کره جنوبی سهام افت 9% پس زودتر متوقف و فیلیپین کاهش مییابد بیش از 11 درصد

سهام در آسیا و اقیانوس آرام خود را از دست داده زودتر حرکت رو به بالا در بعد از ظهر پنجشنبه تجارت به عنوان نگرانی از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه داد: به وزن در تمایلات سرمایه گذار.

بازارهای عمده در منطقه سقوط به قلمرو منفی با کره جنوبی Kospi پیشرو ضرر و زیان آن را به عنوان کاهش یافته است 9.1% در حالی که Kosdaq اول سقوط 9.66%. کره ارز گفت: قبل از آن باعث قطع کننده مدار پس از Kospi کاهش 8 درصدی تجارت متوقف 20 دقیقه با توجه به انتخاب.

هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و شاخص 4.25 ٪ در بعد از ظهر.

در فیلیپین که در آن معاملات متوقف شد در اوایل این هفته PSE کامپوزیت شاخص کاهش یافت 11.57% به عنوان آن را از سر گرفته و در روز پنج شنبه.

در جای دیگر در جنوب شرقی آسیا جاکارتا شاخص مرکب معامله 5.29% پایین تر است. اندونزی بورس قبلا اعلام توقف موقت در تجارت پس از جاکارتا کامپوزیت شاخص کاهش یافت 5 درصد است.

در استرالیا, S&P/ASX 200 گذشته بود پایین 3.38% پس زودتر پریدن بیش از 2٪. مشاغل آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط اداره آمار استرالیا نشان داد که بطور تطبیقی فصلی نرخ بیکاری در ماه فوریه در 5.1%.

سرزمین اصلی چین سهام تضعیف به عنوان ترکیبی شانگهای کاهش یافته است بیش از 2 ٪ در حالی که شنزن کامپوزیت ریخته 1.461%.

شاخص Nikkei 225 در ژاپن تضعیف 1.98% در حالی که شاخص Topix اضافه شده 0.42%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن کاهش یافت و شاخص 5.72%.

“آنچه واقعا قرار دادن فشار بر بازارهای سهام در حال حاضر است که در واقع نقدینگی از بازارهای اعتباری,” شان تیلور, chief investment officer برای آسیا و اقیانوس آرام در DWS گفت CNBC “و نشانه” در روز پنج شنبه.

تیلور گفت: سرمایه گذاران باید “بسیار محتاط” و حفظ “بسیار مایع” در میان است.

تحولات اطراف جهانی شیوع کروناویروس در ادامه به تماشا در روز پنج شنبه.

بانک مرکزی استرالیا (RBA) پنج شنبه اعلام کرد یک “بسته جامع” از جمله کاهش نرخ بهره را 0.25% برای حمایت از اقتصاد کشور به آن چنگ زدن با تاثیر این ویروس.

“در برخی از نقطه این ویروس شامل می شود و اقتصاد استرالیا را بازیابی” رئیس بانک مرکزی استرالیا فیلیپ لاو در بیانیه ای گفت. “در این فاصله یک اولویت برای بانک مرکزی است برای حمایت از شغل و درآمد و کسب و کار به طوری که زمانی که بحران بهداشت و درمان فروکش کشور نیز قرار داده شده است برای بازیابی به شدت.”

در همین حال ایالات متحده فدرال رزرو به استناد آن اورژانس اقتدار روز چهارشنبه به ایجاد یک backstop برای نخست بازار پول صندوق های متقابل است. جدید بازار پول متقابل نقدینگی صندوق به ارائه وام به موسسات مالی برای خرید دارایی ها از نخست وجوه بازار پول.

سهام در این منطقه قبلا بدست افزایش پس از بانک مرکزی اروپا اعلام کرد یکشنبه جدید و همه گیر اضطراری خرید برنامه است که با استفاده از €750 میلیارد دلار (حدود. $821 میلیارد دلار) برای خرید اوراق بهادار برای کمک به حمایت از اقتصاد اروپا است.

“بانک مرکزی اروپا خواهد شد اطمینان حاصل شود که تمام بخش های اقتصاد می تواند به نفع از حمایت مالی شرایط است که آنها را قادر به جذب این شوک” بانک مرکزی گفت: در یک نسخه. “این امر به همان اندازه به خانواده ها و شرکت ها و بانک ها و دولت ها است. شورای حکومتی انجام خواهد داد همه چیز لازم را در ماموریت خود را.”

تا کنون حداقل 207,860 آلوده شده اند در حالی که حداقل 8,657 زندگی گرفته شده توسط این بیماری در سطح جهانی با توجه به آخرین اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی است.

یک شبه در وال استریت شاخص Dow Jones Industrial Average کاهش یافته است 1 ، 338 پر.46 امتیاز به 19,898.92. این شاخص برای اولین بار زیر 20,000 پس مارس 2017. S&P 500 با کاهش 5.2 درصد به 2,398.10 به پایان رسید و آن روز معاملاتی نزدیک به 30 درصد کمتر از یک رکورد در ماه گذشته. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 4.7% به 6,989.84.

قیمت نفت گزاف گویی محو

قیمت نفت در مقایسه زودتر سود پس از تندرست از چهارشنبه ضرر و زیان است. در بعد از ظهر امروز در خلال معاملات روز پنجشنبه بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت شد 1.13% بالاتر در $25.16 در هر بشکه رسید. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت اضافه شده 6.28% به $21.65 در هر بشکه رسید.

این حرکت پس از آن صورت قیمت نفت سقوط به سوم بدترین روز در تاریخ ثبت در روز چهارشنبه. خام ایالات متحده کاهش یافت و 24.4% به حل و فصل در $20.37 در هر بشکه پایین ترین سطح خود از فوریه. 2002. نفت برنت کاهش یافته است 14.1% به $24.67 آن پایین ترین سطح از سال 2003.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 101.361 پس از صعود از سطوح زیر 100 روز گذشته است.

ین داد و ستد در 109.26 هر دلار پس از دیدن سطح زیر 106 پیش از آن در هفته. دلار استرالیا تغییر در $0.5562 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.6 پیش از آن در هفته.

— CNBC توماس فرانک و استیو Liesman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>