کره جنوبی جهش 3%; چین گزارش سه ماهه اول افت تولید ناخالص داخلی در coronavirus تاثیر

سهام در آسیا افزایش یافت در صبح روز جمعه و تجارت به عنوان سرمایه گذاران شانه ای بالا انداخت رسمی انتشار داده است که نشان داد اقتصاد چین کاهش 6.8% در سه ماهه اول.

کره جنوبی Kospi led سود در میان منطقه بازارهای عمده آن را به عنوان رسید 3.26% در حالی که Kosdaq شاخص اضافه شده 1.35%.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شروع به پریدن کرد 2.49% در تجارت به عنوان سهام شاخص سنگین وزن سریع خرده فروشی و Softbank گروه یافت بیش از 4 ٪ در هر. این شاخص Topix نیز به دست آورد 1.24%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص شروع به پریدن کرد 2.25%.

سرزمین اصلی چین سهام انرزی در اوایل تجارت با ترکیبی شانگهای تا 0.88% در حالی که شنزن کامپوزیت اضافه شده 0.997%.

در ضمن سهام در استرالیا پیشرفته با S&P/ASX 200 به دست آوردن 2.41%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن رشد شاخص 2.31%.

چین در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی به شدت افت

چین در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی کاهش 6.8 درصد در سال 2020 نسبت به یک سال پیش بر اساس اطلاعات اداره ملی آمار چین است.

این اولین کاهش فصلی از سال 1992 زمانی که رسمی تولید ناخالص داخلی فصلی, گزارش آغاز شده است به گزارش رویترز،. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود تولید ناخالص داخلی چین به کاهش یافته است 6.5% از سال گذشته افت شدید از 6 درصد رشد ثبت شده در سه ماهه چهارم سال 2019.

سرمایه گذاران شده است از نزدیک به تماشای اقتصادی از چین برای بینش در قدر از coronavirus اقتصادی. به عنوان کشور — که در آن اولین مورد از این ویروس گزارش شده است — تلاش برای آوردن اقتصاد خود را به عقب به سرعت آن چهره headwinds به عنوان تقاضای جهانی با یک ضربه در میان گسترش این بیماری در سطح جهان است.

شاخص های آتی ایالات متحده موشک وار رفتن

در ضمن ما آتی سهام شروع به پریدن کرد در شبانه تجارت stateside پس از یک گزارش که گفت: Gilead Sciences مواد مخدر نشان دادن اثربخشی در درمان coronavirus. میانگین صنعتی داو جونز آتی سر به فلک کشید 884 امتیاز با اشاره ضمنی به دست آوردن حدود 871 امتیاز در روز جمعه. S&P 500 آتی و نزدک آتی نیز با اشاره به جمعه باز کردن دستاوردهای این دو شاخص.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 99.756 لغزش به زیر 100 سد.

ین داد و ستد در 107.71 هر دلار دیده می شود سطح زیر 107.4 پیش از آن در هفته معاملاتی. دلار استرالیا تغییر در $0.6369 هنوز خاموش سطوح بالاتر از $0.64 دیده می شود در اوایل این هفته.

قیمت نفت افزایش یافت در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت پریدن 1.98% به $28.37 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز به دست آورد 0.2% کاهش به $19.91 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>