کره جنوبی سهام در سازمان دیده بان به عنوان کشور افزایش coronavirus هشدار به بالاترین سطح’

سهام در کره جنوبی خواهد بود از نزدیک تماشا در روز دوشنبه پس از کشور خود را مطرح coronavirus هشدار به “بالاترین سطح” پس از یک مکالمه در مورد در سراسر کشور است.

این بیماری گرفته شده حداقل پنج زندگی در کره جنوبی تا کنون با توجه به کشور مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری در روز یکشنبه. یک پرش های اخیر در تعدادی از موارد در کره جنوبی به ارمغان آورد و مجموع آلوده به بیش از 600 این کشور با بسیاری از موارد خارج از سرزمین اصلی است.

صنایع سنگین سامسونگ الکترونیک روز شنبه اعلام کرد که یک coronavirus مورد تاييد شده بود در یک دستگاه تلفن همراه کارخانه مجتمع در کره جنوبی و در نتیجه خاموش شدن از کل تسهیلات تا صبح روز دوشنبه به گزارش رویترز،. آسیب دیده کارخانه گزارش حساب برای یک بخش کوچک از سامسونگ در کل گوشی های هوشمند تولید می باشد.

در ضمن سهام در استرالیا کاهش یافت و در اوایل تجارت با S&P/ASX 200 پایین تر از 1.6% به عنوان تقریبا تمام بخش ها کاهش یافته است. انرژی subindex کاهش 2.8 درصد به عنوان سهام شرکت های نفتی کاهش یافت. سانتوس سقوط 3.16% در حالی که Woodside نفت کاهش یافت تقریبا 5 درصد است.

بازارهای ژاپن بسته شده روز دوشنبه برای یک روز تعطیل است.

تحولات اطراف کروناویروس جدید شناخته شده به عنوان COVID-19 ادامه خواهد داد برای نظارت توسط سرمایه گذاران به عنوان آنها در تلاش برای تعیین پتانسیل اقتصادی تاثیر این بیماری است.

“COVID-19 اخبار باقی می ماند در جلو و مرکز در سرمایه گذاران ذهن با یک پرش در اخبار و گزارش موارد خارج از چین از کره جنوبی و خاورمیانه و ایتالیا” رودریگو Catril ارشد ارز تحلیلگر بانک ملی استرالیا نوشت: در صبح توجه داشته باشید.

“اخبار بیش از آخر هفته نمی خواهد که به کمک احساسات به عنوان ما شروع هفته جدید با تعداد موارد افزایش به بیش از 600 در کره جنوبی و بیش از 130 در ایتالیا. فوق العاده ای در مهار اقدامات در حال اجرا است که افزایش آمار برای اقتصاد جهانی” Catril گفت.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.337 بعد از دیدن اخیر 99.9 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 111.47 هر دلار پس از یک ضعف از سطح زیر 110.4 در معاملات هفته. دلار استرالیا در $0.6603 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.67 هفته گذشته است.

قیمت نفت سقوط در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 2.92% به $56.79 در هر بشکه رسید. نفت خام ایالات متحده در قرارداد آتی نیز کاهش یافته است 2.9% کاهش به $51.83 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>