کره جنوبی افزایش سطح هشدار به حداکثر ایتالیا و ایران موارد سنبله

کره جنوبی مقامات بهداشتی اسپری ضد عفونی کننده در مقابل Daegu شعبه Shincheonji کلیسای عیسی مسیح در جنوب شرقی شهر دائگو در فوریه 21 سال 2020 است.

Jung Yeon-je | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

10:10 pm: رئیس جمهور تهمت می گوید چین یازدهم در حال انجام یک “کار خوب” مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تکرار باور است که نخست وزیر چین شی جین پینگ در حال انجام یک “کار خوب” مبارزه با سریع-پخش coronavirus و یازدهم را “حل” مشکل است. او افزود که این ویروس است که “تحت کنترل” در آمریکا

وجود 35 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده آمریکا که از صبح روز یکشنبه.

10:00 pm: ترکیه بسته مرز با ایران بیش از coronavirus نگرانی

ترکیه بسته شدن مرز خود را با ایران برای جلوگیری از عفونت از کشور وزارت بهداشت یکشنبه اعلام کرد. حرکت آمده به ایران گزارش شده 43 نفر زن و هشت مرگ و میر ناشی از ویروس است.

تمام بزرگراه ها و راه آهن و اتصال ترکیه به ایران بسته خواهد شد که از 5 p. m. به وقت محلی وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت:, و اضافه کرد که پروازها از ایران نیز به حالت تعلیق درآمد.

9:36 pm: ایتالیا لغو کارناوال ونیز به عنوان ویروس موارد افزایش شش برابر

ایتالیایی مقامات لغو کارناوال ونیز یک رویداد سالانه است که در حال حاضر کشیده شده و هزاران نفر آن را به عنوان سراسیمه برای جلوگیری از coronavirus به سرعت در حال گسترش در این کشور ، این رویداد در روز شنبه خواهد بود و باید اجرا شود و تا سه شنبه.

مدارس و دانشگاه ها موزه ها و دیگر فضاهای عمومی بسته خواهد شد در ونیز و اطراف آن منطقه ونتو در خاموش شدن مجموعه به گذشته از طریق حداقل Mar. 1. ایتالیا با موارد جدید coronavirus را به شدت افزایش یافت و از 18 به 133 در طول تعطیلات آخر هفته.

7:52 pm: کره جنوبی تایید ششم مرگ

ششمین فرد فوت شده از coronavirus در کره جنوبی, این کشور مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری گفت: یکشنبه شب. کره جنوبی موارد جدید شروع به پریدن کرد بیش از 169 آخر هفته, آوردن مجموع آن آلوده به 602.

7:07 pm: چین یازدهم می گوید coronavirus وضعیت هنوز هم “جدی و پیچیده”

نخست وزیر چین شی جین پینگ گفت: coronavirus وضعیت در چین است که هنوز هم “جدی و پیچیده” با توجه به انتخاب و ترجمه رسانه های دولتی. او همچنین گفت که این کشور حفظ خواهد یک “محتاطانه” سیاست های پولی و معرفی سیاست جدید اقدامات در موقع راه رویترز گزارش داد.

“این یک بحران برای ما است و آن را یک آزمون بزرگ” یازدهم گفت: آن را “بزرگترین اضطراری برای بهداشت عمومی” پس از کمونیست چین تاسیس در سال 1949.

چین است که کانون جدید coronavirus با 76,936 موارد و 2,442 مرگ و میر در سرزمین اصلی به عنوان Feb. 22. بسیاری از کسب و کار و مدارس باقی می ماند بسته با اقتصاددانان پیش بینی کاهش سرعت رشد اقتصادی این کشور از 1.4 میلیارد دلار است.

7:00 pm: سوم الماس شاهزاده خانم کروز کشتی مسافری می میرد در ژاپن

یک سوم مسافری از ویروس زده کشتی کروز الماس شاهزاده درگذشت, ژاپنی, مقامات بهداشت گفت:. بیمار که گفته شد از حذف کشتی پس از آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, یک مرد ژاپنی در 80s گفته می شود در حال حاضر مبتلا به سایر بیماری های تنفسی. در این بیانیه از ژاپن وزیر بهداشت با اشاره به علت مرگ به عنوان ذات الریه. دو مسافر قبل از مرگ نیز شهروندان ژاپنی در 80s.

بیش از 600 نفر در کروز تراشه مستقر در ژاپن در یوکوهاما خلیج آزمایش مثبت برای این ویروس وجود به هفته قرنطینه. این کشتی دارای بالاترین غلظت از افراد آلوده در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن ویروس گرفته بیشترین تلفات.

5:46 pm: ایران تایید جدید مرگ; 8 مجموع 43 آلوده

ایران تایید کرده است جدید مرگ از coronavirus آوردن آن در مجموع مرگ و میر در کشور را به هشت. ایران در حال حاضر 43 تایید موارد عفونت ایرانی مقامات وزارت بهداشت گفت: با توجه به رویترز. این نشانه یک جهش قابل توجهی از آخرین فیلم های موجود که گزارش از Feb. 22 که ذکر شده 18 مورد.

5:15 pm: ایتالیا موارد پرش به 89 در لومباردی منطقه بیش از 100 کشور

ایتالیا norther منطقه لمباردی اعلام کردند افزایش تایید coronavirus موارد به 89 آوردن این کشور در مجموع بیش از 100 منطقه فرماندار گفت:. ایتالیا دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده در اروپا است.

در این دو بدترین آمار مناطق لومباردی و ونتو رویدادهای ورزشی لغو شده است و مقامات بسته مدارس و دانشگاه ها با توجه به گزارش رویترز.

ده شهر در شمال ایتالیا رفت و به طور موثر به مستند در روز شنبه پس از مرگ دو نفر آلوده و در حال رشد خوشه از موارد با لینک مستقیم به منبع از شیوع بیماری در خارج از کشور.

4:11 pm: کره جنوبی موارد پرش به 602 پس از 46 مورد جدید گزارش

کره جنوبی که گزارش 556 موارد جدید کروناویروس فقط صبح روز یکشنبه تایید کرده است یکی دیگر از 46 آوردن مجموع به 602 کره مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری (KCDC) گفت: در بعد از ظهر یکشنبه.

بیش از 50 درصد از موارد جدید سرچشمه در یک کلیسا در شهر دائگو در این کشور جنوب شرق پس از 61 سال که رفت و به خدمات وجود تست مثبت برای این بیماری در هفته گذشته رویترز گزارش داد. زن شناخته شده به عنوان “بیمار 31.”

3:56 pm: وزیر امور مالی فرانسه می گوید: گردشگری پایین تا 40 درصد به دلیل ویروس

فرانسه در بخش گردشگری شده است ضربه سخت coronavirus شیوع این کشور سرمایه گذاری گفت.

“ما کمتر گردشگران البته در فرانسه حدود 30 درصد 40 درصد کمتر از حد انتظار” Bruno Le Maire گفت CNBC روز یکشنبه در G-20 جلسه در ریاض, عربستان سعودی.

گردشگری حساب برای نزدیک به 8 درصد از فرانسه تولید ناخالص داخلی. این استقبال در حدود 2.7 میلیون گردشگران چینی هر سال که, Le Maire گفت: “همان نخواهد بود البته در سال 2020 است.” فرانسه در گزارش 12 مورد تأیید این ویروس و مرگ, با توجه به که گزارش مورخ Feb. 22.

3:15 pm: کره جنوبی افزایش سطح هشدار به حداکثر

دولت کره جنوبی ماه Jae-در اعلام کرد این کشور از 51 میلیون در بالاترین ممکن است هشدار یکشنبه به عنوان تایید coronavirus موارد جهش به بیش از 600 فقط در چند روز.

هشدار − سطح 4 و یا “جدی” − به دولت اجازه می دهد برای قفل کردن شهرستانها و قدرتمند دیگر اقدامات برای مهار این بیماری را شیوع است که تا کنون ایجاد می شود 5 مرگ و میر در کشور است.

“آینده چند روز خواهد بود یک زمان بحرانی برای ما” آقای مون گفت: در یک جلسه اضطراری در روز یکشنبه. “این خواهد بود که سرنوشت زمانی که دولت مرکزی دولتهای محلی, مقامات بهداشتی و پزشکی پرسنل و تمامی مردم باید دستمزد یک هماهنگ پاسخ به این مشکل است.”

12:21 pm: ژاپنی وزیر پس از معذرت خواهی که متحرك کشتی کروز آزمایش مثبت برای coronavirus

ژاپن وزیر بهداشت صادر کرده است عذرخواهی بعد از زنانی که در سمت چپ قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. زن گزارش شده بود در 60s بود تحت قرنطینه در کشتی برای 14 روز اما آزمایش مثبت در آزمون دیگری در Tochigi ریاست است که در شمال توکیو است.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو نشان داد که 23 نفر بودند متحرك در روز چهارشنبه و پنج شنبه تا به حال قرار نیست آزمون پس قبل از Feb. 5. وزارت کار برای رسیدن به آنها را برای آزمایش او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در توکیو در شب شنبه با توجه به انتخاب.

“ما عمیقا عذر خواهی برای این وضعیت ناشی از نظارت ما,” کاتو گفت. “ما همه اقدامات لازم مانند دو چک برای جلوگیری از عود.”

12:05 pm: انسان در هوبئی را نشان نمی دهد علائم تا 27 روز بعد

هوبئی دولت در روز شنبه گفت: 70 سال نشان نداد علائم تا 27 روز بعد او با آلوده coronavirus.

که پیشنهاد دوره کمون می تواند بیش از 14 روز است.

10:50 am: هنگ کنگ مسافران الماس شاهزاده کشتی کروز وارد خانه

یک سوم اجاره هواپیما تخلیه هنگ کنگ از ساکنان این قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ژاپن وارد خانه در صبح روز یکشنبه با توجه به South China Morning Post گزارش.

پنج ساکنان در هواپیما بودند در میان بیش از 200 که تخلیه از روز پنج شنبه. همه آنها در خدمت یک هفته دو دوره قرنطینه در هنگ کنگ است.

همانطور که از شنبه وجود دارد 70 موارد تایید شده در این شهرستان گفت: این گزارش.

9:55 am: چین گزارش 648 جدید موارد 97 اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 648 جدید مورد تأیید و 97 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 22.

که به ارمغان می آورد به سرزمین اصلی را در مجموع به 76,936 موارد و 2,442 مرگ و میر.

9:23 am: کره جنوبی گزارش 123 موارد جدید چهارم, مرگ

کره جنوبی گزارش داد یک پرش از 123 مورد جدید در آوردن این کشور در مجموع به 556 آلوده با توجه به این کشور برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در صبح روز یکشنبه. همچنین گزارش شده بیش از دو مرگ و میر آوردن تعداد کل مرگ و میر به چهار.

بیشتر از نیمی از موارد مرتبط شده اند به شیوع بیماری در یک شاخه از Shincheonji کلیسای عیسی در کشور چهارم بزرگترین شهر Daegu. بیش از 1 ، 000 افرادی که با حضور در کلیسا به گزارش آنفولانزا مانند علائم.

از 123 موارد جدید, 63 از کلیسا در Daegu, با توجه به سازمان بهداشت.

مقامات همچنین بررسی ارتباط احتمالی بین churchgoers و افزایش عفونت در Cheongdo بیمارستان که در آن بیش از 110 نفر آلوده شده اند تا کنون بیشتر بیماران در بیماری های روانی بخش است.

در ضمن سامسونگ الکترونیک در روز شنبه را تایید کرد یکی از coronavirus مورد در آن تلفن کارخانه در کره جنوبی که ناشی از آن برای خاموش کردن کل تسهیلات به گزارش رویترز،.

8:30 am: موارد در ایتالیا پرش

عفونت در ایتالیا شاهد یک افزایش شدید, افزایش به 79 نفر روز شنبه با دو مرده با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

در این دو بدترین آمار مناطق لومباردی و ونتو رویدادهای ورزشی لغو شده است و مقامات بسته مدارس و دانشگاه ها با توجه به گزارش رویترز. سری مسابقات فوتبال در این مناطق را نمی توان در روز یکشنبه.

ده شهر در شمال ایتالیا رفت و به طور موثر به مستند در روز شنبه پس از مرگ دو نفر آلوده و در حال رشد خوشه از موارد با لینک مستقیم به منبع از شیوع بیماری در خارج از کشور.

اطلاعات نشانه آن است که بار خوانده شده ‘Coronavirus جمعیت دعوت شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی به در خانه باقی می ماند’ تصویر در روستای کسلپوسترلنگو جنوب شرقی میلان در فوریه 22 سال 2020 است.

میگوئل مدینه | AFP

شرکت ها باید گفت: کارکنان از ویروس-مناطق ضربه به ماندن در خانه در این گزارش گفت:. لومباردی و ونتو قلب ایتالیا صنعتی منطقه و هر دو را تا 30 ٪ از تولید ناخالص داخلی خروجی.

7:55 am: هوبئی گزارش 630 موارد جدید

چین هوبئی استان گزارش 630 جدید مورد تأیید و 96 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 22.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در استان به 64,084 و مرگ و میر به 2,346 دفاع کند گرفته شد.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

3:58 pm: ویروس, موارد, افزایش, کره جنوبی

تعداد coronavirus موارد سه برابر شده در کره جنوبی روز شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با تعداد موارد تایید شده در کشور صعودی به 433 از 156 بیش از یک دوره 24 ساعته. افزایش موارد می افزاید: به ترس در میان مقامات بهداشتی که ویروس است که به 28 کشور می تواند تبدیل به یک جهانی همه گیر.

بیش از نیمی از موارد در کره جنوبی متصل به Shincheonji کلیسای عیسی مسیح, و بیش از یک هزار نفر از کاربران گزارش داده اند که پتانسیل علائم ویروس. منطقه اطراف فرقه مسیحی کلیسا در Daegu عمده شهرستان در کره جنوبی تبدیل شده خالی به عنوان کسب و کار وجود دارد شاتر.

کره جنوبی مقامات بهداشتی اسپری ضد عفونی کننده در مقابل Daegu شعبه Shincheonji کلیسای عیسی مسیح در جنوب شرقی شهر دائگو در فوریه 21 سال 2020 است.

Jung Yeon-je | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

2:36 pm: 7 رودخانه کشتی های کروز به خانه پزشکی کارگران در ووهان

چینی رسانه های دولتی گزارش داد که هفت کشتی به ارمغان آورد به شهر ووهان در استان هوبئی تبدیل خواهد شد به طور موقت اقامت برای کارکنان پزشکی در این شهرستان است.

هزاران نفر از کارکنان پزشکی از سراسر کشور آورده شده است به هوبئی برای کمک به این استان شامل شیوع.

Xinhua News گزارش داده است که کشتی ها به طور معمول به عنوان river cruises در سه دره محبوب و دیدنی توریستی منطقه در امتداد رودخانه یانگ تسه. خبرگزاری دولت گفت: این که کسب و کار کشتی کروز در سه دره بسته شده بود با توجه به شیوع.

این حرکت در میان اوج موشکافی پس از صدها نفر از مسافران در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز قرارداد جدید کروناویروس. —وانگ

12:20 pm: که ترس از گسترش ویروس به کشور در آفریقا

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ملاقات با مقامات آفریقایی از ژنو در صبح روز شنبه به اصرار آنها را به آماده شدن برای یک پتانسیل گسترش coronavirus در سراسر آفریقا.

فقط یک مورد تایید شده است در این قاره اما مقامات بهداشت ترس از افزایش جهانی گسترش ویروس به خصوص در کشورهای کمتر توسعه یافته سیستم مراقبت های بهداشتی.

چه کسی می گوید آن را حمل بیش از 30 ، 000 مجموعه از تجهیزات حفاظت فردی به شش کشور در آفریقا است و قرار است به کشتی 60,000 مجموعه های بیشتر به 19 کشور در هفته های آینده. آن را نیز ارائه آنلاین دوره های آموزشی برای 11,000 آفریقایی سلامت کارگران و همچنین به عنوان مشاوره به کشورهای در مورد نحوه انجام غربالگری آزمایش و درمان.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: صندوق بین المللی پول کاهش رشد اقتصاد جهانی پیش بینی موارد افزایش در کره جنوبی

— CNBC کریستین وانگ اما Newburger و خبر مربوط به کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>