آفریقای جنوبی Ramaphosa انفجار ‘نفرت’ موج جرم و جنایت در طول coronavirus مستند

سیریل Ramaphosa

Foto24 / مشارکت کننده | Gallo تصاویر | گتی ایماژ

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa عهد کرده است به اقدام پس از موج از خشونت مبتنی بر جنسیت سرقت و خرابکاری در سراسر کشور است.

پس از یک مستند در سراسر کشور اعلام شد در تاریخ 27 مارس در تلاش برای محدود کردن گسترش از coronavirus همه گیر 148 نفر دستگیر شده اند و متهم به جرایم مربوط به خشونت مبتنی بر جنسیت.

ده ها تن از مدارس شده اند سرقت, سطل آشغال و یا به زمین سوخته و دولتی ابزار Eskom است گزارش افزایش در کابل سرقت و خرابکاری بیشتر اخلال در حال حاضر سبب شیوع تغذیه.

در نامه ای سرگشاده به ملت دوشنبه, Ramaphosa گفت که “نفرت” است که جنایتکاران به دنبال سرمایه گذاری بر روی shutdown در زمانی که اجرای قانون مقامات درگیر در ملی مبارزه با بیماری همه گیر.

“دل ما به خانواده Mama Ngenzeni زوما که مورد تجاوز قرار گرفت و کشته در, KwaZulu-Natal در ماه گذشته توسط مردان که گفته وانمود به سربازان برای به دست آوردن ورود به صفحه اصلی” Ramaphosa نوشت.

“ما احساس درد از خانواده از 14 سال Simphiwe Sibeko که رفت از دست رفته از او سوتو خانه که پیدا شد ریخته در بوته هفته گذشته است.”

او همچنین ادای احترام به پاسبان پرسی Ramalepe که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که حضور یک خشونت تماس هفته گذشته است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه آفریقای جنوبی گزارش شده بود 2,173 تایید موارد coronavirus با 25 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد تماس های تلفنی به GBV (خشونت مبتنی بر جنسیت) ملی فرماندهی مرکز افزایش یافته است و پس از این مستند آغاز شد و در مارس 27, بازتاب جهانی گسترده تر روند پس از همه گیر دولت مجبور به فرمان مردم به ماندن در خانه های خود.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک پیام ویدیویی در هفته گذشته است که وجود داشته است “هولناک جهانی افزایش خشونت” و دولت آفریقای جنوبی به اجرا در طیف وسیعی از اقدامات برای مقابله با این معضل.

“ما می دانیم که محدودیت های که قرار داده شده اند و در جنبش مردم و حبس به خانه های خود یک نا امیدی برای بسیاری از” Ramaphosa گفت.

“اما هیچ بهانه ای وجود دارد و نه وجود دارد تا کنون هیچ بهانه ای برای خشونت علیه زنان و کودکان و سالمندان از اعضای LGBTQI+ جامعه اتباع خارجی در برابر هر کسی.”

رئیس جمهور و رئیس اتحادیه آفریقا همچنین هشدار داده که عاملان “نظام عدالت کیفری است نه در ترک” و خواست جوامع به بازی بخشی خود را در محافظت و حمایت از آسیب پذیر ترین.

“ما ادامه خواهد داد را به همه دولت منابع به خرس برای حمایت از زنان آسیب پذیر و کودکان و اطمینان حاصل شود که عاملان صورت کامل ممکن است قانون,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>