رشد منفی خواهد بود بنابراین من نگران بود که شما می دانید اگر این آمد و در صفر و یا حتی منفی کمی پس از آن ما ممکن است … در ویژگی های رکود” گفت: Mousina ارشد اقتصاد در آمپر سرمایه است.

“من فکر می کنم اگر سه ماهه چهارم داده است کمی کار برکنار شده و در حال حاضر آن را خوب است برای دیدن که مصرف کمی قوی تر … در سه ماهه دسامبر اما ما به نوعی می دانست که در حال حاضر از خرده فروشی چاپ” Mousina گفت CNBC “Squawk Box” در روز چهارشنبه. “چه چیزی مهم تر در حال حاضر چه اتفاقی می افتد به (استرالیا) آموزش گردشگری به دلیل coronavirus.”

بانک مرکزی استرالیا کاهش نرخ نقدی به یک رکورد جدید کم در روز سه شنبه. بانک مرکزی با فرماندار فیلیپ لاو گفت: در بیانیه ای اعلام سیاست های پولی تصمیم گیری است که “شیوع کروناویروس در خارج از کشور است که با داشتن یک اثر قابل توجهی در اقتصاد استرالیا در حال حاضر به خصوص در آموزش و پرورش و سفر بخش است.”

یک شبه stateside میانگین صنعتی داو جونز بسته 785.91 امتیاز پایین تر در 25,917.41. S&P 500 با کاهش 2.8% به پایان آن روز معاملاتی در 3,003.37 در حالی که نزدک کامپوزیت به عقب کشیده 3 درصد به نزدیک در 8,684.09.

در همین حال بازدهی اوراق قرضه 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید کاهش یافت و به زیر 1 ٪ برای اولین بار در حالی که قیمت طلا افزایش 2.9% به حل و فصل در $1,644.40 در هر اونس رسید. 10-عملکرد سال گذشته در 0.9812% در حالی که نقطه طلا معامله می شود در $1,641.60 در هر اونس.

قیمت نفت بيشتر در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 1.5 ٪ به $52.64 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز اضافه شده 1.5 ٪ به $47.89 در هر بشکه رسید.

بانک مرکزی دیده بان

حرکت آمد و پس از تصمیم فدرال رزرو برای کاهش نرخ نیم درصد تا دو هفته پیش از آن برنامه ریزی نشست های “در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی” ناشی از کوروناویروس. این بود که بانک مرکزی برای اولین بار چنین اقدام اضطراری آینده در بین جلسات برنامه ریزی پس از بحران مالی 2008.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 97.242 بعد از دیدن رد از سطوح بالاتر 97.6 دیروز.

بانک مرکزی از کاهش نرخ ثابت نیست ترس از ابتلا به ویروس.

یوسف کپورسو

ارشد ارز استراتژیست بانک مشترک المنافع استرالیا

“مشکل اقتصادی است که ترس از ابتلا به ویروس” جوزف کپورسو ارشد استراتژیست ارز در بانک مشترک المنافع استرالیا نوشت: در صبح توجه داشته باشید.

کپورسو گفت: “ترس به اقتصاد لطمه می زند” به عنوان مردم متوقف کردن فعالیت هایی مانند رفتن به محل کار و خرید.

“بانک مرکزی از کاهش نرخ ثابت نیست ترس از ابتلا به ویروس. اقتصاد در سراسر جهان مختل خواهد شد از ترس. است که چرا ما نشان می دهد نظارت بر فرکانس بالا-شاخص های اقتصادی-برای یک نقطه عطف است. بازارهای مالی به احتمال زیاد بیش از حد خوش بینانه در مورد چشم انداز اقتصاد جهانی” او گفت:.

پس از تغذیه قطع هنگ کنگ قدرت پولی چهارشنبه اعلام کرد این کاهش نرخ پایه آن 50 واحد به 1.5%.

بانک مرکزی ژاپن فرماندار هاروهیکو کورودا انتظار می رود که به نظر می رسد در مجلس بعد از آن در روز چهارشنبه با توجه به گزارش رویترز که ذکر دو منبع.

Coronavirus شیوع است که به سرعت گسترش در خارج از چین — که در آن برای اولین بار منتشر شده در روزهای اخیر است وزن به شدت در تمایلات سرمایه گذار. بیش از 91,700 آلوده شده اند به این بیماری در سطح جهانی و در حالی که حداقل 3,100 زندگی گرفته شده است تا کنون بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سازمان بهداشت جهانی است.

— CNBC فرد ایمبرت و کریستین وانگ کمک به این گزارش.

اصلاح: این گزارش به روز شده تا منعکس کننده که قیمت طلا افزایش 2.9% به حل و فصل در $1,644.40 در هر اونس در روز سه شنبه stateside.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>