آفریقای جنوبی گسترش مستند, اما ارائه می دهد نقشه راه برای بازگشایی

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa آدرس این جمعیت جمع آوری شده در Miki Yili ورزشگاه پیش از جشن سالگرد 25th آزادی روز در Makhanda, Eastern Cape استان در تاریخ 27 آوریل 2019.

میشل SPATARI | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آفریقای جنوبی گسترش آن در سراسر کشور مستند به مدت دو هفته اما مشخص شده مجموعه ای از معیارها برای لغو محدودیت coronavirus موارد در کشور تا کنون اجتناب از تیز مسیر دیده می شود در اروپا و آمریکا

آفریقای جنوبی باقی مانده از آسیب دیده ترین کشور در آفریقا توسط pandemic با 2,415 موارد تایید شده که از صبح روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اما گسترش Covid-19 تا به امروز به مراتب کمتر بوده است شدید تر از حد انتظار.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa برجسته ملی آدرس هفته گذشته که میزان عفونت های جدید کند بود فقط 4% از دقیق مستند اقدامات انجام شده در مارس 27, کردن از 42 درصد زمانی که این ویروس برای اولین بار وارد این کشور است. بیش از 83,000 تست های انجام شده تا کنون اگر چه این باقی می ماند و زیر هدف از 10,000-15,000 آزمون در روز است.

این مستند اقدامات است که در حال اجرا توسط پلیس و ارتش ممنوع آفریقای جنوبی از ترک خانه های خود را جز به دنبال دارو یا مراقبت های پزشکی خرید مواد غذایی و لوازم و یا جمع آوری اجتماعی گرانت. فروش الکل و سیگار نیز ممنوع است.

در سخنرانی خود به ملت پنجشنبه Ramaphosa گفت که در حالی که هنوز هم وجود دارد نیاز به بیشتر تست و تلاش برای ارزیابی عفونت رای این نشان “پیشرفت واقعی.”

با این حال او هشدار داد که پایان این مستند خیلی زود در معرض خطر “معکوس سود” و “رندر بی معنی فداکاری” ساخته شده توسط آفریقای جنوبی.

نقاط عطف برای بازگشایی

در دوشنبه, آفریقای جنوبی, وزیر بهداشت Zweli Mkhize و رئیس کشور Covid-19 کمیته مشورتی سلیم Abdool کریم به یک آنلاین زندگی می کنند توجیهی برای طرح معیار که در آن کشور خواهد بود بازگشایی شد.

کریم پیشنهاد کرد که مسیر فعلی بود با توجه به “محدود جامعه انتقال از موثر مداخلات زود هنگام” اما تاکید کرد که “منحنی نمایی تقریبا اجتناب ناپذیر است.”

او گفت که آیا این مستند خواهد بود برداشته خواهد بستگی دارد به طور متوسط میزان عفونت های جدید بین 10 آوریل و مارس 16. باید عفونت افزایش بیش از 90 هر روز یک فرمت اجرا خواهد شد اما روزانه را افزایش می دهد از بین 45 و 89 ممکن است باز کردن درب به یک کاستن از محدودیت.

“همه حساب آفریقای جنوبی در پاسخ به Covid-19 موفق به ساقه جزر و مد در عفونت. رهبران مانند آقای Ramaphosa و دکتر Mkhize نیز به کار گرفته ارتباطات چالش های خوب” NKC آفریقایی تحلیلگر اقتصاد Louw Nel گفت: در یک یادداشت سه شنبه.

“با این حال نگرانی باقی بماند بیش از دولت در اجرای استراتژی کاهش, نه به ذکر است اجراهای عمومی کمتر دقیق اعضای کابینه.”

قابل توجه وزیر ارتباطات استلا Ndabeni-ابراهیم است که در خدمت دو ماه تعلیق برای مستند نقض قوانین در حالی که پلیس وزیر Bheki Cele است “اشاره کرد و با نگرانی” فروش غیر قانونی الکل و سیگار توسط افسران در طول اجرای مستند.

وزیر دفاع Nosiviwe Mapisa-Nqakula نیز تحت فشار قرار دادند را محکوم سنگین دست و تاکتیک های استفاده شده بر شهروندان توسط پرسنل نظامی میان انتقاد از سازمان های حقوق بشر از جمله سازمان عفو بین الملل.

هزینه اقتصادی

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) در حال حاضر پروژه هایی که در آفریقای جنوبی در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) خواهد قرارداد با 5.8 درصد در سال 2020 به عنوان اثرات اقتصادی جهانی و داخلی خاموش شدن ناگهانی به ارمغان آورد به خرس.

آفریقای جنوبی رزرو بانک (SARB) پروژه 6.1% انقباض شدید افزایش از 0.2% انقباض رود فقط سه هفته پیش.

دو هفته تمدید آفریقای جنوبی مستند تنهایی است که انتظار می رود به کاهش کلی هزینه های مصرف کننده را به مبلغ 7.5 میلیارد دلار در سال 2020 با توجه به NKC به نمایندگی از کاهش سرانه مصرف حدود 125 دلار در این سال است. با در نظر گرفتن پنج هفته مستند NKC پیش بینی هزینه های مصرف کننده در $186 میلیارد دلار در سال جاری منعکس کننده 7.1 درصد کاهش از 2019.

بعد از یک جلسه اضطراری بیش از آخر هفته عید پاک ، SARB تصمیم به قطع این کشور نرخ بهره را با 100 واحد به یک رکورد کم از 4.25% زیر 100 اساس نقطه برش در ماه مارس است.

SARB فرماندار Lesetja Kganyago هشدار داد که تیز اقتصادی انقباض مالی افزایش خطرات تضعیف ارز و افزایش هزینه های استقراض برای دولت ها و بانک ها و کسب و کار افزایش خطر ابتلا به آفریقای جنوبی اقتصاد است.

اما گسترش مستند و بهبود کندتر خواهد جای فشار رو به پایین بر تورم SARB سیاست پولی کمیته مشخص شده که به نوبه خود می تواند فضای رایگان برای سیاست پولی برای پاسخ به تقاضا شوک ناشی از این بیماری همه گیر.

“Looser پولی را حمایت از اقتصاد در حاشیه و SARB اتخاذ کرده است طیف گسترده ای از اقدامات برای بهبود شرایط نقدینگی,” NKC را ژاک Nel گفت: در یک یادداشت سه شنبه.

“در حالی که SARB بود به خوبی می چرخاند به افزایش محرک پولی این قدر Covid-19 شوک اقتصادی به معنی کمی وجود دارد که آن را می توانید انجام دهید برای جلوگیری از سقوط اقتصادی این سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>