کره جنوبی جدید کروناویروس جبهه به عنوان 100 تازه مورد تایید

کره جنوبی تبدیل شده است جدیدترین جبهه شیوع کروناویروس در خارج از چین به 100 نفر در روز جمعه تایید کرد.

بهداشت و درمان اضطراری اعلام شد در جنوب شرقی شهر دائگو در کشور, چهارمین, که در آن موارد جدیدی از COVID-19بیماری ناشی از این ویروس تشخیص داده شد.

دولت مجبور شد به تمرکز بر روی مراحل شامل داخلی گسترش coronavirusنه فقط ورود آن از خارج از کشور به عنوان تعداد کل موارد در کشور رسیده 204.

یک زن در 50s شد کره جنوبی‘s دوم مرگ از COVID-19 روز جمعه پس از او منتقل شده از تعجب به جنوب شرقی شهر بوسان.

Disinfectant is sprayed in front of the Shincheonji Church of Jesus in Daegu
تصویر: مواد ضد عفونی کننده اسپری در مقابل Shincheonji کلیسای عیسی در Daegu

در دیگر coronavirus تحولات:

  • سرزمین اصلی چین گزارش یک سقوط بیشتر در جدید روزانه ویروس موارد در روز جمعه به 889 آوردن تعداد کل مشکوک و تایید موارد به 75,467
  • در چین بیشتر 118 نفر کشته در جمعه افزایش و در مجموع به 2,236 فتح کرد گرفته شد
  • 14 نفر فوت کرده اند در خارج از سرزمین اصلی: چهار در ایران در هنگ کنگ دو در کره جنوبی دو از الماس شاهزاده خانم کروز بوش در فرانسه و ژاپن و فیلیپین و تایوان
  • دو نفر در ایران از COVID-19 روز جمعه پس از دو درگذشت, در روز پنج شنبه با 13 بیشتر موارد تایید آوردن مجموع به 18
  • شش نفر در ایتالیا لمباردی منطقه قرارداد بسته اند این ویروس پس از روز شنبه برای اولین بار در کشور
  • فیلم نشان داد رقصندگان از شانگهای شرکت باله آموزش ماسک صورت پس از دو هفته خود به قرنطینه
  • حدود 35 انگلیسی, مسافران در الماس شاهزاده کشتی قرنطینه در یوکوهاما ژاپن با توجه به توان خانه پرواز در شب جمعه
  • در مجموع 634 مسافران کروز قرارداد COVID-19 از جمله چهار انگلیسی
  • معترضان در اوکراین حمله به اتوبوس حامل evacuees از چین به بیمارستان پس از یک ایمیل جعلی به اشتباه ادعا کرد برخی از در حال حاضر قرارداد این ویروس.

در کره جنوبی و بسیاری از موارد مرتبط شده اند به یک بحث برانگیز کلیسا در Daegu است که مارک به عنوان یک فرقه به عنوان آن را می بیند بنیانگذار Lee Man-hee به عنوان یک فرشته از عیسی فرستاده شده به شهادت در مورد برآورده نبوت از کتاب وحی است.

این Shincheonji کلیسا که در حدود 200 ، 000 پیروان گفت: این بسته تمام 74 سالن در سراسر کره جنوبی و گفت: پیروان به تماشای آن عبادت خدمات در یوتیوب.

مقامات بهداشت در حال ضد عفونی آن کلیسا در Daegu است که حدود 8000 پیروان و خیابان های شهر را خالی کرده بودند در روز جمعه.

61-سال-که در مراسم Daegu شعبه تایید شد به عنوان داشتن COVID-19 18 فوریه و اعتقاد بر این است “superspreader” از این ویروس در داخل کلیسا.

تشخیص پزشکان او را پس از او گرفته شده بود به بیمارستان به علت تصادف و ایجاد یک تب سه روز بعد.

رقصنده باله آموزش ماسک در میان شیوع کروناویروس

او تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی و آگاه است از آمدن به تماس با سایر بیماران آلوده, مقامات گفت.

شناخته شده به عنوان “بیمار 31” او با حضور در کلیسا در Daegu شده بود و به یک مراسم تشییع جنازه با حضور چند تن از اعضای کلیسا ایجاد یک “superspreading رویداد” مقامات بهداشت و درمان گفت.

Daegu's central shopping street was empty as a health emergency was declared
تصویر: Daegu مرکزی خرید خیابان خالی بود به عنوان یک بهداشت و درمان اضطراری اعلام شد

رئیس جمهور مون جائه در دستور اقدام فوری برای پیگیری کردن پیروان که به تازگی بازدید Daegu کلیسا و یک بیمارستان در جنوب شرقی شهر Cheongdo که در آن بسیاری از موارد گزارش شده است در سه روز گذشته.

سه پرسنل نظامی نیز تایید کرد که داشتن COVID-19 روز جمعه پس از به تازگی در Daegu.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

ملوان در جزیره ججو و ارتش در, North Chungcheong استان آزمایش مثبت در حالی که افسر نیروی هوایی مستقر در Daegu که تا به حال سفر به مقر نظامی در مرکزی کره جنوبی نیز بود باعث قرنطینه از 80 سربازان وجود دارد.

مقامات همچنین 3,500 ارشد رفاه مراکز در سراسر سئول پایتخت به عنوان افراد مسن هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا COVID-19.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: افزایش موارد در کره جنوبی نیست سیگنال افزایش خطر جهانی همه گیر به این موارد عمدتا مربوط به شناخته شده موجود در خوشه از عفونت.

South Korean marines placed a barricade at the entrance of a navy base in Jeju Island after a marine contracted COVID-19
تصویر: کره جنوبی تفنگداران دریایی قرار می گیرد مانع شدن در ورودی یک پایگاه نیروی دریایی در جزیره ججو پس از یک دریایی قرارداد COVID-19
A woman waits for customers in a shop in Beijing
تصویر: یک زن منتظر برای مشتریان در یک فروشگاه در پکن

چین حاکم دفتر سیاسی هشدار داد در روز جمعه نقطه عطف از شیوع این بیماری در چین هنوز است به عنوان آن گفت: این وضعیت در هوبئی استان که در آن سرچشمه باقی مانده شدید و پیچیده است.

تلویزیون دولتی به نقل از رئیس جمهور چین گفت که در حالی که این تاثیر از coronavirus در اقتصاد چین آشکار است آن را با اعتماد به نفس آن را نمی خواهد به توقف طولانی مدت روند رو به بالا.

آن گفت: سیاست های مالی خواهد بود فعال و موثر در حالی که محتاطانه سیاست های پولی خواهد بود بیشتر انعطاف پذیر با دولت آماده به دفع کردن سیستمیک خطرات مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>