جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa آدرس این جمعیت جمع آوری شده در Miki Yili ورزشگاه پیش از جشن سالگرد 25th آزادی روز در Makhanda, Eastern Cape استان در تاریخ 27 آوریل 2019.

میشل SPATARI | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آفریقای جنوبی اعلام کرده است در سراسر کشور مستند از آن 56 میلیون نفر برای 21 روز اجرا توسط پلیس و ارتش در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

موارد تایید شده در کشور در حال حاضر در نشستن 552 بالاترین در آفریقا اما بسیار پایین تر از دیگر اقتصادهای عمده در سراسر اروپا و آمریکا با صفر و میر ثبت شده تا کنون.

در یک آدرس به ملت دوشنبه شب رئیس جمهور سیریل Ramaphosa دستور آفریقای جنوبی به ماندن در خانه های خود به غیر از به دنبال دارو یا مراقبت های پزشکی خرید مواد غذایی و لوازم و یا جمع آوری اجتماعی گرانت.

محدودیت اجرا از نیمه شب روز شنبه, مارس 26 تا نیمه شب روز شنبه, مارس 16. یک میزبان جدید مسافرت های بین المللی محدودیت ها و اقدامات قرنطینه را نیز اجرا شود.

Ramaphosa اشاره کرد که تعداد موارد تایید شده افزایش یافته بود شش برابر در آفریقای جنوبی فقط در هشت روز و هشدار داد که “این تعداد همچنان افزایش خواهد یافت” قبل از یکی دیگر از 150 نفر تایید شدند صبح روز سه شنبه.

“روشن است از توسعه بیماری در کشورهای دیگر و از خود ما مدل سازی است که فوری و سریع و فوق العاده عمل مورد نیاز است اگر ما برای جلوگیری از یک فاجعه انسانی عظیم نسبت در کشور ما,” او گفت:.

آفریقای جنوبی اعلام کرد یک دولت ملی از فاجعه هفته گذشته بسته شدن مدارس و تماس اجتماعی فاصله در یک پیشنهاد به سرمازدگی بیماری همه گیر در جوانه. Ramaphosa تصریح کرد نگرانی خود را در روز دوشنبه که یک افزایش سریع در عفونت خواهد کشش این کشور به خدمات بهداشتی و فراتر از توانایی های خود را.

“چند روز آینده بسیار مهم هستند. بدون اقدام قاطع تعدادی از افراد آلوده خواهد شد به سرعت در حال افزایش از چند صد هزار نفر و در عرض چند هفته به صدها هزار نفر” Ramaphosa گفت: ملت است.

او گفت: وجود دارد اضافه شده خطر برای جمعیت مانند آفریقای جنوبی به دلیل تعداد زیاد از مردم با سرکوب ایمنی به دلیل HIV و سل و همچنین به عنوان سطح بالایی از فقر و سوء تغذیه.

Ramaphosa مشخص شده است که کشورهای اند که از موفق ترین های حاوی ویروس بوده اند کسانی که عمل “به سرعت و به طور چشمگیری است.”

ملی آفریقای جنوبی نیروی دفاع مستقر خواهد شد برای حمایت از پلیس در تضمین این که اقدامات در حال اجرا در حالی که بهداشت عمومی برنامه مدیریت خواهد شد نورد از به افزایش, تست غربالگری و مدیریت پزشکی.

بهورزان و پرسنل اورژانس, امنیت, خدمات مواد غذایی ضروری بانکداری, آب و مخابرات و کارگران آزمایشگاه و پزشکی و بهداشت محصول و ارائه دهندگان خدمات معاف از محدودیت.

“در حالی که این اندازه گیری خواهد شد که تأثیر قابل توجهی بر مردم معیشت در زندگی جامعه ما و اقتصاد ما انسان هزینه تاخیر در این اقدام خواهد بود به مراتب بزرگتر از” Ramaphosa گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im