کارولینای جنوبی سفارشات ساکنان به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

CLEVELAND, OH – جولای 19: سرهنگ دولتی کارولینای جنوبی هنری مک مستر ارائه یک سخنرانی در آغاز دومین روز از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جولای 19, 2016 در Quicken Loans Arena در کلیولند اوهایو است. حدود 50000 نفر انتظار می رود در کلیولند از جمله صدها نفر از معترضان و اعضای رسانه ها. چهار-روز جمهوری خواه ملی کنوانسیون لگد کردن در جولای 18. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

الکس ونگ | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر با صدور یک فرمان اجرایی دوشنبه الزامی است که ساکنان باید در خانه بماند به جز دلیل ضروری. سفارش به اثر می رود روز سه شنبه در 5:00 p. m.

“همه ساکنان و بازدید کنندگان از ایالت کارولینای جنوبی ملزم به محدود کردن تعامل اجتماعی عمل اجتماعی فاصله’ مطابق با CDC راهنمایی و ممکن است هر اقدام احتیاطی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بالقوه و به سرعت گسترش از COVID-19” به منظور اعلام کرد.

مردم هنوز هم قادر خواهد بود به ترک خانه های خود را به شرکت در ورزش به دست آوردن لوازم ضروری مانند مواد غذایی و دارو و مراقبت از اعضای خانواده است.

خواجه نصیر طوسی نیز در دستور بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار مانند کلوپ های شبانه و مراکز تناسب اندام و لباس فروشان.

کارولینای جنوبی یکی از معدود باقی مانده متحده به یک مادر اقامت در خانه جهت مشاوره و یا بخشنامه در محل. متحده به شدت تحت تاثیر coronavirus مانند نیویورک و نیوجرسی واشنگتن و کالیفرنیا صادر stay-at-home سفارشات در ماه مارس است.

کارولینای جنوبی در حال حاضر دارای 2,049 موارد تایید شده از coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>