کره جنوبی سهام افت نزدیک به 4% به عنوان کشور افزایش coronavirus هشدار به بالاترین سطح’

سهام در کره جنوبی منجر ضرر و زیان در میان عمده بازارهای آسیایی در روز دوشنبه پس از کشور خود را مطرح coronavirus هشدار به “بالاترین سطح” پس سریع سنبله در موارد بیش از آخر هفته.

این Kospi پایین بود 3.87% به 2,079.04 عنوان سهام خودروساز هیوندای موتور سقوط 4.3% در حالی که Kosdaq کاهش 4.3 درصدی به پایان آن روز معاملاتی در 639.29. برنده کره ای ضعیف به 1,219.22 هر دلار زیر سطح زیر 1200 دیده می شود در هفته گذشته.

کره جنوبی Korean Air Lines و Asiana Airlines نیز کاهش یافته است 6.16% و 6.09% بود. رویترز گزارش روز دوشنبه که هر دو از کره جنوبی به شرکت های هواپیمایی اعلام کرده بود آنها تعلیق پروازها به Daegu — کشور چهارم بزرگترین شهرستان با بیشترین تعداد coronavirus موارد — برای هم بودن.

هواپیمایی سهام در بقیه منطقه نیز کاهش یافت و در میان سرایت ترس. استرالیا هواپیمایی کوانتاس کاهش یافت 7.53% در حالی که هنگ کنگ در لیست سهام هواپیمایی چین شرقی و چین جنوبی هواپیمایی سقوط کرد 2.73% و 3.74% به ترتيب در بعد از ظهر تجارت است.

در صبح روز دوشنبه از کره جنوبی مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری از گزارش داد که هفت نفر فوت کرده اند از COVID-19. تعداد موارد افزایش یافته است به 161 موارد جدید آوردن مجموع به 763 در سراسر کشور — کشور با بسیاری از موارد در خارج از سرزمین اصلی است.’

گروه اوراسیا را اسکات ملوان گفت: CNBC در روز دوشنبه است که در حال حاضر ممکن است یک “فرصت خوبی” برای دولت کره جنوبی به افزایش هزینه های مالی.

“آنچه ما دیده ایم این است که ماه دولت در کره جنوبی واقعا بشود به صورت یک پاسخ چند هفته پیش در واقع دولت در حال حاضر صحبت کردن در مورد کشیدن واقعا از همه متوقف می شود مطمئن شوید که آن را می تواند حاوی اقتصادی و سلامت تاثیر این” ملوان که در آسیا و مدیر در گروه اوراسیا گفت: CNBC “Squawk Box.”

“در حال حاضر که ما در حال دیدن این سنبله در موارد و ما در حال گرفتن نزدیک به شورای ملی انتخابات در 15 آوریلth دولت و حتی بیشتر انگیزه در حال حاضر سعی کنید به پمپ بیشتر پول به اقتصاد و یا در غیر این صورت … حمایت از اقتصاد رو به جلو,” او گفت:.

او گفت: به طور کلی اثر این حرکت خواهد بود ناشناخته با توجه به این که “مشکل” گسترش فراتر از کره جنوبی و چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است.

صنایع سنگین سامسونگ الکترونیک روز شنبه اعلام کرد که یک coronavirus مورد تاييد شده بود در یک دستگاه تلفن همراه کارخانه مجتمع در کره جنوبی و در نتیجه خاموش شدن از کل تسهیلات تا صبح روز دوشنبه به گزارش رویترز،. آسیب دیده کارخانه گزارش حساب برای یک بخش کوچک از سامسونگ در کل گوشی های هوشمند تولید می باشد. سامسونگ الکترونیک سهام به پایین 4.05% در روز دوشنبه.

ویروس تحولات تماشا

در جای دیگر سهام در سرزمین اصلی چین مخلوط شد در روز است. شانگهای کامپوزیت پایین بود 0.28% به حدود 3,031.23 در حالی که شنژن جزء بود تا 1.23% به 11,772.38. شنژن کامپوزیت پیشرفته 1.364 درصد به حدود 1,933.36. هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و شاخص 1.73% به عنوان نرخ نهایی آن ساعت از معاملات.

در ضمن سهام در استرالیا نیز کاهش یافت و با S&P/ASX 200 بسته شدن 2.25% پایین تر در 6,978.30 به عنوان تقریبا تمام بخش ها کاهش یافته است. در مالزی FTSE بورسا مالزی KLCI شاخص کاهش یافت و بیش از 2.5% در بعد از ظهر و تجارت پس از نخست وزیر این کشور را Mahathir Mohamad ارائه استعفای خود را به پادشاه به گفته دفتر نخست وزیر است.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن 2.12% پایین تر است.

بازارهای ژاپن بسته شد در روز دوشنبه برای یک روز تعطیل است.

تحولات اطراف کروناویروس جدید شناخته شده به عنوان COVID-19 ادامه خواهد داد برای نظارت توسط سرمایه گذاران به عنوان آنها در تلاش برای تعیین پتانسیل اقتصادی تاثیر این بیماری است.

“COVID-19 اخبار باقی می ماند در جلو و مرکز در سرمایه گذاران ذهن با یک پرش در اخبار و گزارش موارد خارج از چین از کره جنوبی و خاورمیانه و ایتالیا” رودریگو Catril ارشد ارز تحلیلگر بانک ملی استرالیا نوشت: در صبح توجه داشته باشید.

“اخبار بیش از آخر هفته نمی خواهد که به کمک احساسات به عنوان ما شروع هفته جدید با تعداد موارد افزایش به بیش از 600 در کره جنوبی و بیش از 130 در ایتالیا. فوق العاده ای در مهار اقدامات در حال اجرا است که افزایش آمار برای اقتصاد جهانی” Catril گفت.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.606 بعد از دیدن اخیر 99.9 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 111.54 هر دلار پس از یک ضعف از سطح زیر 110.4 در معاملات هفته. دلار استرالیا در $0.6592 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.67 هفته گذشته است.

قیمت نفت کاهش یافت و در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 2.58% به $56.99 در هر بشکه رسید. نفت خام ایالات متحده در قرارداد آتی نیز کاهش یافته است 2.49% به $52.05 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>