کره جنوبی تایید مرگ برای اولین بار از coronavirus; هوبئی گسترش کار تعلیق

یک ضد عفونی کارگر در دنده محافظ sterilizes یک رستوران در برابر رمان coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده ووهان coronavirus در تانگ-در بازار قرار داده شده در مرکز سئول در فوریه 07, 2020.

Woohae چو

7.14 pm: سیگنال مخلوط از شرکت های اروپایی بیش از coronavirus تاثیر

شرکت های اروپایی شده اند ارسال سیگنال مخلوط بیش از پتانسیل تاثیر مالی از این بیماری همه گیر. انگلیسی-هلندی هواپیمایی گروه Air France-KLM در روز پنج شنبه هشدار داد که ضربه به درآمد از این ویروس می تواند تا آنجا که $200 میلیون دلار است. قبلا شرکت اشنایدر الکتریک آن گفت: انتظار می رود این ویروس به هزینه آن در حدود 300 میلیون یورو ($324 میلیون دلار) در سه ماهه اول با توجه به تعطیلی کارخانه در چین. حمل و نقل غول Moller عراقچی همچنین گفت: آن سال 2020 چشم انداز نهفته شیوع. این انتظار نرخ حمل و نقل به رها کردن به دلیل کاهش تقاضا برای کالاهای کانتینری حمل و نقل.

نه همه شرکت ها پس از بدبینی با این حال: CFO از خودروساز BMW گفت: این شرکت تا به حال هیچ نشانه ای که می تواند به مسائل مربوط به عرضه با توجه به این ویروس است. غول نفتی شل روز پنجشنبه گفت که در حالی که آن را دیدم ضعیف شرایط بازار “با توجه به سابقه عرضه جدید در آینده دو پی در پی زمستان های معتدل و Coronavirus وضعیت ما انتظار تعادل به بازگشت رانده شده توسط ترکیبی از ادامه رشد تقاضا و کاهش عرضه در آینده جریان تا اواسط 2020s.”

7:06 pm: اپل آی فون ساز Foxconn می گوید آن را با احتیاط راه اندازی مجدد تولید در چین

Foxconn بزرگترین قرارداد تولید کننده الکترونیک و بزرگترین اسمبلر از محصولات اپل روز پنجشنبه گفت این است که با احتیاط شروع مجدد تولید در اصلی آن گیاهان در چین, رویترز گزارش داد, اما آن هشدار داد درآمد صدمه دیده خواهد شد در این سال توسط coronavirus بیماری همه گیر.

6.15 pm: چین هوبئی می پرسد شرکت نه به سر کار قبل از مارس 11 با توجه به Coronovirus

چین هوبئی استان خواسته است شرکت نه به سر کار قبل از مارس 11 با توجه به شیوع اگر چه کسانی که درگیر در بیماری پیشگیری و کنترل و خدمات عمومی معاف هستند. تعلیق از کار را برای بسیاری از شرکت ها به علت پایان در فوریه 21.

در یک بیانیه رسمی آن Weibo account, استان گفت: مدارس در حال نیست دوباره باز تا اطلاع ثانوی. – هالی Ellyatt

4.22 pm: کره جنوبی گزارش اولین مرگ ناشی از کوروناویروس

کره جنوبی گزارش داد که اولین مرگ ناشی از کروناویروس در روز پنج شنبه. این کشور در مرکز کنترل بیماری ها (KCDC) گزارش 22 جدید تایید موارد این ویروس با مرحوم در میان این تعداد است. علت مرگ در دست بررسی است. – هالی Ellyatt

3.51 pm: چین تجارت مقام وزارت هشدار ممکن است در دراز مدت تاثیر coronavirus در بخش های کلیدی

یک مقام رسمی از چین بازرگانی وزارت شناسایی صنایع خواهد شد که به شدت تحت تاثیر اگر coronavirus طول می کشد یک مدت زمان نسبتا طولانی.

Li Xinggan مدیر بخش تجارت خارجی در وزارت بازرگانی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که “با توجه به نظارت مستمر از مناطق کلیدی و صنایع اگر (ویروس) همچنان به قوت خود باقی بماند در حالی که برای مواد غذایی و فشرده صنایع با زنجیره صنعتی انتظار می رود که آسیب دیده بیشتر,” او گفت: با توجه به CNBC ترجمه از سخنان خود. – هالی Ellyatt

2:57 pm: ژاپن تایید دو سالمند مسافران از الماس شاهزاده درگذشت

ژاپن وزارت بهداشت به تایید مرگ دو مسافر که در هیئت مدیره ویروس زده الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که تحت قرنطینه در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

وزارت بهداشت, کار و رفاه گفت: در وب سایت خود را که یک مرد مسافر و یک مسافر هم در خود 80s, درگذشت, پس از بازگشت از کشتی کروز که در آن بیش از 600 نفر آلوده شدند. هر دو ساکنان ژاپن است.

به طور جداگانه یک کارمند وزارت بهداشت و درمان و کارکنان از دبیرخانه کابینه نیز مبتلا به این ویروس وزارت گفت. هر دو مشغول به کار در الماس شاهزاده خانم. — جوانا قهوهای مایل به زرد

1:25 pm: ماکائو قمار بازگشایی پس از دو هفته تعلیق

ماکائو قمار شد تا برای بازگشایی در روز پنج شنبه پس از دو هفته تعلیق در تلاش برای کنترل شیوع ویروس.

شهر بازی تنظیم, اما اعمال قوانین سختگیرانه در قمار با توجه به گزارش جنوب چین صبح پست. مردم در جداول مورد نیاز به پوشیدن ماسک و تنها نیمی از جداول در کف بازی اجازه داده شد بود باز برای اطمینان کافی فاصله بین مردم با توجه به گزارش.

کازینو اپراتور که شامل وین ماکائو, شن و ماسه, چین, MGM چین و کهکشان سرگرمی گفت: آنها را بازگشایی به تدریج با توجه به SCMP گزارش. آنها از 30 روز به طور کامل باز کند. سهام آن دسته از هنگ کنگ-اپراتورهای ذکر شده بود را در بعد از ظهر تجارت است. وین ماکائو کاهش یافت و حدود 1% ماسه در چین سقوط 2.49% کهکشان, سرگرمی کاهش یافته است 1.21%. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

12:46 pm: هنگ کنگ و مغولستان در میان کسانی که بیشتر در معرض ویروس fallout فیچ می گوید:

رتبه Fitch در گفت هنگ کنگ و مغولستان هستند بیشتر در معرض اقتصادی خرید اینترنتی از این ویروس به عنوان خود را “اقتصادی ارتباط به چین بیشتر تلفظ می شود.”

در هنگ کنگ “این ویروس در اضافه کردن به گونه های اقتصادی که در حال حاضر بالا به عنوان یک نتیجه از قلمرو سیاسی ناآرامی” فیچ گفت: در آزادی مطبوعات. “حل نشده اجتماعی و شکاف همراه با متوالی سیاسی و شوک های اقتصادی را تست انعطاف پذیری از دلار هنگ کنگ محیط کسب و کار است و ممکن است تضعیف اساسی آن اعتبار معیارهای به عنوان منعکس شده در چشم انداز منفی است.” — جوانا قهوهای مایل به زرد

نظامی پزشکان ایستاده در خط بعد از آنها deplaned یک هواپیمای حمل و نقل از افراد ارتش آزادی بخش نیروی هوایی در Tianhe فرودگاه بین المللی در ووهان مرکزی چین هوبئی در فوریه. در 17 سال 2020 است.

Li او | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

12:01 pm: اندونزی می خواهد به تخلیه شهروندان خود را در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم

اندونزی خواهد شد کمک به تخلیه شهروندان خود را در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز رئیس کشور وزیر توسعه Muhadjir Effendy به خبرنگاران گفت: با توجه به رویترز. Coronavirus زده کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در ژاپن و در نزدیکی توکیو.

دولت اندونزی است و در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا به آن 74 اتباع در یک هواپیما و یا یک نیروی دریایی کشتی Effendy این گزارش گفت:. به نقل از یک مقام وزارت خارجه رویترز نیز گزارش داد که اندونزی که بخشی از خدمه در بوش کروز آلوده شدند. — جوانا قهوهای مایل به زرد

11:33 am: فیچ می گوید سنگاپور رتبه در معرض خطر اگر آن را در میان کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار

رتبه Fitch در گفت و سنگاپور خواهد بود در میان بیشتر تحت تاثیر شیوع ویروس با وجود کنار گذاشتن 4 میلیارد دلار در بودجه خود را برای سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را. اما آن را می گوید سنگاپور امور مالی عمومی هنوز در “صدای پا” و بزرگتر آن کسری بودجه را تحت تاثیر قرار نمی کشور جنوب شرق آسیا را از “AAA” امتیاز. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:07 am: دو مسافر از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی مرگ, رسانه های ژاپنی گزارش

دو مسافر از الماس شاهزاده خانم فوت کرده اند با توجه به ملی ژاپن NHK پخش با استناد به منابع دولت. دو تن از آنان مرد و یک زن در 80s بودند که با آلوده جدید coronavirus با توجه به NHK.

الماس شاهزاده خانم بوده است لنگر انداخت در یوکوهاما در نزدیکی توکیو پس از Feb. 3 با اولیه 3,700 مسافران و بیش از 600 یافت شده اند آلوده. مسافران شروع به پیاده کشتی کروز در این هفته. روز چهارشنبه یک گروه چپ و صبح روز پنجشنبه یک گروه دیگر در حدود 500 مسافر شد مجموعه را ترک کنند. بیش از 70 نفر تایید شده است در ژاپن است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:07 am: چین می گوید وجود دارد 114 اضافی مرگ و میر و 394 مورد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش اضافی 114 مرگ و میر و 394 جدید تایید موارد از Feb. 19. که به ارمغان می آورد کل مرگ و میر در سرزمین اصلی به 2,118 و تایید موارد به 74,576 موارد است.

تعداد موارد جدید بود به شدت پایین تر از 1,749 گزارش روز قبل از.

هوبئی گزارش 349 جدید تایید موارد پس از حذف از 279 موارد منفی اسید نوکلئیک نتایج آزمون. روز چهارشنبه چین منتشر شد “شماره 6 محاکمه” اقدامات برای ویروس پیشگیری و کنترل است که حذف یک طبقه بندی برای هوبئی که مجاز استان شامل “بالینی تشخیص داده می شود” رده.

آنچه که قبلا به نام “بالینی تشخیص داده می شود” و یا کسانی که به تایید از طریق سی تی اسکن و علائم را در حال حاضر تحت “مشکوک” رده. آنها را دیگر نمی توان به عنوان “تایید” موارد مانند آنها در گذشته تشخیص پروتکل. — Weizhen قهوهای مایل به زرد ساناز چنگ

9:40 am: چین کاهش کلیدی نرخ وام برای کمک به تقویت اقتصاد

بانک مرکزی چین قطع وام نخست رای در روز پنج شنبه در یک به طور گسترده ای پیش بینی شده حرکت می کند که کمک خواهد کرد که کاهش هزینه های استقراض برای کسب و کار و سرپا نگه داشتن اقتصاد است که در وضعیتی وخیم از شیوع ویروس.
یک سال وام نخست نرخ کاهش می یابد 10-واحد — از 4.15% در ماه ژانویه به 4.05% در ماه فوریه است. پنج سال LPR شد کاهش 5-واحد — از 4.8 درصد به رقم 4.75%.

این LPR نرخ بهره است که بانک شارژ خود را از معتبر ترین مشتریان. در ماه اوت سال گذشته بانک خلق چین تغییر راه تجاری وام دهندگان تعیین نرخ بهره برای وام. — جوانا قهوهای مایل به زرد

9:12 am: کره جنوبی می گوید یکی دیگر از 31 مورد جدید پیدا کردم

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید کرده است یکی دیگر از 31 مورد جدید آوردن تعداد کل افراد آلوده به 82.

یک مورد دیگر در پایتخت سئول بقیه بودند در شهر Daegu و Gyengbuk استان KCDC گفت. — جوانا قهوهای مایل به زرد

8:30 am: استرالیا در هیئت مدیره الماس شاهزاده بازگشت به خانه برای قرنطینه مسافران بیشتر به پیاده

بیش از 150 استرالیایی باید متحرك به قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت خاموش ژاپن وارد شده اند در کشور خود با توجه به انتخاب. آنها در خدمت یک دو هفته ای قرنطینه.

آنها وارد داروین در صبح روز پنج شنبه با توجه به گزارش. گروه دوم حدود 600 مسافر — ژاپنی و دیگر ملیت — تنظیم شده برای پیاده روی کشتی در روز پنج شنبه نیز با توجه به جداگانه گزارش رویترز.

الماس شاهزاده خانم بوده است لنگر انداخت در یوکوهاما در نزدیکی توکیو پس از Feb. 3 با اولیه 3,700 مسافران و بیش از 600 یافت شده اند آلوده. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

7:58 am: هوبئی گزارش اضافی 108 مرگ و میر آوردن مجموع مرگ و میر در استان به 2,029

هوبئی را مقامات بهداشتی گزارش شده بودند 108 اضافی مرگ و میر در فوریه. 19 آوردن تعداد افرادی که به فوت در استان به 2,029.

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گزارش شده وجود دارد 349 موارد جدید در فوریه. 19 — از 1,693 به تازگی تایید موارد روز قبل از. این کمیسیون اعلام کرد که 349 نهایی شمارش پس از کسر 279 موارد از 10 هوبئی شهرستانها. با توجه به انتخاب تعداد مورد جدید گزارش شده است که روزانه یک شکل خالص از جمله کسر. این بدان معناست که تعداد موارد جدید در روز چهارشنبه در ایستاده بود 628 زمانی که کسر برداشته شد.

ویروس — اعتقاد به اولین آمده از ووهان در استان هوبئی — کشته شدن بیش از 2000 نفر تا کنون. کمتر از 10 نفر در خارج از سرزمین اصلی فوت کرده اند از ویروس. — جوانا قهوهای مایل به زرد

یک زن چینی اسلاید بخار نان پایین سطح شیب دار استفاده می شود برای جلوگیری از دست زدن و تماس با ما به عنوان مشتری طول می کشد تا سفارش خود را در یک محلی را در تاریخ 19 فوریه سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:06 pm: بازار ممکن است به صورت ‘بسیار جدی حساب’ به عنوان coronavirus رشد را کند می کند

Coronavirus ممکن است به طور قابل توجهی تضعیف اقتصاد جهانی است که در حال حاضر در یک موقعیت مخاطره آمیز ییل دانشگاه استفان روچ گفت CNBC. “اگر اقتصاد جهانی است که به عنوان ضعیف که من فکر می کنم آن است که در نیمه اول این سال است که امتیاز بسیار جدی حساب برای کف بازارهای مالی” سابق مورگان استنلی آسیا رئیس گفت: “بسته شدن بل.” سرمایه گذاران شده اند در تلاش برای ایجاد حس از آنچه coronavirus معنی برای کسب و کار از اواخر ماه ژانویه است. و در عین حال بازار تنها شاهد چند pullbacks که کشش به عنوان عمده شاخص های سهام ایالات متحده در ادامه به مجموعه تازه اوج. — Stankiewicz

4:23 pm: گلدمن می گوید بازار کم بها دادن ویروس در معرض خطر: ‘اصلاح است که به دنبال بسیار محتمل تر’

گلدمن ساکس صدا زنگ به مشتریان در مورد امکان اصلاح در بازار سهام اشاره کرد سرمایه گذاران در حال دست کم گرفته چگونه از خطر ابتلا به کروناویروس واقعا است. “ما اعتقاد داریم که در معرض خطر بیشتری است که تاثیر coronavirus بر درآمد به خوبی ممکن است دست کم در زمان قیمت سهام نشان می دهد که خطرات ناشی از اصلاح بالا هستند” استراتژیست پیتر اوپنهایمر نوشت: در یک توجه داشته باشید. اوپنهایمر فکر می کند بازار می تواند مشکل اگر درآمد انتظارات نیست ratcheted پایین. “بازارهای سهام به دنبال به طور فزاینده ای در معرض کوتاه مدت نزولی شگفتی به رشد درآمد گفت:” اوپنهایمر. “در حالی که پایدار خرس بازار نگاه نمی کند به احتمال زیاد نزدیک به اصطلاح اصلاح است که به دنبال خیلی بیشتر محتمل است.” — ایمبرت

2:41 pm: CDC مسائل سفر راهنمای هنگ کنگ پس از دوم coronavirus مربوط به مرگ

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با صدور دستورالعمل های جدید در روز چهارشنبه برای مسافران آمریکایی به هنگ کنگ پس از شهرستان گزارش دوم خود را از مرگ ناشی از کروناویروس جدید. مسافران به هنگ کنگ باید از تماس با افراد بیمار CDC گفت و به طور منظم خود را با دست بشویید. آن است که CDC پایین ترین سطح, سفر هشدار, اما این اولین coronavirus مربوط به سفر اخطار صادر شده توسط دولت ایالات متحده برای یک قلمرو فراتر از سرزمین اصلی چین است. — Feuer

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: تغذیه می بیند خطر به رشد جهانی بازار, چهره, بسیار جدی حساب’

— CNBC ساناز چنگ یونیس Yoon فرد Dennis و کوین Stankiewicz کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>